نمایش 1–24 از 29 نتیجه

کپسول اسلیم فول سبز دارو ۶۰ عدد

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول اسلیم فول سبز دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی موثر، موجب چربی سوزی اضافه بدن شده و میل شما به شکر و شیرینی را کاهش می دهد. این محصول در کنار یک برنامه مناسب رژیم غذایی، کاهش وزن خوبی را به دنبال خواهد داشت.

قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس 30 عدد

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص بادی فت دابل کات دایت لاین ویتامین هاوس یک قرص لاغری شناخته شده است که با دارا بودن ترکیبات گیاهی به کاهش اشتها و افزایش حس سیری کمک زیادی نموده و موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن 90 عدد

۴۳۲.۰۰۰ تومان
کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن به دلیل داشتن ترکیبات موثر و با بالا بردن سطح چربی سوزی وکاهش چربی‌های زائد بدن، به لاغری و کاهش وزن کمک زیادی می کند.

کپسول زوبوکس های هلث 30 عدد

۱۱۷.۷۰۰ تومان
کپسول زوبوکس های هلث به دلیل دارا بودن گلوکومانان، علاوه بر کاهش جذب کربوهیدرات و چربی ها و با تاخیر در تخلیه معده و احساس سیری موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

۲۲۲.۷۰۰ تومان۲۶۲.۰۰۰ تومان
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر با تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن علاوه بر کمک به متابولیسم طبیعی بدن در حین و پس از انجام ورزش، موجب کنترل قند خون در افراد دیابتی نیز می شود.

کپسول ردوکسا نوتراکس، 60 عدد

Original price was: ۲۶۴.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۶.۰۰۰ تومان.
کپسول ردوکسا نوتراکس به واسطه ی دارا بودن ترکیبات موثر و با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن و همچنین کاهش اشتهای کاذب، موجب تنظیم وزن و کاهش وزن می‌شود.

کپسول گرین فیت باریج اسانس 90 عدد، چربی سوز

۱۰۳.۵۰۰ تومان
کپسول گرین فیت باریج اسانس به عنوان یک داروی گیاهی و صد در صد طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی بسیار موثر بوده و همچنین می‌تواند به عنوان فرآورده ای جهت بهبود مشکل کبد چرب نیز به کار رود.

کپسول لاغری سیمواسلیم سیمرغ دارو عطار 30 عدد

۹۸.۰۰۰ تومان
کپسول لاغری سیمو اسلیم سیمرغ دارو عطار با دارا بودن عصاره سرکه سیب و برگ چای سبز یک مکمل ایده آل جهت کاهش اشتها، کاهش وزن، لاغری و ایجاد تناسب اندام موثر است.

مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴

Original price was: ۷۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۰۰.۰۰۰ تومان.
مکمل لاغری سین لس مدل اس ال ام-۲۴ با کاهش اشتها و تقویت متابولیسم بدن، به شکستن چربی‌های اضافه و سوزاندن کالری کمک نموده و سبب کاهش وزن سریع می گردد.

سافت ژل سی ال ای 1000 میلی گرم برونسون

۴۲۹.۰۰۰ تومان
سافت ژل سی ال ای ۱۰۰۰ میلی گرم برونسون با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی، موجب افزایش متابولیسم پایه بدن شده و جهت کاهش بافت چربی و کاهش وزن به خصوص در ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس نوتریشن

۴۹۰.۰۰۰ تومان
کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی فوق العاده مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول ال کارنیتین 500 میلی گرم دوبیس نوتریشن

۲۷۵.۰۰۰ تومان
کپسول ال کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم دوبیس یک مکمل غذایی بسیار مفید و مؤثر جهت افزایش متابولیسم بدن، افزایش تولید انرژی از ذخایر چربی‌های انباشته شده، افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران و افزایش قوای جسمی فرموله شده است.

پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو

۱۹۵.۰۰۰ تومان
پودر جوشان فولفیل بهشاد دارو با دارا بودن گیاه کنجاک، عصاره چای سبز و کرومیوم یک محصول کاملا گیاهی می باشد که با کاهش مؤثر اشتها، افزایش کاتابولیسم چربی ها، رفع یبوست و کاهش کلسترول خون، در دستیابی به کاهش وزنی چشم گیر و بدون عوارض جانبی در کنار رعایت برنامه غذایی و فعالیت بدنی مناسب به شما یاری می رساند.

پودر کاهش وزن یوتام رایا آتیس آریا، 150 گرم

۹۹.۶۰۰ تومان
معرفی پودر کاهش وزن یوتام رایا آتیس آریا، 150 گرم : با تغییر سبک زندگی و ماشینی شدن آن، معضل

کپسول اسلیم ونس بادی دینامیکس

۲۷۶.۹۸۴ تومان
کپسول لاغری اسلیم ونس بادی دینامیکس حاوی عصاره‌های گیاهی زردچوبه، مورینگا و کاری یک مکمل گیاهی لاغری بوده که برای کاهش وزن و سایز بسیارمؤثر است.

قطره خوراکی زیره باریج اسانس

۴۹.۱۰۰ تومان
قطره خوراکی زیره باریج اسانس با داشتن اسانس زیره دارای خاصیت ضد نفخ بوده و برای کاهش اشتها و کاهش وزن و تثبیت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص لاغری هزال – سینا فرآور

۱۹۵.۰۰۰ تومان
قرص لاغری هزال - سینا فرآور به عنوان یک محصول کاملا طبیعی و گیاهی، علاوه بر تناسب اندام به عنوان یک داروی تقویت کننده معده و کاهنده کلسترول نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص لاغری کارویل حکیم مؤمن تبریزی 100 عدد

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص لاغری کارویل با علامت اختصاری (HMT) و با بهره گیری از گیاهان دارویی از طریق دو مکانیسم چربی سوزی و کاهش اشتها به لاغری و تناسب اندام فرد کمک نموده و در نتیجه، عوارض داروهای شیمیایی را نخواهد داشت.

قرص روکش دار اسلیم کوئیک گل دارو

۹۷.۲۰۰ تومان
قرص اسلیم کوئیک گل دارو یا قرص لاغری گیاهی با عصاره خشك بذر کرفس، گیاه و بذر شوید و چای سبز فرموله شده است که برای کمک به کاهش وزن و کم کردن اشتها تولید و عرضه می شود.

قرص فت فیکس هرباویوا

۹۰.۰۰۰ تومان
قرص فت فیکس هرباویوا یک محصول گیاهی حاوی ترکیبات مؤثر مانند چای سبز، عصاره فلفل، کولا، گیاه انگور خرس، کافئین، ال کارنیتین، کروم و ویتامین B6 می باشد که نقش بسزایی در کاهش وزن دارد.

کپسول نیچرفیت دیموند

۱۸۷.۰۰۰ تومان
کپسول نیچرفیت دیموند حاوی سبوس جو دو سر بوده که یکی از فرآورده‌های گیاهی جهت کمک به کاهش اشتها و تأمین فیبر برای سلامت روده به حساب می آید.

کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کپسول لاغری گارسینوفیت، بهتا دارو حاوی عصاره میوه گیاه گارسینیا کامبوجیا بوده که مصرف آن به کاهش وزن و اشتها کمک کرده و فرد با مصرف آن لاغر شود.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص برنینگ فت گلدن لایف و یا کپسول ردوکسا نوتراکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

کپسول لاغری اسلیم کر نچرال پروداکت، حکیم تجارت سهند

۲۱۱.۰۰۰ تومان
کپسول لاغری اسلیم کر نچرال پروداکت حاوی عصاره چای سبز، قهوه سبز، کامبوجیا و ال کارنیتین می باشد که سوخت و ساز و متابولیسم بدن را افزایش داده و در کاهش وزن و چربی موضعی مؤثر است.

کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو

۲۴۰.۰۰۰ تومان
کپسول مانگو اسلیم بی دی آ، بهتا دارو از عصاره دانه انبه آفریقایی و برگ چای سبز فرآوری شده و به کاهش وزن بدن، چربی سوزی، افزایش متابولیسم و کاهش کلسترول کمک می‌کند.