کپسول نرم هربال امگا 3 باریج اسانس 30 عدد

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول نرم هربال امگا 3 باریج اسانس با دارا بودن 1000 میلی گرم امگا 3 گیاهی، علاوه بر کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، ضد التهاب و کاهش دهنده فشار خون نیز می باشد.

سافت ژل کیومکس آنتی ایجینگ 30 عدد

۱۹۷.۸۰۰ تومان
سافت ژل کیومکس آنتی ایجینگ محصولی منحصر به فرد برای تقویت عملکرد سیستم قلب و عروق و کمک به سوخت و ساز چربی‌ها است.

سافت ژل امگا 3 نکستایل 1000 میلی گرم، 60 عدد

Original price was: ۲۴۱.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۷.۸۰۰ تومان.
سافت ژل امگا 3 نکستایل 1000 میلی گرم حاوی اسیدهای چرب ضروری EPA و DHA بوده که در بهبود عملکرد طبیعی مغز، قدرت بینایی، سلامت عمومی بدن، سلامت قلب و عروق و کاهش التهاب کمک موثری می‌کند.

سافت ژل امگای تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا 28 عدد

۱۲۰.۴۰۰ تومان
سافت ژل امگای تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا با دارا بودن دو نوع امگا 3 با مقادیری بیش از فرمولاسیون‌های معمول به سلامت قلب و عروق، کاهش کلسترول و کاهش التهاب کمک موثری می‌نماید.

کپسول ژلاتینی کو کیوتن 100 میلی گرم دانا 50 عدد

Original price was: ۲۴۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۹۶.۰۰۰ تومان.
کپسول ژلاتینی کو کیوتن 100 میلی گرم دانا با دارا بودن دوز مناسبی از کوکیوتن نقش موثری در سلامت سیستم قلبی و عروقی، بهبود دیابت، حفظ سلامت مغز، بهبود باروری و سلامت جنسی و بهبود کارایی ورزش در فرد ایفا می کند.

کپسول زینوگان دورست هوم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
کپسول زینوگان دورست هوم حاوی عصاره خالص آبی قارچ گانودرما لوسیدوم می باشد که به حفظ سلامت بدن کمک کرده و طول عمر و شادابی را در افراد سالمند افزایش می‌دهد.

کپسول نرم امگا ۳ (فلکسید اویل) باریج اسانس، سلامت قلب ✅

۷۶.۵۰۰ تومان
کپسول نرم امگا ۳ (فلکسید اویل) باریج اسانس در حفظ سلامت قلب و عروق و پیشگیری از بیماری‌های مربوط به آن نظیر فشار خون، نقش بسیار مؤثری ایفا می کند.

قطره گیاهی استراگل گل دارو

۸۴.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی استراگل گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی سير، قره قات، زنجبيل، فلفل قرمز، زالزالك، بابونه و بید می باشد که برای تقویت قلب مفید بوده و برای کاهش فشار خون، کاهش کلسترول و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی- عروقی بسیار مؤثر است.

قرص گارسین 300 میلی گرم گل دارو

۵۰.۴۰۰ تومان
قرص گارسین 300 میلی گرم گل دارو، دارای 300 میلی گرم سیر است که یک پایین آورنده فشار خون و کاهش دهنده قند خون و کم کننده چربی خون بسیار عالی می باشد.

قرص گارسین 500 میلی گرم گل دارو

۶۴.۴۰۰ تومان
قرص گارسین، دارای 500 میلی گرم سیر است که یک پایین آورنده فشار خون و کاهش دهنده قند خون و کم کننده چربی خون بسیار عالی می باشد.

قرص اولترا لیکوپن ویتابیوتیکس

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص اولترا لیکوپن ویتابیوتیکس، منبعی غنی از قوی ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده می باشد که به سلامت پوست، قلب و عروق، ایمنی، پروستات و سلامت عمومی بدن کمک شایانی می کند.

کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن

۲۳۵.۲۰۰ تومان
کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن سرشار از روغن ماهی می باشد که مصرف آن موجب حفظ سلامت قلب و عروق، استخوان و مفاصل، مغز و سیستم عصبی و … می‌شود.

قرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم یو بی دی کارنون گلدن لایف

۲۲۸.۰۰۰ تومان
مصرف قرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم یو بی دی کارنون گلدن لایف برای جلوگیری از علائم پیری در بدن، بهبود قدرت بدنی و رفع خستگی‌های مزمن و تقویت سیستم ایمنی بسیار مؤثر است.

کپسول نرم مگا امگا 1000 میلی گرم 9 7 6 3 باریویتال

۹۰.۰۰۰ تومان۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول نرم مگا امگا 1000 میلی گرم 9 7 6 3 باریویتال با دارا بودن ترکیبات مؤثر، اسیدهای چرب مورد نیاز بدن را تأمین کرده و علاوه بر آن خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد.

کپسول امگا – رکس دانا

۱۶۱.۲۰۰ تومان
کپسول امگا - رکس دانا به پیشگیری از سرطان و بیماری‌های قلبی - عروقی کمک نموده و در روند درمان میگرن، استرس، التهاب مفاصل، تنش‌های عصبی و افسردگی نیز تأثیرگذار است.

قرص کوآنزیم کیوتن 100 میلی گرم گلدن لایف

۱۷۹.۹۰۰ تومان
مصرف قرص کوآنزیم کیوتن 100 میلی گرم گلدن لایف جهت پیشگیری و همچنین درمان بیماری‌های قلبی- عروقی ایسکمیک می تواند بسیار سودمند باشد.

سافت ژل امگا 3 ویتاشور 1000 میلی گرم

۳۸۱.۰۰۰ تومان
سافت ژل امگا 3 ویتاشور 1000 میلی گرم با کمک به رشد سلول‌های مغزی و شکل پذیری مغز ، نقش مهمی در جلوگیری از پیری مغز و آلزایمر ایفا می کند.

کپسول کوکیوتن 100 میلی گرم هلث برست

۲۲۰.۰۰۰ تومان
استفاده از کپسول کوکیوتن 100 میلی گرم هلث برست سطح چربی خون و همچنین فشار خون را کاهش می دهد و به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می کند.

کپسول ژلاتینی امگا 3 او پی دی فارما، 30 عددی

۵۵.۶۰۰ تومان۹۸.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 او پی دی فارما به عنوان یک مکمل چند منظوره به حفظ سلامت قلب و عروق، سیستم عصبی، استخوان ها، مفاصل و… کمک شایانی می کند.