نمایش 1–24 از 26 نتیجه

خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان 100 میلی لیتر

۳۱.۵۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ سفید کننده و ضد حساسیت وی وان یک محصول دو منظوره بوده و علاوه بر اینکه دندان‌های شما را سفید و براق می‌کند، ضد حساسیت نیز هست.

خمیر دندان ۲در۱ وی وان سفید کننده و کاهش دهنده بوی بد دهان 100 گرم

۳۳.۶۰۰ تومان
خمیر دندان ۲در۱ وی وان سفید کننده و کاهش دهنده بوی بد دهان علاوه بر محافظت از دندانها در برابر پوسیدگی و جرم، دندان‌هایی سفید و براقی برای شما به ارمغان می آورد.

خمیر دندان وی وان مدل ICY HOT حجم 130 گرم

۵۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان وی وان مدل ICY HOT با دارا بودن متیل سالیسیلات و با حذف پلاک، پیشگیری از ایجاد جرم و محافظت از لثه به رفع پوسیدگی دندان می پردازد و دارای خاصیت سفید کنندگی و درخشان کنندگی دندان نیز می باشد.  

خمیر دندان گیاهی وی وان

۵۹.۰۰۰ تومان
خمیر دندان گیاهی وی وان با دارا بودن ترکیبات گیاهی مانند عصاره آلوئه ورا، عصاره بابونه، عصاره زنجبیل و عصاره اکالیپتوس از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری نموده و سبب کاهش بوی بد دهان، نیز می شود.

خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس وی وان با دارا بودن پتاسیم نیترات، اثرات کلینیکی آن در درمان سریع حساسیت دندان ها طی یک ماه مصرف ثابت شده است.

خمیر دندان وی وان مدل اکسترا فرش حجم 130 میلی لیتر

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان وی وان مدل اکسترا فرش یک شوینده‌ی آنتی‌باکتریال قوی است که با خاصیت ضدپلاک، هم پلاک‌های میان دندان‌ها را از بین می‌برد و هم از ایجاد پلاک‌های جدید جلوگیری می‌کند.

خمیر دندان محافظ لثه و ضدبوی بد دهان وی وان 90 میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ لثه و ضدبوی بد دهان وی وان به دلیل ترکیبات موثری که دارد، علاوه بر سفید کنندگی دندان ها، بوی بد دهان را نیز برطرف کرده و باعث خوشبویی دهان می شود.

خمیر دندان 8 کاره کامل وی وان

۷۴.۸۰۰ تومان
خمیر دندان 8 کاره کامل وی وان یک شوینده‌ی آنتی‌باکتریال قوی برای دندان‌هاست که از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری کرده، رسوب دندان را از بین می برد و از مینای دندان محافظت می‌کند. با استفاده از این خمیر دندان چندمنظوره، همیشه دندان‌هایی سفید و براق خواهید داشت.

خمیر دندان سفید کننده وی وان

۷۷.۵۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده وی وان مخصوص افرادی است که به دنبال سفید کردن دندان‌های خود هستند که با مصرف این خمیر دندان، تنها یک ماه بعد تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده خواهند کرد.

خمیر دندان کامل کلسیم پلاس وی وان 130 میلی لیتر

۵۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان کامل کلسیم پلاس وی وان با دارا بودن کلسیم، به تقویت مینای دندان و لثه پرداخته و علاوه بر رفع رسوبات دندان، قدرت زیادی در لکه بری و کاهش جرم و پلاک های دندانی نیز دارد.  

خمیر دندان توتال 8 میسویک 75 میلی لیتر

۹۸.۰۰۰ تومان
خمیر دندان توتال 8 میسویک یک ترمیم کننده‌ فوق العاده و بازسازی کننده‌ی مینا دندان به حساب می‌آید و تاثیر زیادی در پیشگیری از پوسیدگی دندان دارد.

خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک

۱۲۷.۰۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک با دارا بودن آنزیم طبیعی آلانتونین، بدون آسیب رساندن به دندان و ایجاد حساسیت، موجبسفید شدنو زیبایی دندان های شما می شود.

خمیر دندان سفید کننده فوری 5 دقیقه ای میسویک 50 میلی لیتر

۱۰۵.۰۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده فوری 5 دقیقه ای میسویک با دارا بودن ترکیبات قوی به سفید شدن فوری دندان ها کمک زیادی می کند.

خمیر دندان میسویک مناسب دندان های حساس 75 میلی لیتر

۹۷.۰۰۰ تومان
خمیر دندان میسویک مناسب دندان های حساس با استفاده از تکنولوژی ترمیم به روش طبیعی، دندان‌های حساس و آسیب دیده را ترمیم می‌کند.

خمیر دندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۴۲.۷۰۰ تومان
خمیر دندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو با دارا بودن ترکیبات موثر موجب حفظ سلامت دهان و دندان ها شده و از ابتلا به بسیاری از بیماری های مختلف دهان و دندان پیشگیری می کند.

خمیر دندان سفید کننده دندان پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۵۲.۰۰۰ تومان
خمیر دندان سفید کننده دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی مولکول Eureco H.C است که با آزاد کردن اکسیژن فعال سفیدی طبیعی دندان را به آن برمی گرداند.

خمیر دندان محافظ کامل دندان پاستا دل کاپیتانو، ۷۵ میلی لیتر

۲۱۴.۵۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ کامل دندان پاستا دل کاپیتانو با دارا بودن ویتامین A,C,E و با عصاره طبیعی نعناع و با قدرت پاک‌کنندگی بالا باعث ایجاد حس تازگی و طراوت در دهان و رفع بوی بد دهان می‌شود.

خمیردندان مخصوص دندان های حساس پاستا دل کاپیتانو، 75 میلی لیتر

۲۳۴.۶۰۰ تومان
خمیردندان مخصوص دندان های حساس پاستا دل کاپیتانو در برابر حساسیت بافت دندانی توسط ترکیب Kalident (کلسیم هیدروکسی آپاتیت) از دندان ها محافظت نموده و با کمک ترکیب نیترات پتاسیم حساسیت دندان ها را به سرعت تسکین می دهد.

خمیر دندان ضد حساسیت اپیچ سنسیتیو 100 میلی لیتر

۱۱۴.۰۰۰ تومان
خمیر دندان ضد حساسیت اپیچ سنسیتیو علاوه بر بهبود و رفع فوری درد و ناراحتی ناشی از حساسیت دندان‌ها، از تشکیل جرم دندانی پیشگیری نموده و محافظت و تقویت مینای دندان را نیز بر عهده دارد.

خمیر دندان اپیچ توتال 100 میلی لیتر

۱۱۱.۰۰۰ تومان
  • جلوگیری کننده از ایجاد جرم
  • خوشبو کننده دهان
  • سفید کننده دندان
  • محافظ قوی لثه
  • ضد پلاک

خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۱۸۳.۳۰۰ تومان
خمیر دندان خوشبو کننده دهان پاستا دل کاپیتانو حاوی سولفنتال، ریحان و جعفری می باشد که علاوه بر کاهش جرم دندان، به خوشبو شدن دهان شما کمک بسیاری می نماید.

خمیر دندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۲۰۲.۷۰۰ تومان
خمیر دندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو حاوی اسید آمینه بتائین جهت محافظت و آرامش لثه ها می باشد و با دارا بودن ویتامین E با فعالیت آنتی اکسیدانی موجب تقویت و سلامت لثه ها می شود.

خمیر دندان مخصوص دندان های حساس کمفور 75 میلی لیتر

۱۲۳.۵۰۰ تومان
خمیر دندان مخصوص دندان های حساس کمفور بهبود و رفع فوری درد و ناراحتی ناشی از حساسیت دندان‌ها، برداشت مؤثر پلاک میکروبی و پیشگیری از تشکیل جرم دندانی، محافظت و تقویت مینای دندان را نیز بر عهده دارد.

خمیر دندان ضد جرم سیگار پاستا دل کاپیتانو 75 میلی لیتر

۲۱۴.۵۰۰ تومان
خمیر دندان ضد جرم سیگار پاستا دل کاپیتانو برای افرادی که تنباکو، سیگار و یا قهوه و چای مصرف می کنند و رنگدانه هایی بر روی دندان های آنها شکل می گیرد بسیار مناسب است.