نمایش 1–24 از 96 نتیجه

شکلات انرژی زا کارن ۴۵ گرم

۲۶.۰۰۰ تومان
شکلات انرژی زا کارن، با دارا بودن مخلوطی از پروتئین آب پنیر و شیر، جهت تامین انرژی مورد نیاز افراد در طول روز و به تاخیر انداختن احساس خستگی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شکلات انرژتیک بار کارن حاوی جینسینگ و کافئین است که سبب افزایش تمرکز و هوشیاری فرد در طول روز نیز می شود.

شکلات پروتئین بار کارن ۴۵ گرم

۴۴.۰۰۰ تومان
شکلات پروتئین بار کارن ترکیبی از پروتئین‌های آب پنیر و شیر است که جهت جلوگیری از تحلیل عضلات، ترمیم بافت‌های عضلانی و تامین بخشی از نیازهای پروتئینی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در شکلات پروتئین بار کارن قسمت عمده‌ای از نیاز روزانه بدن به ریزمغذی‌ها را تامین می كند.

پروتئین وی کاله 1800 گرمی

۲.۴۹۵.۰۰۰ تومان
پروتئین وی کاله 1800 گرمی با تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن، موجب حفظ و سلامت عضلات بدن، ترمیم عضلات آسیب دیده و بهبود عملکرد ورزشی می‌شود. پودر پروتئین وی کاله فاقد لاکتوز بوده و با طعم‌های جذاب و متنوع در دو نوع بسته بندی 1800 گرمی و 650 گرمی توسط شرکت کاله تهیه و تولید شده است.

پروتئین وی کاله 650 گرمی

۹۰۰.۰۰۰ تومان
پروتئین وی کاله  650 گرمی جهت کمک به افزایش توانایی عضلات و همچنین افزایش انرژی در ورزشکاران فرموله شده است. پودر پروتئین وی کاله حاوی 20 سروینگ است که در هر سروینگ ۳۲ گرمی خود حاوی 24 گرم پروتئین با کیفیت دارد.

پودر پمپ بیوکراتین کارن ۱۲ ساشه

۶۳۲.۰۰۰ تومان
پودر پمپ بیوکراتین کارن علاوه بر کراتین دارای گلوتامین، تورین، متیونین و لینولئیک اسید است که برای افزایش قدرت و حجم عضلات ورزشکاران مناسب است. همچنین پودر پمپ کارن موجب افزایش قدرت و حجم عضلات تقویت سیستم ایمنی، جلوگیری از تحلیل عضلات و کاهش خستگی می‌شود.

پودر پره فورکات کارن ۲۰ ساشه

۶۵۹.۸۰۰ تومان
پودر پره فورکات کارن علاوه بر کاهش چربی بدن و افزایش حجم و قدرت عضلانی به کاهش خستگی بدن در طول ورزش و پس از آن کمک شایانی می کند. ساشه پره فورکات کارن حاوی چای سبز و کافئین است که موجب کاهش چربی بدن و کاهش وزن می شود.

پودر سارکومیل کارن ۱۵ ساشه

۸۲۴.۷۰۰ تومان
پودر سارکومیل کارن به واسطه دارا بودن پروتئین وی و اسیدهای آمینه شاخه دار یک مکمل تقویت عضله بوده که باعث افزایش عضله سازی و جلوگیری از تخریب آن‌ها می‌شود. همچنین ساشه سارکومیل کارن در جلوگیری از تحلیل عضلات در سالمندان نیز موثر است.

ویال خوراکی‌ لیپوترنس اینوکلون 20 عدد

۴۳۶.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی‌ لیپوترنس اینوکلون، جهت کمک به افزایش چربی‌سوزی، افزایش متابولیسم بدن‌ و کمک به افزایش تولید انرژی و هوشیاری ذهنی در ورزشکاران فرموله شده است. ویال لیپوترنس اینوکلون، قبل از تمرین‌های ورزشی باعث افزایش اکسیژن رسانی به بافت عضلات و افزایش توان تمرینی ورزشکاران می‌گردد.

کپسول اچ ام بی پرو اس ان ان ۹۰ عدد

۹۰۵.۰۰۰ تومان
کپسول اچ ام بی پرو اس ان ان به دلیل بهره مندی ازترکیبات موثر به ورزشکار کمک می کند تا عضلاتش درحین ورزش دچار تخریب نشود. همچنین کپسول پرو اچ ام بی به افزایش توده و قدرت ماهیچه‌ها کمک می کند.

قرص بی سی ای ای نوتراسن 90 عدد

Original price was: ۵۰۲.۷۰۰ تومان.Current price is: ۳۵۱.۸۰۰ تومان.
قرص بی سی ای ای نوتراسن یک مکمل ورزشی و غذایی حاوی اسیدهای آمینه شاخه‌دار (BCAA) است که نقشی حیاتی در عضله سازی، ریکاوری و حفظ سلامت عضلات بدن ورزشکار ایفا می‌کنند. قرص BCAA نوتراسن با کیفیت بالا و تحت لیسانس شرکت Nutrasen Pharma کانادا و در کارخانه زاویه دارویی طب آریانا در ایران ساخته شده است.

قرص بی سی ای ای آپوویتال ۱۲۰ عدد

Original price was: ۷۶۶.۳۰۰ تومان.Current price is: ۵۳۶.۴۰۰ تومان.
قرص بی سی ای ای آپوویتال حاوی اسیدهای آمینه شاخه‌دار (BCAA) است که در نگهداری از حجم عضلانی و جلوگیری از تخریب آن‌ها موثر است. قرص BCAA آپوویتال به صورت تخصصی برای عضله سازی استفاده می‌شود.

پودر آمینو ای کاتس آلمکس 210 گرم

۱.۲۵۶.۶۰۰ تومان
پودر آمینو ای کاتس آلمکس با بهره گیری از انواع و اقسام آسیدهای آمینه ضروری، ال کارنیتین، کافئین، عصاره قهوه سبز ،یک محصول کاملا ایده‌آل برای افزایش انرژی، استقامت و در عین حال چربی سوزی بدن بشمارمی آید. با استفاده از پودر آمینو ای کاتس آلمکس می توانید به تناسب اندام مورد نظرتان برسید.

پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن 1000 گرم

۲.۲۹۸.۰۰۰ تومان
پودر پیور پروتئین پی ان سی کارن علاوه بر عضله سازی، بازتوانی عضلات را افزایش داده و احساس خستگی را نیز به تاخیر می‌اندازد. پودر پیور پروتئین کارن برای مراحل پایانی بدنسازی مناسب ‌است و برای ورزشکاران قدرتی و سرعتی که در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی هستند، بسیار مناسب می باشد.

پودر بی سی ای ای 7000 بلید اسپورت 300 گرم

۹۹۹.۰۰۰ تومان
پودر بی سی ای ای ۷۰۰۰ بلید اسپرت با داشتن اسید آمینه‌های شاخه دار، گلوتامین و ویتامین B6 یک مکمل ورزشی با کیفیت و فوق العاده است که به عضله سازی، ریکاوری عضلات و جلوگیری از تخریب عضلات کمک زیادی می‌کند. پودر بی سی ای ای بلید اسپورت با طعم هندوانه در بسته بندی 300 گرمی تهیه و تولید شده است.

پودر پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم

۴.۴۷۲.۱۰۰ تومان
پودر پروتئین وی بلید اسپرت به عنوان یک مکمل کارآمد دارای پروتئین خالص و بدون مواد مضر همچون چربی‌‌های ساده یا اشباع شده، کلسترول، لاکتوز و دیگر کربو هیدرات‌ها در هر سروینگ است. پروتئین وی بلید اسپرتبه رشد وافزایش ماهیچه ها و همچنین افزایش عملکرد و حجم عضلات کمک زیادی می کند.

پودر بی سی ای ای آمینو کور آلمکس 315 گرم

۱.۶۰۴.۰۰۰ تومان
پودر بی سی ای ای آمینو کور آلمکس با تامین اسیدهای آمینه شاخه دار از تحلیل عضلانی ورزشکاران جلوگیری نموده وحتی موجب افزایش توده عضلانی نیز می شود. طعم دلپذیر آناناس انبه پودر بی سی ای ای آلمکس حس یک تجربه لذت بخش را برای ورزشکاران در هنگام مصرف این مکمل ورزشی به همراه دارد.

پودر پروتئین وی گلد دوبیس 2270 گرم

۱.۶۵۰.۰۰۰ تومان۳.۹۱۵.۶۰۰ تومان
پودر پروتئین وی گلد دوبیس علاوه بر تامین آمینواسیدهای لازم و ویتامین‌های ضروری بدن، در نگهداری حجم عضلات جهت فعالیت فیزیکی و جلوگیری از ضعف در سنین پیری بسیار موثر است. پروتئین وی گلد نسبت به سایر مکمل‌های پروتئینی موجود، جذب سریع‌تری داشته و در نتیجه به راحتی در دسترس عضلات قرار می گیرد و تاثیر بیشتری در عضله سازی دارد.

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم آپوویتال 30 عدد

۱۳۶.۳۰۰ تومان
قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم آپوویتال به دلیل دارا بودن آل آرژنین به ساخت عضله، تحریک هورمون رشد، گشادی عروق و تقویت قوای جنسی و تقویت سیستم ایمنی کمک فراوانی می‌کند.

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۳۱۰.۶۵۰ تومان
قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم یوروویتال با بالا برن سطح چربی سوزی بدن به عضله سازی و افزایش کارایی بدن در ورزشکاران کمک نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی و قوای جنسی آقایان نیز می‌شود.

قرص آمینو وی نوتریمد

۷۲۲.۰۰۰ تومان۱.۳۷۸.۰۰۰ تومان
قرص آمینو وی نوتریمد یک مکمل غنی از آمینو اسیدهای ضروری و غیرضروی است که برای عضله سازی و حفظ توده عضلانی ورزشکاران فرموله شده است.

ویال ال کارنیتین پلاس 1000 بی اس کی 10 عدد

۱۰۳.۰۰۰ تومان
ویال ال کارنیتین پلاس 1000 بی اس کی (BSK) علاوه بر بهبود عملکرد فیزیکی بدن، افزایش بازده انرژی و تقویت توانایی انجام تمرینات ورزشی، موجب بالا بردن میزان متابولیسم بدن و چربی سوزی و افزایش توانایی بدن نیز می شود.

پودر کراتین 3000 آپوویتال 250 میلی گرم

۸۷۸.۰۰۰ تومان
پودر کراتین 3000 آپوویتال با دارا بودن مقدار مناسب و کاملا ایمن کراتین علاوه بر افزایش قدرت و استقامت به عضله سازی بدن نیز کمک نموده و باعث افزایش راندمان تمرینات ورزشی ورزشکاران می‌شود.

پودر وی پروتیئن آپوویتال با طعم شکلات، 1000 گرمی

۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان
پودر وی پروتیئن آپوویتال با دارا بودن وى پروتئین ایزوله، کنسانتره وى پروتئین، BCAAs، گلوتامین و سایر آمینواسیدها، با افزایش عضله سازی، عملکرد ورزشکاران را نیز بهبود می بخشد.

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو 10 عدد، چربی سوز

۱۶۰.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو به افزایش متابولیسم چربی در بدن، کاهش وزن، ترمیم بافت عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی کمک شایانی می‌نماید.