نمایش 1–24 از 73 نتیجه

پودر پره فورکات کارن ۲۰ ساشه

۶۵۹.۸۰۰ تومان
پودر پره فورکات کارن علاوه بر کاهش چربی بدن و افزایش حجم و قدرت عضلانی به کاهش خستگی بدن در طول ورزش و پس از آن کمک شایانی می کند. ساشه پره فورکات کارن حاوی چای سبز و کافئین است که موجب کاهش چربی بدن و کاهش وزن می شود.

ویال خوراکی‌ لیپوترنس اینوکلون 20 عدد

۴۳۶.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی‌ لیپوترنس اینوکلون، جهت کمک به افزایش چربی‌سوزی، افزایش متابولیسم بدن‌ و کمک به افزایش تولید انرژی و هوشیاری ذهنی در ورزشکاران فرموله شده است. ویال لیپوترنس اینوکلون، قبل از تمرین‌های ورزشی باعث افزایش اکسیژن رسانی به بافت عضلات و افزایش توان تمرینی ورزشکاران می‌گردد.

کپسول کاتس تری ساپلند نوتریشن

۳۳۴.۰۰۰ تومان۶۶۶.۰۰۰ تومان
کپسول کاتس تری ساپلند نوتریشن با ترکیبات انحصاری و تاثیرگذار خود با افزایش کالری سوزی بدن، در افزایش متابولیسم چربی و کاهش وزن موثر است. همچنین کاتس تری ساپلند به واسطه نقش موثری که در کاهش چربی بدن دارد، انتخاب مناسبی برای دوره کات ورزشکاران می باشد.

کپسول اپتی آپ بهتا دارو 60 عدد

۲۲۹.۸۰۰ تومان
کپسول اپتی آپ بهتا دارو آفرینش با دارا بودن ترکیبات موثر، به عنوان یک راه حل ایمن جهت افزایش وزن و افزایش اشتها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول آنتی فت پلاس دوبیس 50 عدد

۳۸۷.۸۰۰ تومان
کپسول آنتی فت پلاس دوبیس با بهره گیری از عصاره‌های گیاهی و ترکیبات موثر، تاثیر زیادی در چربی سوزی، لاغری، کاهش وزن و رسیدن به یک وزن دلخواه دارد. کپسول آنتی فت پلاس هم برای ورزشکاران و هم برای غیر ورزشکاران مناسب است.

قرص کربوفایت کارن

۸۸.۵۰۰ تومان۲۷۸.۰۰۰ تومان
قرص کربوفایت کارن حاوی عصاره لوبیا سفید و پیکولینات کروم بوده که با کاهش جذب کربوهیدرات پیچیده، سبب کاهش وزن و لاغری می شود.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال 60 عدد

Original price was: ۳۰۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۷۰.۰۰۰ تومان.
قرص بیرهف پلاس یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثری همچون؛ مخمر آبجو، روی و ویتامین‌های گروه B علاوه بر حفظ سلامت پوست، مو و ناخن به تامین انرژی و بهبود فعالیت‌های روزانه نیز کمک زیادی می کند.

قرص کافئین 200 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۱۷۶.۵۰۰ تومان
قرص کافئین ۲۰۰ میلی گرم یوروویتال علاوه بر بالا بردن سطح انرژی و کاهش خستگی، سوخت و ساز بدن را افزایش داده و همین امر موجب چربی سوزی و ساخت عضلات می شود.

کپسول اسلیم فول سبز دارو ۶۰ عدد

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول اسلیم فول سبز دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، موجب چربی سوزی اضافه بدن شده و میل شما به شکر و شیرینی را کاهش می دهد. این محصول در کنار یک برنامه مناسب رژیم غذایی، کاهش وزن خوبی را به دنبال خواهد داشت.

قرص شیکوریدین دینه 50 عدد

۵۰.۰۰۰ تومان
قرص شیکوریدین دینه با گیاهانی همچون عصاره ریشه کاسنی، دانه شنبلیله و اسانس رازیانه تهیه و تولید شده است و در رفع بی اشتهایی، احساس ضعف عمومی و تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن در دوران نقاهت بیماران بسیار موثر عمل می کند.

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۳۱۰.۶۵۰ تومان
قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ میلی گرم یوروویتال با بالا برن سطح چربی سوزی بدن به عضله سازی و افزایش کارایی بدن در ورزشکاران کمک نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی و قوای جنسی آقایان نیز می‌شود.

کپسول ابستاپ کارن

۱۳۷.۰۰۰ تومان۲۷۰.۰۰۰ تومان
کپسول ابستاپ کارن به عنوان یک قرص چربی سوز حاوی ترکیبات گیاهی همچون عصاره چای سبز، فیبرهای غذایی، کروم و کولین است که با کنترل اشتها موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن 90 عدد

۵۲۳.۳۰۰ تومان
کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن به دلیل داشتن ترکیبات موثر و با بالا بردن سطح چربی سوزی وکاهش چربی‌های زائد بدن، به لاغری و کاهش وزن کمک زیادی می کند.

پک لاغری سریع

Original price was: ۱.۴۵۲.۳۰۰ تومان.Current price is: ۱.۲۳۴.۵۰۰ تومان.
اگر علیرغم ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و افزایش فعالیت بدنی، باز هم به نتیجه مورد نظر نرسیدید، ممکن است از خود بپرسید که آیا قرص لاغری برای شما مناسب است یا خیر. هنگامی که مکمل های کاهش وزن با سایر تغییرات سبک زندگی همراه شوند و تحت نظارت یک متخصص مصرف شوند، ممکن است راه موثری برای کاهش وزن شما ارائه دهند. داروخانه آنلاین داروکار در نظر دارد در این پک ویژه ، چند نمونه از محصولات را به صورت پک لاغری سریع عرضه کند.

کپسول زوبوکس های هلث 30 عدد

۱۱۷.۷۰۰ تومان
کپسول زوبوکس های هلث به دلیل دارا بودن گلوکومانان، علاوه بر کاهش جذب کربوهیدرات و چربی ها و با تاخیر در تخلیه معده و احساس سیری موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

۲۱۸.۰۰۰ تومان۲۶۲.۰۰۰ تومان
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر با تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن علاوه بر کمک به متابولیسم طبیعی بدن در حین و پس از انجام ورزش، موجب کنترل قند خون در افراد دیابتی نیز می شود.

کپسول ردوکسا نوتراکس، 60 عدد

۲۶۴.۰۰۰ تومان
کپسول ردوکسا نوتراکس به واسطه ی دارا بودن ترکیبات موثر و با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن و همچنین کاهش اشتهای کاذب، موجب تنظیم وزن و کاهش وزن می‌شود.

کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس، 200 میلی لیتر

Original price was: ۴۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۴۵.۰۰۰ تومان.
کرم لاغری موضعی ویونکس مدل دلتازکس با بالا بردن سطح متابولیسم یا سوخت و ساز بدن، باعث افزایش سرعت چربی سوزی در بدن شده و چربی های اضانی نواحی مورد نظر را از بین می برد.

ویال ال کارنیتین پلاس 1000 بی اس کی 10 عدد

۱۰۳.۰۰۰ تومان
ویال ال کارنیتین پلاس 1000 بی اس کی (BSK) علاوه بر بهبود عملکرد فیزیکی بدن، افزایش بازده انرژی و تقویت توانایی انجام تمرینات ورزشی، موجب بالا بردن میزان متابولیسم بدن و چربی سوزی و افزایش توانایی بدن نیز می شود.

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو 10 عدد، چربی سوز

۱۶۰.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو به افزایش متابولیسم چربی در بدن، کاهش وزن، ترمیم بافت عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی کمک شایانی می‌نماید.

کپسول لاغری سیمواسلیم سیمرغ دارو عطار 30 عدد

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول لاغری سیمو اسلیم سیمرغ دارو عطار با دارا بودن عصاره سرکه سیب و برگ چای سبز یک مکمل ایده آل جهت کاهش اشتها، کاهش وزن، لاغری و ایجاد تناسب اندام موثر است.

مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴

۷۵۰.۰۰۰ تومان
مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴ با کاهش اشتها و تقویت متابولیسم بدن، به شکستن چربی‌های اضافه و سوزاندن کالری کمک نموده و سبب کاهش وزن سریع می گردد.

قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال

۱۲۱.۰۰۰ تومان
قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال به عنوان یک مکمل ایده آل به تنظیم سطح گلوکز خون، کنترل قند خون، چربی سوزی و لاغری کمک شایانی می کند.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

۴۲۹.۰۰۰ تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.