نمایش دادن همه 20 نتیجه

نمایش دادن همه 20 نتیجه

قرص گارسینیا کامبوجیا بی اس کی

قیمت: 136,000 تومان
قرص گارسینیا کامبوجیا بی اس کی فرآورده ای ایمن و طبیعی است که به همراه رژیم غذایی سالم و ورزش به کاهش وزن و چربی بدن کمک می کند.

قرص برنینگ فت گلدن لایف، 30 عددی، لاغری و کاهش وزن

قیمت: 174,500 تومان
قرص برنینگ فت گلدن لایف از طریق افزایش سوخت و ساز بدن، مصرف کالری بیشتر، کاهش اشتها و کاهش ذخایر چربی به کاهش وزنی مؤثر و بدون عارضه کمک می‌کند.

کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو

قیمت: 189,000 تومان
کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو از عصاره دانه انبه آفریقایی و برگ چای سبز فرآوری شده و به کاهش وزن بدن، چربی سوزی، افزایش متابولیسم و کاهش کلسترول کمک می‌کند.

کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو

قیمت: 150,000 تومان
کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو حاوی عصاره میوه گیاه گارسینیا کامبوجیا بوده که مصرف آن به کاهش وزن و اشتها کمک کرده و فرد با مصرف آن لاغر شود.

کپسول نیچرفیت دیموند

قیمت: 129,000 تومان
کپسول نیچرفیت دیموند حاوی سبوس جو دو سر بوده که یکی از فرآورده‌های گیاهی جهت کمک به کاهش اشتها و تأمین فیبر برای سلامت روده به حساب می آید.

قرص روکش دار اسلیم کوئیک گل دارو

قیمت: 84,000 تومان
قرص اسلیم کوئیک گل دارو یا قرص لاغری گیاهی با عصاره خشك بذر کرفس، گیاه و بذر شوید و چای سبز فرموله شده است که برای کمک به کاهش وزن و کم کردن اشتها تولید و عرضه می شود.

قرص لاغری کارویل،حکیم مؤمن تبریزی

قیمت: 120,000 تومان
قرص لاغری کارویل با علامت اختصاری (HMT) و با بهره گیری از گیاهان دارویی از طریق دو مکانیسم چربی سوزی و کاهش اشتها به لاغری و تناسب اندام فرد کمک نموده و در نتیجه، عوارض داروهای شیمیایی را نخواهد داشت.

قرص لاغری هزال – سینا فرآور

قیمت: 138,000 تومان
قرص لاغری هزال - سینا فرآور به عنوان یک محصول کاملا طبیعی و گیاهی، علاوه بر تناسب اندام به عنوان یک داروی تقویت کننده معده و کاهنده کلسترول نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره خوراکی زیره باریج اسانس

قیمت: 49,100 تومان
قطره خوراکی زیره باریج اسانس با داشتن اسانس زیره دارای خاصیت ضد نفخ بوده و برای کاهش اشتها و کاهش وزن و تثبیت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو

قیمت: 130,000 تومان
پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو با دارا بودن گیاه کنجاک، عصاره چای سبز و کرومیوم یک محصول کاملا گیاهی می باشد که با کاهش مؤثر اشتها، افزایش کاتابولیسم چربی ها، رفع یبوست و کاهش کلسترول خون، در دستیابی به کاهش وزنی چشم گیر و بدون عوارض جانبی در کنار رعایت برنامه غذایی و فعالیت بدنی مناسب به شما یاری می رساند.

کپسول ال کارنیتین 500 میلی گرم دوبیس نوتریشن

قیمت: 275,000 تومان
کپسول ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی بسیار مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی فرموله شده است.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

قیمت: 490,500 تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴

قیمت: 230,000 تومان
مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴ با کاهش اشتها و تقویت متابولیسم بدن، به شکستن چربی‌های اضافه و سوزاندن کالری کمک نموده و سبب کاهش وزن سریع می گردد.

کپسول گرین فیت باریج اسانس 90 عدد، چربی سوز

قیمت: 103,800 تومان
کپسول گرین فیت باریج اسانس به عنوان یک داروی گیاهی و صد در صد طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی بسیار موثر بوده و همچنین می‌تواند به عنوان فرآورده ای جهت بهبود مشکل کبد چرب نیز به کار رود.

کپسول اسلیم می نچرال ورلد

قیمت: 230,000 تومان
کپسول اسلیم می نچرال ورلد حاوی عصاره پنج گیاه و یک ریز مغذی است که بافت چربی بدن را کاهش می دهد و اشتها را کنترل می کند.

کپسول نوتری فیت نوتری سنتری

قیمت: تومان
کپسول نوتری فیت نوتری سنتری يک چربي سوز طبيعي مناسب براي افرادی است که بدنبال چربي سوزي و کسب توده‌هاي عضلاني هستند .

کپسول لاغری اسلیم کر نچرال پروداکت، حکیم تجارت سهند

قیمت: 211,000 تومان
کپسول لاغری اسلیم کر نچرال پروداکت حاوی عصاره چای سبز، قهوه سبز، کامبوجیا و ال کارنیتین می باشد که سوخت و ساز و متابولیسم بدن را افزایش داده و در کاهش وزن و چربی موضعی مؤثر است.

قرص فت فیکس هرباویوا

قیمت: 74,000 تومان
قرص فت فیکس هرباویوا یک محصول گیاهی حاوی ترکیبات مؤثر مانند چای سبز، عصاره فلفل، کولا، گیاه انگور خرس، کافئین، ال کارنیتین، کروم و ویتامین B6 می باشد که نقش بسزایی در کاهش وزن دارد.

پودر کاهش وزن یوتام رایا آتیس آریا، 150 گرم

قیمت: 99,600 تومان
معرفی پودر کاهش وزن یوتام رایا آتیس آریا، 150 گرم : با تغییر سبک زندگی و ماشینی شدن آن، معضل

کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس نوتریشن

قیمت: 490,000 تومان
کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی فوق العاده مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی مورد استفاده قرار می گیرد.