نمایش 1–24 از 41 نتیجه

نمایش 1–24 از 41 نتیجه

کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد

قیمت: 111,000 تومان
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد جهت کمک به درمان کم خونی ناشی از رژیم های لاغری و گیاه خواری، دوران قاعدگی، دوران بارداری و شیردهی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کپسول ففول اینترافارم

قیمت: 70,000 تومان
کپسول ففول اینترافارم برای کمک به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص پیوسته رهش آهن + ویتامین C برونسون

قیمت: 75,000 تومان
قرص پیوسته رهش آهن + ویتامین C برونسون که با نام آیرون ویت سی مشهور است، جهت پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن (آنمی) بسیار مؤثر است.

کپسول نرم فروسیس ویوا تیون

قیمت: 87,000 تومان
کپسول نرم فروسیس ویوا تیون، جهت تأمین آهن مورد نیاز افرادی که دچار کمبود ذخایر آهن هستند و همچنین خانم ها در دوران بارداری مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول فروگلوبین ویتابیوتیکس

قیمت: 108,000 تومان
کپسول فروگلوبین ویتابیوتیکس حاوی ترکیبات ویژه جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی، بهبود ضعف عمومی، خستگی مفرط و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول فرودین هولیستیکا

قیمت: 100,000 تومان
کپسول فرودین هولیستیکا با ترکیبات منحصر به فرد خود جهت افرادی که از کم خونی، کمبود آهن، کمبود اسید فولیک و ویتامین B۱۲ رنج می برند فرموله شده است.

قرص اکتی آیرون لیبرتی سوئیس، درمان کم خونی

قیمت: 140,000 تومان
قرص اکتی آیرون لیبرتی سوئیس با فرمولاسیون منحصر به فرد خود سطح آهن مورد نیاز بدن را تأمین نموده و نقش مهمی را در ایجاد انرژی از طریق مواد مغذی ایفا می کند.

سافت ژل فروسیس پلت ویوا تیون

قیمت: 180,000 تومان
سافت ژل فروسیس پلت ویوا تیون جهت تامین آهن مورد نیاز افرادی که کمبود ذخیره آهن دارند و همچنین خانم های باردار فرموله شده است.

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا، درمان کم خونی

قیمت: 240,000 تومان
کپسول سیدرال فورت فارمانوترا علاوه بر تأمین آهن مورد نیاز بدن، به دلیل سیدرال بودن، مشکلات گوارشی ناشی از مصرف آهن را به همراه ندارد.

شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس

قیمت: 96,100 تومان
شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی و بهبود ضعف عمومی و خستگی مفرط فرموله شده است.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

قیمت: 161,000 تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.

قطره آهن لیپیفر کیمیا کالای رازی

قیمت: 66,400 تومان
قطره آهن لیپیفر ساخت شرکت کیمیا کالای رازی، از کم خونی کودکان پیشگیری کرده و همچنین مانع از سیاه شدن دندان ها می شود.

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر (لیپوزومال) بی اس کی

قیمت: 76,300 تومان
قطره آهن لیپوزوفر به تأمین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان کمک می‌کند. با استفاده از این محصول می‌توان از فقر آهن و آنمی ناشی از آن پیشگیری کرد.

قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس

قیمت: 20,000 تومان
قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس باعث بهبود اشتها و افزایش انرژی، رفع کم خونی، کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه نوزادان و خردسالان و جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن می شود.

قطره سان اکتین ایده دارو طب

قیمت: 65,400 تومان
قطره سان اکتین حاوی 7 میلی لیتر آهن المنتال در هر میلی لیتر است که به تأمین آهن مورد نیاز روزانه در نوزادان و کودکان کمک می‌کند.

قطره آهن سوسپانسیون فروزومال سیمرغ دارو عطار

قیمت: 47,500 تومان
قطره آهن سوسپانسیون فروزومال حاوی آهن به صورت لیپوزومال می باشد که آهن مورد نیاز بدن کودکان را بدون سیاه کردن دندان آنها تأمین می‌کند.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

قیمت: 124,500 تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .

قطره میم مایر ویتابیوتیکس

قیمت: 33,000 تومان
قطره میم مایر ویتابیوتیکس جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود نیازهای تغذیه‌ای برای رشد طبیعی کودکان تأمین شود.

قطره نووفر اطفال هگمتان داروی غرب

قیمت: 40,000 تومان
قطره نووفر اطفال هگمتان داروی غرب حاوی آهن به صورت سدیم فرداتات (Sodium FerEdetate)می باشد که کم خونی ناشی از فقر آهن را درشیرخواران و کودکان برطرف می سازد.

کپسول آیروویت ویتان

قیمت: 65,000 تومان
کپسول آیروویت ویتان در پیشگیری و درمان کم خونی های ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول آیروکپ عبیدی، بهبود کم خونی

قیمت: 78,500 تومان
کپسول آیروکپ عبیدی به صورت کپسول‌های انتریک کوتد خوراکی حاوی پلت انتریک کوتد فروس گلایسین سولفات یعنی معادل 30 میلی گرم آهن دو ظرفیتی می باشد که از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری کرده و به تأمین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.

ویال خوراکی نیوهم چوا فارم

قیمت: 287,000 تومان
ویال خوراکی نیوهم چوا فارم حاوی آهن، منگنز و مس می باشد که محصولی مناسب برای کمک به درمان کم خونی ناشی از فقر آهن می باشد.

ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون

قیمت: 87,000 تومان
ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون یک مکمل تغذیه ای جهت کمک به کاهش خستگی و عملکرد صحیح گلبول‌های خونی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص رافولیت رها

قیمت: 96,800 تومان
قرص رافولیت رها حاوی ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.