کپسول ویتاگلوبین ویتان 30 عدد

۱۲۱.۰۰۰ تومان
کپسول ویتاگلوبین ویتان با داشتن ترکیبات کلیدی همچون ویتامین‌های B کمپلکس، اسید فولیک، آهن، روی و مس و با بالاترین میزان جذب آهن در درمان کم خونی بسیار موثر است.

قرص آیزن پلاس یوروویتال ۶۰ عدد

Original price was: ۲۴۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۷.۸۰۰ تومان.
قرص آیزن پلاس یوروویتال به دلیل دارا بودن مقادیر کافی از آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 ، جهت استفاده در کم خونی های (آنمی) ناشی از فقر آهن، فقر اسید فولیک و فقر ویتامین B12 بسیار مناسب می باشد.

کپسول ویتا فرو نیچرز پلنتی

۱۱۴.۵۰۰ تومان۲۲۸.۹۰۰ تومان
کپسول ویتا فرو نیچرز پلنتی با دارا بودن ویتامین سی، فولیک اسید، آهن، زینک، ویتامین B۶ و B۱۲ علاوه بر تامین آهن مورد نیاز بدن، از فقر آهن و کم خونی نیز جلوگیری می‌کند.

کپسول ففول پلاس اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول پلاس اینترافارم با بهره مندی از آهن، ویتامین C، B۱۲ و B۶ ،علاوه بر سلامت پوست، مو، ناخن و سایر بافت‌های بدن برای خانم هایی که در دوران بارداری یا شیردهی قرار دارند و یا خانم هایی که دارای قاعدگی سنگین هستند بسیار مناسب است.

کپسول آیروفیکس دایونیکس فارما 30 عدد

۲۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول آیروفیکس دایونیکس فارما به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثری همچون آهن لیپوزومال، ویتامین B12 ، فولیک اسید، روی، ویتامین B6 و مس  به ساخت گلبول‌های قرمز و تامین آهن مورد نیاز بدن کمک نموده و از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می‌نماید.

کپسول ففول گاین اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول گاین اینترافارم با بهره مندی از ترکیبات موثر برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن و کمبود فولیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول تحت لیسانس اینترا فارم آمریکا فرموله شده است.

کپسول ففول دئودنال اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول دئودنال اینترافارم با تامین آهن مورد نیاز بدن، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشیگیری می‌نماید. این فراورده به دلیل داشتن ویتامین ث به جذب بیشتر آهن کمک نموده و عوارض گوارشی را به حداقل می‌رساند.

قرص گلوبیفر فورت اهران تجارت 30 عدد

۱۸۹.۷۰۰ تومان
قرص گلوبیفر فورت اهران تجارت با تامین آهن مورد نیاز بدن و با جذب خوبی که دارد به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن کمک می نماید.

کپسول فلیپ 30 های هلث 30 عدد

۲۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول فلیپ 30 های هلث با دارا بودن ترکیبات موثر یک مکمل غذایی جهت درمان کم خونی ناشی از فقر آهن است که استفاده از آن برای بانوان باردار، افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو و اختلالات گوارشی پیشنهاد می‌شود.

قرص یونی فرو ابیان دارو 30 عدد

Original price was: ۲۷۷.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۵۰.۰۰۰ تومان.
قرص یونی فرو ابیان دارو حاوی ترکیباتی چون آهن با ساختار پلی ساکاریدی، آهن هم با ساختار پلی پپتیدی، ویتامین C، ویتامین B۱۲ و B۶ که در بهبود علائم کم خونی بدون داشتن عوارض گوارشی بسیار موثر است.

قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان 60 عدد

۲۴۱.۹۰۰ تومان
قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان حاوی آهن، ویتامین c، فولیک اسید، ویتامین ب ۱۲ و ب ۶ بوده که به تامین آهن مورد نیاز بدن، تشکیل گلبول‌های قرمز و هموگلوبین کمک می‌کند.

قرص فرورال گلدن لایف، 30 عدد

۹۹.۰۰۰ تومان
قرص فرورال گلدن لایف علاوه بر تامین آهن و اسید فولیک مورد نیاز روزانه بدن و همچنین در پیشگیری و درمان کم‌خونی در دوران بارداری بسیار موثر است.

کپسول فلیپ 20 های هلث

۲۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول فلیپ 20 های هلث حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند.

سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی

۲۰۰.۰۰۰ تومان
سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی حاوی آهن لیپوزومال، ویتامین B12 و فولیک اسید می باشد که کم خونی ناشی از فقر آهن در کودکان را برطرف نموده و ویتامین B12 مورد نیاز بدن کودکان را تأمین می کند.

قرص روفولیک پریناتال عبیدی

۱۲۰.۴۰۰ تومان
قرص روفولیک پریناتال عبیدی حاوی فولات (۵۰۰ میکروگرم) با جذب بالا و یُد ( ۱۵۰ میکروگرم) می باشد که مصرف آن قبل و حین بارداری تا ماه سوم، برای پیشگیری از ناهنجاری‌های جنینی و رشد و نمو مغز ضرورت دارد.

قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی

۹۹.۰۰۰ تومان
قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 400 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

کپسول فرو کامپلیت سوپرابیون

۱۴۰.۶۰۰ تومان
کپسول فرو کامپلیت سوپرابیون با دارا بودن ویتامین‌ها و عناصر ضروری بدن، موجب تشکیل هموگلوبین و گلبول قرمز در بدن شده ، انرژی بدن را افزایش داده و خستگی و بی‌حالی را برطرف خواهد کرد.

کپسول فرکو ویواتیون

۱۰۷.۰۰۰ تومان
کپسول فرکو ویواتیون حاوی آهن المنتال با ملح بیس گلیسینات می باشد که به شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول‌های قرمز خون کمک نموده و در عملکرد صحیح سیستم ایمنی، کاهش خستگی و افزایش جذب آهن بسیار مفید است.

قرص رافولیت رها 100 عدد

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قرص رافولیت رها با دارا بودن ویتامنی های موثری مانند: ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.   بهترین جایگزین برای این محصول قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی می باشد.

ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون

۱۰۴.۴۰۰ تومان
ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون یک مکمل تغذیه ای جهت کمک به کاهش خستگی و عملکرد صحیح گلبول‌های خونی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول آیروکپ عبیدی 30 عدد، بهبود کم خونی

۷۸.۵۰۰ تومان
کپسول آیروکپ عبیدی به صورت کپسول‌های انتریک کوتد خوراکی حاوی پلت انتریک کوتد فروس گلایسین سولفات یعنی معادل 30 میلی گرم آهن دو ظرفیتی می باشد که از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری کرده و به تأمین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.

کپسول آیروویت ویتان

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول آیروویت ویتان در پیشگیری و درمان کم خونی های ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره میم مایر ویتابیوتیکس

۴۳.۶۰۰ تومان
قطره میم مایر ویتابیوتیکس جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود نیازهای تغذیه‌ای برای رشد طبیعی کودکان تأمین شود.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۷۰.۵۰۰ تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .