شربت ضد سرفه نوسکاف فاران شیمی 100 میلی لیتر

۴۶.۰۰۰ تومان
شربت ضد سرفه نوسکاف فاران شیمی به عنوان یک داروی ضد سرفه گیاهی جهت تسکین سرفه‌های ناشی از برونشیت، سیاه سرفه و سرفه‌های ناشی از سرماخوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص بایو فایت گرین نیچر 30 عدد

۴۳۰.۰۰۰ تومان
قرص بایو فایت گرین نیچر با دارا بودن آندروگرافیس پانیکولاتا در ترکیبات خود علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود عفونت‌های ریه کمک نموده و در پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون آنفولانزا و کرونا موثر است. *قرص کلد بایو فایت گرین نیچر اخیراً به بایو فایت گرین نیچر تغییر نام داده است و با همان بسته بندی و ترکیبات عرضه می شود.*

آبنبات سرد مکیدنی اکالیپتوس ناتسور با طعم های مختلف

۲۵.۰۰۰ تومان
آبنبات سرد مکیدنی اکالیپتوس ناتسور، علاوه بر درمان گرفتگی و احتقان گلو، سبب جلوگیری از سرماخوردگی، احساس خنکی و حس بهتر دهان و خوشبوکنندگی دهان می شود.

کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر 30 عدد

۴۶۵.۳۰۰ تومان
کپسول دیپ لانگ ساپورت برای افزایش ایمنی سلول‌های بافت ریه و همچنین پاکسازی این اندام از عفونت‌های ویروسی و باکتریایی و تسکین سرفه بسیار موثر است.

قرص کلد بایو فایت گرین نیچر، تقویت سیستم ایمنی و ریه،30 عدد

۴۲۹.۷۰۰ تومان
قرص کلد بایو فایت گرین نیچر با تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود عفونت‌های ریه کمک نموده و در پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون آنفولانزا و کرونا می‌تواند موثر واقع شود.   نام این محصول به بایو فایت گرین نیچر تغییر پیدا کرده است.

شربت ‎بنفشه باریج اسانس 60 میلی لیتر

۶۰.۰۰۰ تومان
شربت ‎بنفشه باریج اسانس سرشار از عصاره گل بنفشه و شکر سرخ می باشد که جهت درمان سرماخوردگی، سرفه و تب مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت توسیان گل دارو 120 میلی لیتر

۸۵.۰۰۰ تومان
شربت توسیان گل دارو حاوی عصاره مايع برگها و سرشاخه های گلدار آويشن، یک ضد سرفه گیاهی می باشد که به بهبود سرفه، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت و تنگی نفس کمک شایانی می‌کند.

شربت تیمکس ایران داروک و بهبود سرماخوردگی

۸۶.۰۰۰ تومان
شربت تیمکس ایران داروک حاوی آویشن باغی می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت تیمکس پلاس ایران داروک، بهبود سرماخوردگی

۹۳.۰۰۰ تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک حاوی آویشن باغی و عسل می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت پکتوگل گل دارو 120 میلی لیتر

۷۰.۰۰۰ تومان
شربت پکتوگل گل دارو به عنوان داروی گیاهی بسیار مؤثر و ایمن جهت بهبودی بیماری های التهابی برونشیال و نیز درمان کمکی آسم برونشیال در بزرگسالان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت پروسپیتان رازک

۲۹.۰۰۰ تومان
شربت ضد سرفه گیاهی پروسپیتان رازک حاوی عصاره خشک برگ پیچک می باشد که برای درمان التهاب‌های دستگاه تنفسی و رفع سرفه‌های خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

سوسپانسیون خوراکی اوپیوکاف سپیداج

Original price was: ۳۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۳.۳۰۰ تومان.
سوسپانسیون خوراکی اوپیوکاف سپیداج یک محصول کاملا گیاهی، جهت رفع سرفه های خشک و خلط دار ناشی از بیماری های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، سینوزیت، لارنژیت، برونشیت، بهبود تنفس با کاهش التهاب و تحریک پذیری مجاری تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت تیماسین دارو گستر یاسین

۶۸.۰۰۰ تومان
شربت تیماسین دارو گستر یاسین در درمان سرفه های خشک و مزمن و رفع علائم سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد، کمک به درمان برونشیت و ناراحتی های تنفسی (آسم) مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت تیمیان مینا

۴۶.۲۰۰ تومان
شربت تیمیان مینا متشکل از گیاهان دارویی آویشن، اکالیپتوس، مرزه، رازیانه می باشد که در درمان سرفه‌های ناشی از سرماخوردگی و حساسیت بسیار مؤثر است. این محصول در درمان و رفع سرفه و علائم برونشیت با خاصیت خلط آور (اکسپکتورانت) می باشد و با توجه به این نکته که عوارض بسیار کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارد به راحتی قابل جایگزین شدن با داروهای شیمیایی را دارد.

شربت آیورامی اهورا دارو، 120 میلی لیتر

۵۰.۴۰۰ تومان
معرفی شربت آیورامی اهورا دارو، 120 میلی لیتر : شربت آیورامی اهورا دارو حاوی عصاره خشک برگ عشقه می باشد

شربت برونشی پرت بیونوریکا ۱۰۰ میلی لیتر

۱۴۹.۰۰۰ تومان
شربت برونشی پرت بیونوریکا یک داروی گیاهی است که در درمان سرماخوردگی‌هایی که دستگاه تنفس را تحت تاثیر قرار می‌دهند، استفاده می‌شود.

قرص جوشان ضد سرفه پراسپکت بهشاد دارو

۳۷.۰۰۰ تومان
قرص جوشان ضد سرفه پراسپکت بهشاد دارو تهیه شده از عصاره برگ خشک گیاه پیچک به عنوان یک داروی گیاهی برای درمان بیماری‌های کاتارال دستگاه تنفسی استفاده می‌شود و دارای اثرات ضد ترشحی، ضد اسپاسم برونشی و اثر تسکین دهنده سرفه می باشد.

قرص جوشان آوی ان استیل ( استیل سیستئین ) آوه سینا

۲۹.۰۰۰ تومان
قرص جوشان آوی ان استیل ( استیل سیستئین ) آوه سینا حاوی استیل سیستئین می باشد که موجب بهبود عملکرد سیستم تنفسی، بهبود تنفس، پاکسازی ریه ها از عفونت و باز شدن مجاری تنفسی برای عبور و مرور اکسیژن می شود.

شربت هانی سول پلانتا

۳۵.۶۰۰ تومان
شربت هانی سول پلانتا ساخت شرکت متین آسا فارمد یک محصول کاملا گیاهی ضد سرفه و خلط آور می باشد که موجب تسکین علائم سرماخوردگی و برونشیت می شود.