مشاهده همه 16 نتیجه

ژل بهداشتی بانوان لابورن 150 میلی لیتر

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان لابورن، با دارا بودن ترکیباتی موثر مانند عصاره آلوئه ورا و عصاره همیشه بهار، یک آرام بخش، ضد التهاب و کاهش دهنده خارش و سوزش برای ناحیه تناسلی بانوان است.

صابون دئودورانت لیلاک

۴۹۰.۰۰۰ تومان
صابون دئودورانت لیلاک به صورت تخصصی، برای از بین بردن جوش، مقابله با قارچ های پوستی، از بین بردن بوی بد عرق و درمان قارچ نواحی تناسلی بانوان تولید شده است.

ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا

۱۱۲.۵۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه سروینا  با دارا بودن PH 5.5 علاوه بر مرطوب کنندگی و ضد خشکی ناحیه تناسلی بانوان یائسه از ابتلا به بیماری های باکتریال و ایجاد بوی نامطبوع و زننده این ناحیه جلوگیری می کند.

ژل بهداشتی بانوان اویدرم اوی لیدی مناسب افراد بالغ

۹۸.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان اویدرم اوی لیدی مناسب افراد بالغ با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی اطراف واژن نواحی حساس این ناحیه را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع آن پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان یائسه هیدرودرم

۱۰۷.۶۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه هیدرودرم با فرمولاسیون بسیار ملایم و با PH6.8 ، جهت شستشوی روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسی در دوران یائسگی طراحی و تولید شده است.

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم

۷۳.۹۰۰ تومان
معرفی ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم : ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم حاوی مواد آنتی باکتریال و مرطوب کننده جهت شست و

ژل بهداشتی مرطوب کننده بانوان هیدرودرم جهت مخاط خشک

۸۴.۸۰۰ تومان
ژل بهداشتی مرطوب کننده بانوان هیدرودرم جهت مخاط خشک با دارا بودن فرمولاسیون  ملایم، PH مناسب و مواد مؤثر آنتی باکتریال، تمام باکتری ها و همچنین بوی نامطبوع ناحیه تناسلی را از بین ببرد.

ژل بهداشتی دوشیزگان هیدرودرم

۵۲.۲۰۰ تومان
ژل بهداشتی دوشیزگان هیدرودرم با دارا بودن مواد مرطوب کننده، التیام بخش و ترکیبات محافظت کننده پری بیوتیک جهت ضد عفونی نمودن ناحیه تناسلی دختران مورد استفاده قرار می گیرد.

شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ، ویژه بانوان

۲۵۸.۹۰۰ تومان
شوینده مایع غیر صابونی اس وی آی مدل فونگال استاپ حاوی ترکیباتی از مواد مرطوب کننده و اسیدهای آمینه لازم برای سلامت پوست است که ویژه بانوان فرموله شده است.

فوم بهداشتی بانوان سی گل

۳۰.۰۰۰ تومان
فوم بهداشتی بانوان سی گل با دارا بودن مواد مؤثری همچون عصاره آلوئه ورا، عصاره بابونه و عصاره خیار تحریکات واژن را کاهش می دهد و به حفظ سلامتی اندام تناسلی بانوان کمک شایانی می کند.

ژل بهداشتی روزانه بانوان اسپانول

۱۹۸.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی روزانه بانوان اسپانول به عنوان یک ضد عفونی‌کننده ناحیه تناسلی، از التهاب، سوزش و عفونت این ناحیه جلوگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار

۴۲.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان آدرا حاوی عصاره انار علاوه بر ضدعفونی کردن و مرطوب کنندگی ناحیه تناسلی بانوان، باعث افزایش خاصیت الاستیکی یا جمع کنندگی دهانه واژن نیز می‌شود.

ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم مناسب پیش از بلوغ

۳۴.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان اوی لیدی اویدرم مناسب پیش از بلوغ با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی بدن، نواحی حساس اطراف واژن را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی بانوان یائسه اوی لیدی اویدرم

۳۸.۰۰۰ تومان
ژل بهداشتی بانوان یائسه اوی لیدی اویدرم با حفظ تعادل PH و فلور طبیعی بدن، نواحی حساس اطراف واژن را به آرامی شستشو داده و از ایجاد عفونت و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کند.

ژل بهداشتی التیام بخش بانوان هیدرودرم

۹۵.۶۰۰ تومان
ژل بهداشتی التیام بخش بانوان هیدرودرم بر پایه مواد آنتی باکتریال و آنتی فونگال (ضد قارچ) و التیام بخش فرموله شده است که از التهاب و قرمزی این ناحیه از بدن بانوان جلوگیری نموده و مخاط ملتهب و تحریک شده را التیام می بخشد.

ژل بهداشتی روشن کننده بانوان هیدرودرم

۹۳.۲۰۰ تومان
ژل بهداشتی روشن کننده بانوان هیدرودرم با دارا بودن پری بیوتیک و حفظ تعادل طبیعی فلور ناحیه ژنیتال به کاهش تیرگی‌های این ناحیه کمک شایانی می‌کند.