نمایش 1–24 از 58 نتیجه

قرص وستولوکس تچرا فارمد 30 عدد

۳۸۵.۰۰۰ تومان
قرص وستولوکس تچرا فارمد با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد علاوه بر مهار رادیکال های آزاد به بهبود سلامت قلب و عروق نیز کمک می‌کند. قرص وستولوکس از عصاره طبیعی گوجه فرنگی به روش اولترا فیلتراسیون تهیه شده است.

قرص کیوتن پلاس استار ویت 40 عدد

۴۵۳.۰۰۰ تومان
قرص کیوتن پلاس استار ویت یک مکمل حاوی کوآنزیم کیوتن است که به عنوان یک مکمل سلامت قلب و عروق شناخته شده است. قرص کیوتن پلاس با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی از سلول‌ها در برابر عوامل مخرب محیطی و رادیکال های آزاد محافظت می‌کند.

شربت امگا 3 آپوویتال 150 میلی لیتر

۵۹۹.۵۰۰ تومان
شربت امگا ۳ آپوویتال یک مکمل غذایی ایده آل است که به حفظ سلامت عمومی بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد ذهنی و جسمی در کودکان و نوجوانان کمک می‌کند.

کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 ویواتیون 30 عدد

۲۳۲.۵۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا ۳ ویواتیون منبع غنی از اسیدهای چرب حاوی امگا ۳ است که در سلامتی بدن نقش موثری داشته و موجب سلامت قلب و عروق و سیستم عصبی نیز می شود.

کپسول کوئترول رزوراترول 250 رها 60 عدد

۲۰۰.۰۰۰ تومان
کپسول کوئترول رزوراترول به سبب خاصیت آنتی اکسیدانی قوی که دارد، اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد بر بدن را از بین می‌برد و موجب به تاخیرانداختن روند پیری پوست می شود.

ساشه مگنترا بی اس کی 20 عدد

۱۲۹.۸۰۰ تومان
ساشه مگنترا بی اس کی با تامین منیزیم مورد نیاز بدن در کاهش دردهای عضلانی، کنترل دیابت و کلسترول خون نقش موثری دارد. این محصول با طعم لیمو به بازار عرضه شده است.

قرص منیزیم و ویتامین B6 آلفا ویتامینز

۹۱.۵۰۰ تومان۱۸۳.۰۰۰ تومان
قرص منیزیم و ویتامین B6 آلفا ویتامینز ، حاوی 300 میلی گرم منیزیم و 50 میلی گرم ویتامین B6 می‌باشد که علاوه بر حفظ سلامت سیستم عصبی بدن و کاهش گرفتگی‌های عضلانی، می‌تواند در کاهش دردهای پیش از شروع قاعدگی و جذب بهتر کلسیم و استحکام استخوان موثر باشد.

قرص بونی مگز کیمیا آرا 60 عدد

Original price was: ۱۱۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۳.۵۰۰ تومان.
قرص بونی مگز کیمیا آرا به دلیل دارا بودن منیزیم و ویتامین B6 به کاهش اسپاسم عضلات در بدن و تقویت سیستم عصبی و عضلانی کمک شایانی می‌کند.

سافت ژل امگا 3 نکستایل 1000 میلی گرم، 60 عدد

۳۰۳.۶۰۰ تومان
سافت ژل امگا 3 نکستایل 1000 میلی گرم حاوی اسیدهای چرب ضروری EPA و DHA بوده که در بهبود عملکرد طبیعی مغز، قدرت بینایی، سلامت عمومی بدن، سلامت قلب و عروق و کاهش التهاب کمک موثری می‌کند. در هر کپسول سافت ژل امگا 3 نکستایل، ۱۰۰۰ میلی گرم روغن ماهی به کار رفته است که در این میزان، ۱۸۰ میلی گرم EPA و ۱۲۰ میلی گرم DHA وجود دارد.

کپسول مگویت 250 میلی گرم ویتان، 30 عدد

۱۳۰.۰۰۰ تومان
کپسول مگویت 250 میلی گرم ویتان به واسطه دارا بودن ۲۵۰ میلی گرم منیزیم اکساید شده، موجب تسکین اعصاب شده و در حفظ سلامت قلب، عضله و کلیه بسیار مهم و مفید است.

سافت ژل امگا تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا 28 عدد

۱۲۰.۴۰۰ تومان
سافت ژل امگای تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا با دارا بودن دو نوع امگا 3 با مقادیری بیش از فرمولاسیون‌های معمول به سلامت قلب و عروق، کاهش کلسترول و کاهش التهاب کمک موثری می‌نماید. سافت ژل امگا 3 دانا بسته 28 عددی حاوی دو نوع عمده اسید چرب امگا ۳ می باشد.

کپسول ژلاتینی کو کیوتن 100 میلی گرم دانا 50 عدد

Original price was: ۳۵۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۱۶.۸۰۰ تومان.
کپسول ژلاتینی کو کیوتن 100 میلی گرم دانا با دارا بودن دوز مناسبی از کوکیوتن نقش موثری در سلامت سیستم قلبی و عروقی، بهبود دیابت، حفظ سلامت مغز، بهبود باروری و سلامت جنسی و بهبود کارایی ورزش در فرد ایفا می کند.

کپسول کوآنزیم کیوتن 100 میلی گرم ویتاشور

۵۲۳.۲۰۰ تومان
کپسول کوآنزیم کیوتن 100 میلی گرم ویتاشور به عنوان یک آنتی اکسیدان سبب افزایش تولید انرژی، تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت پوست و سلامت عمومی بدن می‌شود.

قرص رافولیت رها 100 عدد

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قرص رافولیت رها با دارا بودن ویتامنی های موثری مانند: ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.   بهترین جایگزین برای این محصول قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی می باشد.

قطره گیاهی استراگل گل دارو

۸۴.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی استراگل گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی سير، قره قات، زنجبيل، فلفل قرمز، زالزالك، بابونه و بید می باشد که برای تقویت قلب مفید بوده و برای کاهش فشار خون، کاهش کلسترول و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی- عروقی بسیار مؤثر است.

سافت ژل کوکیوتن قرمز 100 میلی گرم آنتی ایجینگ

۲۶۶.۶۰۰ تومان
مصرف سافت ژل کوکیوتن قرمز 100 میلی گرم آنتی ایجینگ به سالمندان، بیماران قلبی و مصرف کنندگان داروهای استاتین توصیه می شود.

ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی

۲۲۱.۰۰۰ تومان
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی، جهت سلامت و فعالیت ماهیچه ها، استخوان ها، قلب ، پیشگیری از دیابت، عملکرد عصبی و کمک به بهبود علائم PMS مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص گارسین 300 میلی گرم گل دارو

۵۰.۴۰۰ تومان
قرص گارسین 300 میلی گرم گل دارو، دارای 300 میلی گرم سیر است که یک پایین آورنده فشار خون و کاهش دهنده قند خون و کم کننده چربی خون بسیار عالی می باشد.

قرص گارسین 500 میلی گرم گل دارو

۶۶.۰۰۰ تومان
قرص گارسین، دارای 500 میلی گرم سیر است که یک پایین آورنده فشار خون و کاهش دهنده قند خون و کم کننده چربی خون بسیار عالی می باشد.

قرص سوپرابیون سیترامگ B6

۲۳۲.۲۰۰ تومان
قرص سوپرابیون سیترامگ B6 حاوی منیزیم و ویتامین B6 می باشد که علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی، عضلانی و قلب - عروق نیز می‌شود.

کپسول مگنیفورت هولیستیکا

۱۷۴.۴۰۰ تومان
کپسول مگنیفورت هولیستیکا به عنوان یکی از بهترین مکمل های غذایی، برای داشتن عضلات، استخوان و سیستم عصبی سالم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول گیاهی کالم انرژی نچرال ورلد

Original price was: ۱۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۴۷.۰۰۰ تومان.
کپسول گیاهی کالم انرژی نچرال ورلد با افزایش مقاومت بدن در برابر استرس و بهبود تمرکز، عوارض ناشی از این مسئله را کاهش داده و بهتر شدن کیفیت خواب را به دنبال دارد.

سافت ژل ویتامین ای 400 واحد هلث اید

۵۸.۸۰۰ تومان۶۵.۴۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین ای 400 واحد هلث اید از ابتلا به بیماری‌های قلبی - عروقی پیشگیری نموده و به قوی‌تر شدن و افزایش انعطاف دیواره‌های رگ‌های قلبی کمک شایانی می‌کند.

سافت ژل ویتامین ای 400 هلث برست

Original price was: ۳۰۴.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۷۴.۰۰۰ تومان.
سافت ژل ویتامین ای 400 هلث برست موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و در حفظ سلامت قلب نقش بسزایی ایفا می کند.