نمایش 1–24 از 47 نتیجه

نمایش 1–24 از 47 نتیجه

قرص مولتی دیلی دکتر گیل

قیمت: 163,500 تومان
مصرف قرص مولتی دیلی دکتر گیل ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن و همچنین آهن و زینک بدن را تأمین می کند.

پودر عصاره مالت جو یوتام رایا

قیمت: 129,600 تومان
پودر عصاره مالت جو یوتام تهیه شده از بهترین و مرغوبترین دانه های جو در محیط کاملا بهداشتی و استریل به صورت آسیاب شده با قیمت بسیار مناسب در دسترس عموم قرار دارد.

پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن

قیمت: 698,000 تومان
پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن به علت داشتن کالری بالا و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی به افراد با فعالیت عادی که دچار کمبود وزن شدید هستند، کمک می کند تا به وزن ایده آل برسند.

قرص مخمر آبجو هلث اید

قیمت: 65,000 تومان
قرص مخمر آبجو هلث اید با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد سبب حفظ سطح انرژی و سلامت عمومی بدن می شوند.

کپسول اسلیم می نچرال ورلد

قیمت: 230,000 تومان
کپسول اسلیم می نچرال ورلد حاوی عصاره پنج گیاه و یک ریز مغذی است که بافت چربی بدن را کاهش می دهد و اشتها را کنترل می کند.

قرص برنینگ فت گلدن لایف، 30 عددی، لاغری و کاهش وزن

قیمت: 157,050 تومان
قرص برنینگ فت گلدن لایف از طریق افزایش سوخت و ساز بدن، مصرف کالری بیشتر، کاهش اشتها و کاهش ذخایر چربی به کاهش وزنی مؤثر و بدون عارضه کمک می‌کند.

کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو

قیمت: 163,000 تومان
کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو از عصاره دانه انبه آفریقایی و برگ چای سبز فرآوری شده و به کاهش وزن بدن، چربی سوزی، افزایش متابولیسم و کاهش کلسترول کمک می‌کند.

کپسول نیچرفیت دیموند

قیمت: 129,000 تومان
کپسول نیچرفیت دیموند حاوی سبوس جو دو سر بوده که یکی از فرآورده‌های گیاهی جهت کمک به کاهش اشتها و تأمین فیبر برای سلامت روده به حساب می آید.

قرص روکش دار اسلیم کوئیک گل دارو

قیمت: 84,000 تومان
قرص اسلیم کوئیک گل دارو یا قرص لاغری گیاهی با عصاره خشك بذر کرفس، گیاه و بذر شوید و چای سبز فرموله شده است که برای کمک به کاهش وزن و کم کردن اشتها تولید و عرضه می شود.

قرص کارنیمکس ال – کارنیتین شهردارو

قیمت: 163,600 تومان
قرص کارنیمکس ال – کارنیتین شهردارو جهت کمک به بهبود فعالیت قلب، کاهش سطح تری‌گلیسرید، افزایش سطح HDL و آنتی اکسیدان فرموله شده است.

قطره خوراکی زیره باریج اسانس

قیمت: 33,800 تومان
قطره خوراکی زیره باریج اسانس با داشتن اسانس زیره دارای خاصیت ضد نفخ بوده و برای کاهش اشتها و کاهش وزن و تثبیت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول کربوسلیم هلث اید

قیمت: 120,000 تومان
کپسول کربوسلیم هلث اید حاوی ترکیبات عصاره لوبیای سفید، چای سبز و کروم می باشد که با مهار جذب کربوهیدرات‌ها، افزایش متابولیسم چربی‌ها و کاهش اشتها منجر به کاهش وزن می‌گردد.

ویال خوراکی ال کارنیتین 3000 بی اس کی

قیمت: 125,000 تومان
ویال خوراکی ال کارنیتین 3000 بی اس کی به افزایش انرژی بدن، رفع خستگی و چربی سوزی کمک کرده و کمبود اولیه یا ثانویه ال کارنیتین را برطرف می کند.

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

قیمت: 149,000 تومان
کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید با بهره مندی از ترکیباتی همچون چیتوسان، عصاره گیمنما، ویتامین ث و کرومیوم محصولی مناسب برای کنترل اشتها می باشد.

پودر اسلیم لست 1 کارن

قیمت: 247,000 تومان
پودر اسلیم لست 1 کارن به عنوان یک منبع غنی از فیبر، پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی از طریق کاهش اشتها به کاهش وزن فرد کمک می نماید.

کپسول ال کارنیتین 500 میلی گرم دوبیس نوتریشن

قیمت: 275,000 تومان
کپسول ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی بسیار مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی فرموله شده است.

کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس نوتریشن

قیمت: 490,000 تومان
کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی فوق العاده مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

قیمت: 490,500 تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴

قیمت: 230,000 تومان
مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴ با کاهش اشتها و تقویت متابولیسم بدن، به شکستن چربی‌های اضافه و سوزاندن کالری کمک نموده و سبب کاهش وزن سریع می گردد.

کپسول لاغری سیمواسلیم سیمرغ دارو عطار 30 عدد

قیمت: 78,000 تومان
کپسول لاغری سیمو اسلیم سیمرغ دارو عطار با دارا بودن عصاره سرکه سیب و برگ چای سبز یک مکمل ایده آل جهت کاهش اشتها، کاهش وزن، لاغری و ایجاد تناسب اندام موثر است.

ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو 10 عدد، چربی سوز

قیمت: 103,000 تومان
ویال خوراکی ال کارنیتین 2000 آلامو به افزایش متابولیسم چربی در بدن، کاهش وزن، ترمیم بافت عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی کمک شایانی می‌نماید.

کپسول گرین فیت باریج اسانس 90 عدد، چربی سوز

قیمت: 103,800 تومان
کپسول گرین فیت باریج اسانس به عنوان یک داروی گیاهی و صد در صد طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی بسیار موثر بوده و همچنین می‌تواند به عنوان فرآورده ای جهت بهبود مشکل کبد چرب نیز به کار رود.

کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون 60 عدد

قیمت: 258,000 تومان
کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون یک مکمل با ترکیبات منحصر به فرد است که به حفظ سطوح نرمال گلوکز (کنترل قند خون) و متابولیسم مواد مغذی کمک شایانی می‌نماید.

پودر کربوهیدراتی یوتام 500 گرم رایا آتیس آریا

قیمت: 110,000 تومان
پودر کربوهیدراتی یوتام 500 گرم ساخت شرکت رایا آتیس آریا، دارای مقادیر قابل توجهی کربوهیدرات (ساده و مرکب) بوده که به صورت ذخایر گلیکوژنی در کبد ذخیره شده و در هنگام فعالیت بدنی شکسته شده و به این ترتیب انرژی مورد نیاز سلول های بدن را در هنگام فعالیت سنگین بدنی تأمین می کند.