کپسول نرم ساوپالمتو کمپلکس ویتامین لایف، ۳۰ عددی

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ساوپالمتو کمپلکس ویتامین لایف با دارا بودن عصاره میوه نخل اره ای و با مهار آنزیم ۵-آلفاردوکتاز و جلوگیری از تشکیل دی هیدروتستسترون از رشد خوش خیم غده پروستات پیشگیری کرده و همچنین به درمان ریزش موی ناشی از هورمون مردانه کمک می کند. *شایان توجه است که محصولات ویتامین هاوس جدیدا توسط همان تولید کننده و با همان ترکیبات و بسته بندی، با برند ویتامین لایف تولید و عرضه می شود.*

قرص اسکای من ویت اسکای، 30 عدد

Original price was: ۲۲۸.۹۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۳.۱۰۰ تومان.
قرص اسکای من ویت اسکای با دارا بودن ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز آقایان، به سلامت عمومی بدن، سلامت پروستات، تقویت قوای جنسی و … در آقایان کمک موثری می‌نماید.

کپسول پروستافیت یوروویتال 60 عدد، سلامت پروستات

۲۵۱.۰۰۰ تومان
کپسول پروستافیت یوروویتال با بهره مندی از روغن دانه کدو و ویتامین E در رفع علائم ناشی از بزرگ شدن خوش خیم غده پروستات موثر بوده و همچنین به تقویت عملکرد مثانه و درمان اختلالات ادراری نیز کمک می‌کند.

قرص پروستیکا گلدن لایف 30 عدد، سلامت پروستات

۱۴۱.۷۰۰ تومان
قرص پروستیکا گلدن لایف با دارا بودن ترکیبات مؤثر باعث بهبود علائم التهاب خوش خیم پروستات مانند تکرر ادرار و جریان ضعیف ادرار می شود.

کپسول نرم ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس، مخصوص آقایان

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس با مهار آنزیم ۵-آلفاردوکتاز و جلوگیری از تشکیل دی هیدروتستسترون از رشد خوش خیم غده پروستات آقایان پیشگیری کرده و به درمان ریزش موی ناشی از هورمون مردانه نیزکمک شایانی می کند.

سافت ژل پروستا هلث دانا، مخصوص آقایان

۹۲.۰۰۰ تومان
سافت ژل پروستا هلث دانا حاوی گیاه کدو تنبل و ویتامین E به عنوان یک مکمل جهت بهبود عملکرد پروستات و بهبود وضعیت جنسی آقایان و همچنین بهبود اختلالات ادراری در کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره گیاهی پروستاتان گل دارو، مخصوص آقایان✅

۶۱.۷۰۰ تومان
قطره گیاهی پروستاتان گل دارو حاوی ریشه و برگ گزنه، تخم کدو، گل بابونه، میوه خارخاسک و میوه انیسون، به عنوان یک داروی گیاهی در درمان ها‎یپرپلازی خوش‌ خیم پروستات و بهبود تکرر ادرار بسیار تأثیر گذار است.

قطره اورتان پورسینا

۱۳.۵۰۰ تومان
قطره اورتان پورسینا، حاوی عصاره ریشه گزنه می باشد که به بهبود هیپرپلازی خوش خیم پروستات آقایان درجه یک و دو و مشکلات دفع ادرار کمک شایانی می کند. 

قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو

۲۶.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو در جلوگیری از تشکیل و همچنین در دفع سنگ های کلیوی اثر بسیار قابل توجهی داشته و برای درمان التهاب مثانه، مجاری ادراری، پروستات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول نتل او پی دی فارما

۳۲.۱۰۰ تومان
کپسول نتل او پی دی فارما، حاوی عصاره ریشه گزنه می باشد که به بهبود هیپرپلازی خوش خیم پروستات آقایان، کاهش قند خون، کاهش فشار خون و سلامت پروستات کمک می‌کند.

کپسول پروستاکر رازک

۷۰.۸۰۰ تومان
کپسول پروستاکر رازک یک محصول کاملا گیاهی می باشد که به منظور حفظ تندرستی و سلامت فیزیولوژیک پروستات ویژه مردان بالای 50 سال مورد استفاده قرار می گیرد .

کپسول نرم پروستا باریج اسانس

۸۳.۰۰۰ تومان
کپسول نرم پروستا باریج اسانس، حاوی لینولئیک اسید و آلفا توکوفرول می باشد که بر روی اندازه غده پروستات و بهبود عملکرد ادراری آقایان تأثیر بسزایی دارد.

کپسول نرم گیاهی پروسترول، وشا دارو پارس

۱۴۰.۰۰۰ تومان
کپسول نرم گیاهی پروسترول، وشا دارو پارس، جهت بهبود علائم بيماري هايپرپلازي خوش خيم پروستات و رفع اختلالات دفع ادرار (درد و تکرر ادرار) در آقایان فرموله شده است.

کپسول لیکوپن ام پلاس 20 میلی گرم

۳۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول لیکوپن ام پلاس 20 میلی گرم حاوی عصاره گوجه فرنگی (لیکوپن) می باشد که همانند یک آنتی اکسیدان بسیار قوی عمل کرده و در سلامت بدن نقش بسیار مؤثری دارد.