نمایش 1–24 از 765 نتیجه

ویال خوراکی‌ لیپوترنس اینوکلون 20 عدد

۴۳۶.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی‌ لیپوترنس اینوکلون، جهت کمک به افزایش چربی‌سوزی، افزایش متابولیسم بدن‌ و کمک به افزایش تولید انرژی و هوشیاری ذهنی در ورزشکاران فرموله شده است. ویال لیپوترنس اینوکلون، قبل از تمرین‌های ورزشی باعث افزایش اکسیژن رسانی به بافت عضلات و افزایش توان تمرینی ورزشکاران می‌گردد.

قرص سینامودین پلاس دینه 60 عدد

۵۲.۸۰۰ تومان
قرص سینامودین پلاس دینه با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر کنترل متابولیسم قند و چربی، در به تاخیر انداختن عوارض دیابت نوع یک و دو بسیار موثر است. مصرف قرص سینامودین پلاس در کاهش قند و چربی خون نیز نقش دارد.

کپسول کلاژن هیدرولیز شده و ویتامین ث فندا 60 عدد

۲۳۴.۴۰۰ تومان
کپسول کلاژن هیدرولیز شده و ویتامین ث فندا با ترکیبات منحصر به فردی که دارد و با آبرسانی عمیقی که انجام می دهد، باعث افزایش ارتجاع و حالت کشسانی پوست شده و اثرات پیری مانند چین و چروک را از بین می برد. کلاژن هیدرولیز شده به همراه ویتامین ث فندا به عنوان یک مکمل می‌تواند به جوانسازی و زیبایی پوست تا حد زیادی کمک کند.

کپسول لیورهلث جی 140 سبزدارو 30 عدد

۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول لیورهلث جی 140 سبزدارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی از کبد در برابر مسومیتهای کبدی و سیروز کبدی محافظت می کند. همچنین کپسول لیورهلث به تقویت عملکرد کبد و حفظ سلامت کبد کمک می کند.

قرص وستولوکس تچرا فارمد 30 عدد

۳۸۵.۰۰۰ تومان
قرص وستولوکس تچرا فارمد با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد علاوه بر مهار رادیکال های آزاد به بهبود سلامت قلب و عروق نیز کمک می‌کند. قرص وستولوکس از عصاره طبیعی گوجه فرنگی به روش اولترا فیلتراسیون تهیه شده است.

قرص کیوتن پلاس استار ویت 40 عدد

۴۵۳.۰۰۰ تومان
قرص کیوتن پلاس استار ویت یک مکمل حاوی کوآنزیم کیوتن است که به عنوان یک مکمل سلامت قلب و عروق شناخته شده است. قرص کیوتن پلاس با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی از سلول‌ها در برابر عوامل مخرب محیطی و رادیکال های آزاد محافظت می‌کند.

قرص مورینگا سینا فرآور 60 عدد

۱۸۴.۰۰۰ تومان
قرص مورینگا سینا فرآور با دارا بودن ارزش تغذیه ای بالا ، می‌تواند در افراد مبتلا به سوء تغذیه و کمبود عناصر تغذیه ای کمیاب استفاده شود. قرص مورینگا به عنوان یک مکمل گیاهی مقوی شناخته می‌شود.

قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف ۶۰ عدد

Original price was: ۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۰.۹۰۰ تومان.
قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف یک مکمل ایده آل جهت رشد و نگهداری دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری استئوپروز (پوکی استخوان)، خشکی پوست و شکنندگی ناخن‌ها تهیه و تولید شده است. قرص کلسیم و ویتامین دی وانا فلکس تامین کننده نیاز روزانه به ویتامین D و کلسیم می باشد.

کرم ماساژ بدن کوئین نایس 100 گرم

۱۸۵.۰۰۰ تومان
کرم ماساژ بدن کوئین نایس با دارا بودن ترکیبات کاملا طبیعی و موثر علاوه بر تسکین و آرامش پوست موجب آبرسانی پوست نیز می شود. کرم ماساژ بدن کویین نایس حاوی ترکیباتی همچون روغن بادام شیرین، موم عسل، عصاره میخک، عصاره رزماری و کامفور می باشد.

کپسول کوئرس پلاس نوتراکس 30 عدد

۲۵۸.۰۰۰ تومان
کپسول کوئرس پلاس نوتراکس یک فرآورده طبیعی و گیاهی است که با دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدان علاوه بر بهبود علائم آلرژی موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می شود.کپسول کوئرس پلاس به کاهش علائم آبریزش بینی، حساسیت های چشمی، سوزش و خارش گلو، خارش پوست و عطسه کمک زیادی می کند.

کپسول آرتروهیل بهتا دارو 30 عدد

۱۷۸.۸۰۰ تومان
کپسول آرتروهیل بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی، جهت تسکین درد، کاهش التهاب و سلامت مفاصل فرموله شده است.ترکیبات گیاهی نظیر زردچوبه در کپسول آرتروهیل می تواند با دارا بودن عملکرد آنتی اکسیدانی و ضد التهابی علائم  التهاب مفاصل را تا حد زیادی تسکین دهند.

کپسول ویتامین ای 400 واحد ابورنز

۸۱.۰۰۰ تومان
کپسول ویتامین ای 400 واحد ابورنز نیاز روزانه بدن به ویتامین ای را برطرف نموده و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که این ویتامین دارد، موجب سلامتی و حتی زیبایی پوست نیز می شود.

کرم ونوگل گل دارو ۳۰گرم

۴۶.۰۰۰ تومان
کرم ونوگل گل دارو با دارا بودن ترکیبات موثر، تورم و التهابات سیاهرگ در بیماری‎های فلبیت، واریس سطحی و عمقی وریدی و هموروئید را برطرف می سازد. همچنین کرم ونوگل موجب تقویت دیواره عروق و پیشگیری از تضعیف آن شده تا سیاهرگ‎ها قابلیت ارتجاعی طبیعی خود را بازیابند.

ژل خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس 200 میلی لیتر

۹۱.۷۰۰ تومان
ژل خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس با بهره گیری از ترکیبات گیاهی موثر موجب کاهش درد های عضلانی و دردهای ناشی از آرتروز شده و درهای مفصلی و روماتیسمی را نیز برطرف می کند.

کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو 30 عدد

۳۷۹.۰۰۰ تومان
کپسول پرونوتری ولبیینگ کلسترول رستا ایمن دارو با دارا بودن ترکیبات کاملا طبیعی و گیاهی به تنظیم سطح کلسترول و چربی خون کمک زیادی می کند. همچنین پرونوتری ولبیینگ کلسترول خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را تا حد زیادی کاهش دهد.

ژل فیتوگلوکزامین گل دارو 30 گرم

۴۵.۶۰۰ تومان
ژل فیتوگلوکزامین گل دارو علاوه بر خاصیت ضد التهاب مفاصل، در تسهیل حرکات مفصلی، حفظ و نگهداری نسوج پیوندی در مفاصل نقش موثری نیز دارد.

پماد کاپسیان گل دارو 30 گرم

۴۷.۶۰۰ تومان
پماد کاپسیان گل دارو یک محصول گیاهی و موثر است که باعث رفع درد و اسپاسم‌های عضلانی، بهبود درد کمر و برطرف شدن درد روماتیسم و نورالژی خواهد شد.

سافت ژل ویتامین D3 نورم لایف 2000 واحد 60 عدد

۹۲.۴۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین D3 نورم لایف با تامین ویتامین دی مورد نیاز بدن علاوه بر بهبود جذب کلسیم و فسفر، موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

قرص ویتامین D3 ویتامدیک 90 عدد

۶۸.۶۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 ویتامدیک با تامین ویتامین دی مورد نیاز بدن، علاوه بر حفظ سلامت استخوان و دندان‌ها و تقویت سیستم ایمنی به جذب کلسیم و پیشگیری از پوکی استخوان نیز کمک موثری می‌کند.

قرص بیرهف پلاس یوروویتال 60 عدد

Original price was: ۳۰۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۷۰.۰۰۰ تومان.
قرص بیرهف پلاس یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثری همچون؛ مخمر آبجو، روی و ویتامین‌های گروه B علاوه بر حفظ سلامت پوست، مو و ناخن به تامین انرژی و بهبود فعالیت‌های روزانه نیز کمک زیادی می کند.

قرص کافئین 200 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۱۷۶.۵۰۰ تومان
قرص کافئین ۲۰۰ میلی گرم یوروویتال علاوه بر بالا بردن سطح انرژی و کاهش خستگی، سوخت و ساز بدن را افزایش داده و همین امر موجب چربی سوزی و ساخت عضلات می شود.

قرص سان بست نوتری بست 60 عدد

۶۸.۰۰۰ تومان
قرص سان بست نوتری بست، نیاز روزانه بدن به ویتامین دی را فراهم نموده و سبب تقویت سیستم ایمنی و همچنین سلامت مفاصل می شود.

کپسول روغن سیاه دانه باریج اسانس 30 عدد

۷۸.۰۰۰ تومان
کپسول روغن سیاه دانه باریج اسانس سبب درمان کمکی آرتریت روماتوئید و درمان درد مفاصل و کمر می‌شود.

کپسول کات رفلاکس بهتا دارو 30 عدد

۸۶.۰۰۰ تومان
کپسول کات رفلاکس بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی علاوه بر کاهش علائم رفلاکس معده، اسید معده و سوء هاضمه، موجب بهبود علائم بیماری GERD (اختلال ریفلاکس معده- مروی) نیز می‌شود.