نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش دادن همه 8 نتیجه

خمیر دندان ضد جرم سیگار پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

قیمت: 168,000 تومان
خمیر دندان ضد جرم سیگار پاستا دل کاپیتانو برای افرادی که تنباکو، سیگار و یا قهوه و چای مصرف می کنند و رنگدانه هایی بر روی دندان های آنها شکل می گیرد بسیار مناسب است.

خمیر دندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

قیمت: 149,000 تومان
خمیر دندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو حاوی اسید آمینه بتائین جهت محافظت و آرامش لثه ها می باشد و با دارا بودن ویتامین E با فعالیت آنتی اکسیدانی موجب تقویت و سلامت لثه ها می شود.

کیت مسافرتی جی یو ام

قیمت: 200,000 تومان
کیت مسافرتی جی یو ام شامل یک عدد مسواک مسافرتی، خمیر دندان ارویجینال وایت، نخ دندان اوریجینال وایت و بین دندانی سافت پیکس می باشد.

خمیردندان ضد پلاک و پوسیدگی پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

قیمت: 155,000 تومان
خمیردندان ضد پلاک و پوسیدگی پاستا دل کاپیتانو گزینه مناسب برای جلوگیری از ایجاد جرم و نابود کردن جرم‌های قدیمی بر روی دندان‌ها می باشد.

خمیر دندان مخصوص دندان های حساس کمفور 75 میلی لیتر

قیمت: 123,500 تومان
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس کمفور بهبود و رفع فوری درد و ناراحتی ناشی از حساسیت دندان‌ها، برداشت مؤثر پلاک میکروبی و پیشگیری از تشکیل جرم دندانی، محافظت و تقویت مینای دندان را نیز بر عهده دارد.

خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

قیمت: 200,000 تومان
خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو حاوی سولفنتال، ریحان و جعفری می باشد که علاوه بر کاهش جرم دندان، به خوشبو شدن دهان شما کمک بسیاری می نماید.

خمیر دندان اپیچ توتال 100 میلی لیتر

قیمت: 88,000 تومان
خمیر دندان اپیچ توتال یک محصول چند منظوره جهت جلوگیری از ایجاد جرم، خوشبو کننده دهان، سفید کننده دندان، محافظ قوی لثه و ضد پلاک فرموله شده است.

خمیر دندان ضد حساسیت اپیچ سنسیتیو 100 میلی لیتر

قیمت: 88,000 تومان
خمیر دندان ضد حساسیت اپیچ سنسیتیو علاوه بر بهبود و رفع فوری درد و ناراحتی ناشی از حساسیت دندان‌ها، از تشکیل جرم دندانی پیشگیری نموده و محافظت و تقویت مینای دندان را نیز بر عهده دارد.