مشاهده همه 19 نتیجه

کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی 30 عدد

Original price was: ۱۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۵.۰۰۰ تومان.
کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی سرشار از عصاره خشک زعفران است که علاوه برافزایش نشاط و انرژی در بهبود حافظه و عملکرد مغزی تاثیر چشمگیری دارد.

قرص مود پلاس نوتراکس 30 عدد

۲۶۱.۶۰۰ تومان
قرص مود پلاس نوتراکس با داشتن ویتامین‌ها، مواد معدنی و آمینو اسیدهای مختلف محصولی مناسب برای کسانی است که نیاز به آرامش بیشتر و بهبود خلق و خو دارند. این مکمل در تقویت و ایجاد آرامش افراد نقش به سزایی دارد.

قرص منیزیم و ویتامین B6 آلفا ویتامینز

۹۱.۵۰۰ تومان۱۸۳.۰۰۰ تومان
قرص منیزیم و ویتامین B6 آلفا ویتامینز ، حاوی 300 میلی گرم منیزیم و 50 میلی گرم ویتامین B6 می‌باشد که علاوه بر حفظ سلامت سیستم عصبی بدن و کاهش گرفتگی‌های عضلانی، می‌تواند در کاهش دردهای پیش از شروع قاعدگی و جذب بهتر کلسیم و استحکام استخوان موثر باشد.

قرص مگترا نیچرز اونلی 30 عدد

۱۲۶.۵۰۰ تومان
قرص مگترا نیچرز اونلی حاوی منیزیم سیترات و منیزیم اکساید است که با بالا بردن سطح سلامت سیستم عصبی و عضلانی به کاهش اسپاسم های عصبی و اضطراب و استرس بسیار کمک می کند.

کپسول فارما گابا 250 او پی دی فارما، 30 عدد

۴۹.۰۰۰ تومان
کپسول فارما گابا ۲۵۰ یک محصول آرام‌بخش است که علاوه بر کاهش استرس و بهبود کیفیت خواب، در تقویت یادگیری و تمرکز نیز موثر است و سبب کاهش خستگی می‌شود.

کپسول ویتامین ب کمپلکس یوروویتال ۶۰ عدد

۲۲۸.۹۰۰ تومان
کپسول ویتامین ب کمپلکس یوروویتال حاوی ترکیب مناسب و متعادل از 8 نوع ویتامین ضروری برای بدن می باشد که به حفظ سلامت و عملکرد سیستم عصبی و اعصاب بدن کمک نموده و موجب بهبود علائمی مانند استرس، اضطراب و افسردگی می شود.

قرص تگ و نخت (شب و روز) یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص تگ و نخت یوروویتال که به قرص روز و شب معروف است در روز موجب تأمین انرژی و کاهش خستگی شده و در شب به بهبود کیفیت خواب شبانه و ایجاد آرامش کمک می‌نماید.

کپسول های رست سپید طب

۱۷۸.۰۰۰ تومان
کپسول های رست سپید طب مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم عصبی می باشد که با کاهش استرس و اضطراب نقش مؤثری در افزایش کیفیت سلامتی ایفا می کند.

قرص استرس کالم روز ناتیریس، آرامبخش و ضد خستگی✅

۱۶۱.۶۰۰ تومان
معرفی قرص استرس کالم روز ناتیریس : خواب یکی از ضروری‌ترین نیازهای ضروری بدن انسان در طول شبانه روز است

قرص جوشان منیزیم ماسل فیت‌ هانسال و سلامت مغز

۵۰.۵۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم ماسل فیت‌ هانسال به سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، تنظیم فشار خون و پیشگیری از استرس کمک شایانی می‌کند. همچنین این محصول به عملکرد صحیح ماهیچه‌ها کمک کرده و از اسپاسم خود به خودی آنها پیشگیری می‌کند.

قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس

۱۴۸.۷۰۰ تومان
قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس حاوی اسانس گل محمدی می باشد که در برطرف کردن افسردگی، اضطراب و افزایش میل جنسی در زنان و مردان نقش مؤثری ایفا می کند.

قرص مگنوی ب6 سانوفی

۱۸۱.۰۰۰ تومان
قرص مگنوی ب6 سانوفی حاوی منیزیم و پیریدوکسین (ویتامین B6) می باشد که مکملی منحصر به فرد برای بهبود سردردهای میگرنی و جبران کمبود منیزیم و ویتامین B6 در بدن است.

کپسول ریلکس هرب بهتا دارو

۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول ریلکس هرب بهتا دارو جهت رفع بی خوابی، دردهایی با منشا عصبی، اضطراب، تاکی کاردی عصبی، آسم اسپاسمی و اختلال در تونوس عضلانی فرموله شده است.

قرص گیاهی هایپیران پورسینا

۳۰.۰۰۰ تومان
قرص گیاهی هایپیران محصول شرکت داروسازی پورسینا، در درمان افسردگی، بی خوابی و اضطراب، سردرد های عصبی، میگرنی و دردها و سردردهای دوران قاعدگی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص گیاهی نوراگل فورت گل دارو

۱۵۷.۵۰۰ تومان
قرص گیاهی نوراگل فورت گل دارو یک محصول کاملا گیاهی می باشد که اضطراب و بی ‎خوابی‎ های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش خواهد شد. این محصول به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده است.

قرص روکش دار نوراگل گل دارو

۱۱۴.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار نوراگل گل دارو ، اضطراب و بی ‎خوابی‎های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش خواهد شد. این محصول به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده هستند.

کپسول گیاهی کالم انرژی نچرال ورلد

۱۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول گیاهی کالم انرژی نچرال ورلد با افزایش مقاومت بدن در برابر استرس و بهبود تمرکز، عوارض ناشی از این مسئله را کاهش داده و بهتر شدن کیفیت خواب را به دنبال دارد.

قرص منیزیم + ویتامین B6 راموفارمین

۶۳.۰۰۰ تومان
قرص منیزیم + ویتامین B6 راموفارمین جهت بهبود سیستم عصبی عضلانی، بهبود بیخوابی و پیشگیری از حملات میگرنی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول جینکوبیلوبا 400 میلی گرم اس تی پی فارما

۶۴.۴۰۰ تومان
کپسول جینکوبیلوبا 400 میلی گرم اس تی پی فارما میزان اکسیژن رسانی و خون رسانی به مغز را تا حدود قابل توجهی افزایش داده و در نتیجه میزان استرس بسیار کاهش می یابد.