نمایش 1–24 از 81 نتیجه

چسب دندان مصنوعی دنتی پور مدل Premium وزن 40 گرم

۲۹۴.۶۰۰ تومان
چسب دندان مصنوعی دنتی پور مدل Premium انتخابی مناسب برای چسباندن دندان هاست که بسیار قوی بوده و به حفظ دندان در دهان کمک زیادی می کند. چسب استفاده شده در چسب دندان مصنوعی Dentipure قوی‌تر از بزاق دهان است و به‌عنوان یک لایه چسبناک بین لثه و دندان مصنوعی عمل می‌کند.

قطره خوراکی پدیاول فلوراید ای ام اس 30 میلی لیتر

۱۳۴.۵۰۰ تومان
قطره خوراکی پدیاول فلوراید ای ام اس به حفظ سلامت دهان، مقاوم و استحکام مینای دندان‌ها و پیشگیری از پوسیدگی دندان کمک زیادی می‌کند. این محصول فاقد شکر بوده و کودکان دیابتی هم می‌توانند از آن استفاده کنند.

قلم سفید کننده دندان کلرد مدل fast حجم 5 میلی لیتر

۴۳۰.۰۰۰ تومان
قلم سفید کننده دندان کلرد، حاوی ژل سفید کننده به منظور سفید نمودن دندان ها و بر طرف نمودن لکه های تیره و روشن بر روی دندان ها می باشد. شما می توانید از این قلم سفید کننده، همه جا و در هرساعتی که بخواهید بدون دردسر استفاده نمایید.

خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان 100 میلی لیتر

۳۱.۵۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان یک محصول دو منظوره بوده و علاوه بر اینکه دندان‌های شما را سفید و براق می‌کند، ضد حساسیت نیز هست.

خمیر دندان ۲در۱ وی وان سفید کننده و کاهش دهنده بوی بد دهان 100 گرم

۳۳.۶۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ وی وان سفید کننده و کاهش دهنده بوی بد دهان علاوه بر محافظت از دندانها در برابر پوسیدگی و جرم، دندان‌هایی سفید و براقی برای شما به ارمغان می آورد.

خمیر دندان وی وان مدل ICY HOT حجم 130 گرم

۵۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان وی وان مدل ICY HOT با دارا بودن متیل سالیسیلات و با حذف پلاک، پیشگیری از ایجاد جرم و محافظت از لثه به رفع پوسیدگی دندان می پردازد و دارای خاصیت سفید کنندگی و درخشان کنندگی دندان نیز می باشد.  

خمیر دندان گیاهی وی وان

۵۹.۰۰۰ تومان
خمیر دندان گیاهی وی وان با دارا بودن ترکیبات گیاهی مانند عصاره آلوئه ورا، عصاره بابونه، عصاره زنجبیل و عصاره اکالیپتوس از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری نموده و سبب کاهش بوی بد دهان، نیز می شود.

خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان با دارا بودن پتاسیم نیترات، اثرات کلینیکی آن در درمان سریع حساسیت دندان ها طی یک ماه مصرف ثابت شده است.

خمیر دندان وی وان مدل اکسترا فرش حجم 130 میلی لیتر

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان وی وان مدل اکسترا فرش یک شوینده‌ی آنتی‌باکتریال قوی است که با خاصیت ضدپلاک، هم پلاک‌های میان دندان‌ها را از بین می‌برد و هم از ایجاد پلاک‌های جدید جلوگیری می‌کند.

خمیر دندان محافظ لثه و ضدبوی بد دهان وی وان 90 میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ لثه و ضدبوی بد دهان وی وان به دلیل ترکیبات موثری که دارد، علاوه بر سفید کنندگی دندان ها، بوی بد دهان را نیز برطرف کرده و باعث خوشبویی دهان می شود.

خمیر دندان 8 کاره کامل وی وان

۹۷.۳۰۰ تومان
خمیر دندان 8 کاره کامل وی وان یک شوینده‌ی آنتی‌باکتریال قوی برای دندان‌هاست که از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری کرده، رسوب دندان را از بین می برد و از مینای دندان محافظت می‌کند. با استفاده از این خمیر دندان چندمنظوره، همیشه دندان‌هایی سفید و براق خواهید داشت.

خمیر دندان سفید کننده وی وان

۷۷.۵۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده وی وان مخصوص افرادی است که به دنبال سفید کردن دندان‌های خود هستند که با مصرف این خمیر دندان، تنها یک ماه بعد تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده خواهند کرد.

خمیر دندان کامل کلسیم پلاس وی وان 130 میلی لیتر

۵۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان کامل کلسیم پلاس وی وان با دارا بودن کلسیم، به تقویت مینای دندان و لثه پرداخته و علاوه بر رفع رسوبات دندان، قدرت زیادی در لکه بری و کاهش جرم و پلاک های دندانی نیز دارد.  

خمیر دندان توتال 8 میسویک 75 میلی لیتر

۹۸.۰۰۰ تومان
خمیر دندان توتال 8 میسویک یک ترمیم کننده‌ فوق العاده و بازسازی کننده‌ی مینا دندان به حساب می‌آید و تاثیر زیادی در پیشگیری از پوسیدگی دندان دارد.

خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک

۱۲۷.۰۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک با دارا بودن آنزیم طبیعی آلانتونین، بدون آسیب رساندن به دندان و ایجاد حساسیت، موجبسفید شدنو زیبایی دندان های شما می شود.

مسواک کودک 3 تا 6 سال جی یو ام با برس نرم

۴۳۵.۰۰۰ تومان
مسواک کودک 3 تا 6 سال جی یو ام با برس نرم و طراحی زیبا و استاندارد یک انتخاب مناسب برای کودکان می باشد.

خمیر دندان میسویک مناسب دندان های حساس 75 میلی لیتر

۹۷.۰۰۰ تومان
خمیر دندان میسویک مناسب دندان های حساس با استفاده از تکنولوژی ترمیم به روش طبیعی، دندان‌های حساس و آسیب دیده را ترمیم می‌کند.

خمیر دندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

Original price was: ۲۴۴.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۲.۳۰۰ تومان.
خمیر دندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو با دارا بودن ترکیبات موثر موجب حفظ سلامت دهان و دندان ها شده و از ابتلا به بسیاری از بیماری های مختلف دهان و دندان پیشگیری می کند.

خمیر دندان سفید کننده دندان پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۵۴.۳۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی مولکول Eureco H.C است که با آزاد کردن اکسیژن فعال سفیدی طبیعی دندان را به آن برمی گرداند.

خمیر دندان محافظ کامل دندان پاستا دل کاپیتانو، ۷۵ میلی لیتر

۳۱۶.۳۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ کامل دندان پاستا دل کاپیتانو با دارا بودن ویتامین A,C,E و با عصاره طبیعی نعناع و با قدرت پاک‌کنندگی بالا باعث ایجاد حس تازگی و طراوت در دهان و رفع بوی بد دهان می‌شود.

خمیردندان مخصوص دندان های حساس پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۹۵.۴۰۰ تومان
خمیردندان مخصوص دندان های حساس پاستا دل کاپیتانو در برابر حساسیت بافت دندانی توسط ترکیب Kalident (کلسیم هیدروکسی آپاتیت) از دندان ها محافظت نموده و با کمک ترکیب نیترات پتاسیم حساسیت دندان ها را به سرعت تسکین می دهد.

مسواک ایپوچ مدل اولترا کلین متوسط

۵۳.۰۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل اولترا کلین متوسط دارای الیافی با سختی متوسط است و قادر است 99 درصد پلاک های دندانی را پاک نماید.

مسواک ایپوچ مدل کلاسیک متوسط

۳۹.۷۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل کلاسیک متوسط دارای الیاف با درجه سختی متوسط و از نوع دوپون تاینکس می‌باشد که می‌تواند به صورتی مطلوب دندان‌ها را تمیز و سفید کند و تمامی جرم و باکتری روی مینای دندان را از بین ببرد.

مسواک ایپوچ مدل پرودنتال نرم

۵۴.۰۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل پرودنتال نرم با دارا بودن الیاف ته گرد و نرم موجب آسیب به دندان ها و لثه ها نمی شود و یک گزینه ی عالی برای کسانی که دندان و لثه ی حساسی دارند، می باشد.