مسواک کودک 3 تا 6 سال جی یو ام با برس نرم

۲۹۰.۰۰۰ تومان
مسواک کودک 3 تا 6 سال جی یو ام با برس نرم و طراحی زیبا و استاندارد یک انتخاب مناسب برای کودکان می باشد.

مسواک جی یو ام مدل اکتیویتال با برس نرم کد 581

۱۹۵.۰۰۰ تومان
الیاف کوتاه و بلند و زاویه دار مسواک جی یو ام مدل اکتیویتال جهت از بین بردن زردی دندان و حذف پلاک‌ها نیز بسیار موثر عمل می‌کنند.

مسواک دو منظوره ایمپلنت و ارتودنسی TePe

۱۵۰.۰۰۰ تومان
مسواک دو منظوره ایمپلنت و ارتودنسی TePe با کارایی مخصوص جهت تمیز کردن ایمپلنت ها و بریس های ثابت طراحی شده است.

مسواک ایپوچ مدل اولترا کلین متوسط

۵۲.۷۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل اولترا کلین متوسط دارای الیافی با سختی متوسط است و قادر است 99 درصد پلاک های دندانی را پاک نماید.

مسواک ایپوچ مدل کلاسیک متوسط

۳۹.۷۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل کلاسیک متوسط دارای الیاف با درجه سختی متوسط و از نوع دوپون تاینکس می‌باشد که می‌تواند به صورتی مطلوب دندان‌ها را تمیز و سفید کند و تمامی جرم و باکتری روی مینای دندان را از بین ببرد.

مسواک ایپوچ مدل اسمارت متوسط

۳۱.۰۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل اسمارت متوسط دارای الیاف ته گرد و مرغوب و با سختی متوسط می باشد که علاوه بر پاکسازی دندان ها از جرم و آلودگی ها، به لثه و دندان ها آسیب نمی رساند.

مسواک ایپوچ مدل پرودنتال نرم

۵۴.۰۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل پرودنتال نرم با دارا بودن الیاف ته گرد و نرم موجب آسیب به دندان ها و لثه ها نمی شود و یک گزینه ی عالی برای کسانی که دندان و لثه ی حساسی دارند، می باشد.

مسواک ایپوچ مدل پرفکت متوسط

۵۵.۳۰۰ تومان
مسواک ایپوچ مدل پرفکت متوسط دارای الیافی مرغوب، با درجه ی سختی متوسط است، بنابراین به مینای دندان ها آسیب نمی رساند و سبب صدمه به لثه ها و خونریزی و التهاب آن ها نمی شود.

مسواک فوکوس پرو کلین تریزا پک 4 عددی

مسواک فوکوس پرو کلین تریزا علاوه بر الیاف ته گرد جهت محافظت از مینای دندان و بافت لثه، دارای الیاف بلند و کوتاه جهت پاکسازی بهینه فواصل بین دندانی و سطوح دندان نیز می باشد.

مسواک دوتایی پرفکت وایت تریزا با برس نرم

۱۳۷.۰۰۰ تومان
مسواک دوتایی پرفکت وایت تریزا با برس نرم با دارا بودن الیاف زاویه دار و ته گرد برای تمیز کردن فضای بین دندانی و پاکسازی ملایم و موثر سطوح دندان طراحی شده است.

مسواک فلکسیبل هد با برس متوسط تریزا همراه با محافظ

۱۶۴.۰۰۰ تومان
مسواک فلکسیبل هد با برس متوسط تریزا دارای طراحی منحصر به فردی است که آن را به یکی از کارآمد ترین مسواک‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند. ترکیب و ترتیب چیدمان الیاف برس مسواک به گونه ایی است که در قسمت جلویی مسواک از الیاف بلندی استفاده شده و باعث می شود تمیزی فضای دندان‌ها بهبود یابد.

مسواک پروفیلاک فاین تیپ تریزا مخصوص دندان های حساس

۱۵۰.۰۰۰ تومان
مسواک پروفیلاک فاین تیپ تریزا دارای الیافی ته گرد و بسیار نرم و ابریشمی می باشد که آن را برای بهبودی بسیاری از التهابات لثه به ویژه دندانهای حساس مناسب می سازد.

مسواک پرفکت وایت تریزا با برس متوسط و خاصیت سفیدکنندگی

۱۳۴.۰۰۰ تومان
مسواک پرفکت وایت تریزا با دارا بودن الیاف کوتاه و بلند و زاویه دار، علاوه بر تمیز کردن فضای بین دندانی، حذف پلاک ها و زردی دندان دارای خاصیت سفیدکنندگی و ماساژ لثه نیز می باشد.

مسواک وی کر با برس متوسط تریزا

۱۰۳.۵۰۰ تومان
مسواک وی کر با برس متوسط تریزا با دارا بودن دو سطح برس برای تمیز کردن موثر دندان ها از زرد شدن آنها جلوگیری نموده و دسته ارگونومیک این مسواک و شیارهای روی دسته آن جهت در دست گرفتن بهتر مسواک به شما کمک می کند.

مسواک پروفیلاک وایت تریزا با برس نرم

۱۰۶.۰۰۰ تومان
مسواک پروفیلاک وایت تریزا با برس نرم با طراحی مناسب و با حرکت‌های کنترل شده تمیزی دندان را بهبود بخشیده و با دارا بودن الیاف کاملاً ته گرد شده، هیچگونه آسیبی به دندان‌ها و لثه وارد نمی‌کند.

مسواک بین دندانی 1.2 جی یو ام مدل 1512

۱۹۶.۰۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 1.2 جی یو ام مدل 1512 فضای باریک بین دندان ها و سیم های ارتودنسی و زیر براکت ها را از هرگونه جرم و پلاک پاک می کند و از خرابی دندان ها جلوگیری می کند. 

مسواک بین دندانی 1.1 جی یو ام مدل 1414

۳۰۰.۸۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 1.1 جی یو ام مدل 1414 بین دندان ها، اطراف دندان های ایمپلنت شده، زیر روکش، دندان های ارتودنسی شده و اطراف براکت ها را کاملا تمیز می نمایید.

مسواک بین دندانی 0.9 جی یو ام مدل 1412

۳۰۰.۸۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 0.9 جی یو ام مدل 1412 برای حذف پلاکت های دندان و فضاهای باز بین دندانی و همچنین برای تمیزکردن دندان بعد از جراحی، ایمپلنت و ارتودنسی مناسب می باشد.

مسواک بین دندانی 0.8 جی یو ام مدل 1314

۳۰۰.۸۰۰ تومان
مسواک بین دندانی 0.8 جی یو ام مدل 1314 برای حذف پلاکت های دندان و فضاهای باز بین دندانی و همچنین تمیزکردن دندان بعد از جراحی، ایمپلنت و ارتودنسی بسیار مناسب می باشد.

مسواک زبان پاک کن جی یو ام کد 760

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک زبان پاک کن جی یو ام کد 760 دارای دو ردیف الیاف نایلونی کوتاهِ موازی ولی با فاصله است که وارد شیار‌ها و تورفتگی‌های ریز زبان می‌شود و به آرامی مواد غذایی باقیمانده و باکتری‌هایی که در ایجاد بوی نامطبوع دهان دخیل هستند را به روی سطح زبان هدایت می‌کند.

مسواک تراول جی یو ام کد 158

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک تراول جی یو ام کد 158 با دارا بودن الیاف گنبدی شکل امکان مسواک زدن با زاویه‌ی 45 درجه را فراهم می سازد تا بتوان سطح تمام دندان‌ها را از مواد غذایی مانده کاملا پاک کرد. 

مسواک دوقلو متوسط سوپرتیپ جی یو ام کد 463

۱۵۶.۰۰۰ تومان
مسواک دوقلو متوسط سوپرتیپ جی یو ام کد 463 به طور ویژه برای تمیز کردن بخش های دهان و دندان که دسترسی به آنها دشوار خواهد بود، طراحی و ساخته شده است.

مسواک تکنیک دیپ کلین، جی یو ام کد 525

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک تکنیک دیپ کلین، جی یو ام کد 525 با دارا بودن برس نرم و قابل انعطاف برای پاکسازی دندان و برطرف کردن پلاک میکروبی طراحی شده است. این مسواک آسیبی به لثه و دندان نمی رساند.

مسواک تکنیک دیپ کلین رگولار نرم، جی یو ام کد 524

۱۵۹.۰۰۰ تومان
مسواک تکنیک دیپ کلین رگولار نرم، جی یو ام کد 524 دارای الیاف بسیار نازک و انعطاف پذیر می باشد که به راحتی تمامی نقاط بین دندانی و شیار لثه که معمولا باکتری های بیماری زا را در خود جای می دهند، تمیز و پاکسازی می کند.