خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان 100 میلی لیتر

۳۱.۵۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان یک محصول دو منظوره بوده و علاوه بر اینکه دندان‌های شما را سفید و براق می‌کند، ضد حساسیت نیز هست.

خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان با دارا بودن پتاسیم نیترات، اثرات کلینیکی آن در درمان سریع حساسیت دندان ها طی یک ماه مصرف ثابت شده است.

خمیر دهانی میرتکس باریج اسانس

۲۹.۴۰۰ تومان
خمیر دهانی میرتکس باریج اسانس تهیه شده از گیاه مورد، جهت درمان آفت دهان و تبخال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآورده سبب کاهش مدت سوزش و طول دوره زخم آفتی مینور می‌شود.

قطره دهانشویه پرسیکا پورسینا

۲۹.۰۰۰ تومان
قطره دهانشویه پرسیکا پورسینا یک دهانشویه کاملا گیاهی حاوی گیاه مسواک، بومادارن و نعناع می باشد که نقش بسزایی در جلوگیری از پوسیدگی دندان، افزایش جرم دندان و جلوگیری از امراض لثه ایفا می کند.

محلول موضعی میرتکس باریج اسانس

۴۲.۰۰۰ تومان
محلول موضعی میرتکس باریج اسانس حاوی اسانس گیاه مورد می باشد که در درمان آفت و تبخال مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآورده در شستشو و ضد عفونی کردن زخم ها، رفع تحریکات مخاط دهان و رفع زخم های آن تأثیر بسزایی دارد.

قطره دنتول + خمیر دهانی پریودنتول خرّمان

۱۶.۰۰۰ تومان
قطره دنتول + خمیر دهانی پریودنتول خرّمان یک داروی کاملا گیاهی می باشد که ضمن تسکین سریع دردهای دهانی و دندانی در پیشگیری از عفونت های دهان و دندان بسیار مؤثر است.