نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش دادن همه 11 نتیجه

شربت تیمیان مینا

قیمت: 33,000 تومان
شربت تیمیان مینا متشکل از گیاهان دارویی آویشن، اکالیپتوس، مرزه، رازیانه می باشد که در درمان سرفه‌های ناشی از سرماخوردگی و حساسیت بسیار مؤثر است. این محصول در درمان و رفع سرفه و علائم برونشیت با خاصیت خلط آور (اکسپکتورانت) می باشد و با توجه به این نکته که عوارض بسیار کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارد به راحتی قابل جایگزین شدن با داروهای شیمیایی را دارد.

شربت پکتوگل گل دارو

قیمت: 70,000 تومان
شربت پکتوگل گل دارو به عنوان داروی گیاهی بسیار مؤثر و ایمن جهت بهبودی بیماری های التهابی برونشیال و نیز درمان کمکی آسم برونشیال در بزرگسالان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت تیمکس پلاس ایران داروک، بهبود سرماخوردگی

قیمت: 66,000 تومان
شربت تیمکس پلاس ایران داروک حاوی آویشن باغی و عسل می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت تیمکس ایران داروک و بهبود سرماخوردگی

قیمت: 55,000 تومان
شربت تیمکس ایران داروک حاوی آویشن باغی می باشد که برای درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر است. این محصول با ترکیبات گیاهی که دارد، خلط آور بوده و از سرفه ‌جلوگیری می‌کند.

شربت توسیان گل دارو، ضد سرفه

قیمت: 39,000 تومان
شربت توسیان گل دارو حاوی عصاره مايع برگها و سرشاخه های گلدار آويشن، یک ضد سرفه گیاهی می باشد که به بهبود سرفه، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت و تنگی نفس کمک شایانی می‌کند.

شربت تیماسین دارو گستر یاسین

قیمت: 23,000 تومان
شربت تیماسین دارو گستر یاسین در درمان سرفه های خشک و مزمن و رفع علائم سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد، کمک به درمان برونشیت و ناراحتی های تنفسی (آسم) مورد استفاده قرار می گیرد.

سوسپانسیون خوراکی اوپیوکاف سپیداج

قیمت: 25,200 تومان
سوسپانسیون خوراکی اوپیوکاف سپیداج یک محصول کاملا گیاهی، جهت رفع سرفه های خشک و خلط دار ناشی از بیماری های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، سینوزیت، لارنژیت، برونشیت، بهبود تنفس با کاهش التهاب و تحریک پذیری مجاری تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت هانی سول پلانتا

قیمت: 35,600 تومان
شربت هانی سول پلانتا ساخت شرکت متین آسا فارمد یک محصول کاملا گیاهی ضد سرفه و خلط آور می باشد که موجب تسکین علائم سرماخوردگی و برونشیت می شود.

شربت پروسپیتان رازک

قیمت: 14,700 تومان
شربت ضد سرفه گیاهی پروسپیتان رازک حاوی عصاره خشک برگ پیچک می باشد که برای درمان التهاب‌های دستگاه تنفسی و رفع سرفه‌های خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت ‎بنفشه باریج اسانس

قیمت: 26,000 تومان
شربت ‎بنفشه باریج اسانس سرشار از عصاره گل بنفشه و شکر سرخ می باشد که جهت درمان سرماخوردگی، سرفه و تب مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت برونشی پرت بیونوریکا ۱۰۰ میلی لیتر

قیمت: 126,000 تومان
شربت برونشی پرت بیونوریکا یک داروی گیاهی است که در درمان سرماخوردگی‌هایی که دستگاه تنفس را تحت تاثیر قرار می‌دهند، استفاده می‌شود.