نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش دادن همه 11 نتیجه

کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها، 60 عدد، یک محصول چند منظوره

قیمت: 106,000 تومان
کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها به عنوان یک آنتی اکسیدان شبه ویتامین برای درمان دیابت و بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی و کبد مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم یو بی دی کارنون گلدن لایف

قیمت: 182,000 تومان
مصرف قرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم یو بی دی کارنون گلدن لایف برای جلوگیری از علائم پیری در بدن، بهبود قدرت بدنی و رفع خستگی‌های مزمن و تقویت سیستم ایمنی بسیار مؤثر است.

قرص دیابتون ویتابیوتیکس، سلامت عمومی بیماران دیابتی

قیمت: 147,000 تومان
قرص دیابتون ویتابیوتیکس حاوی کروم، ویتامین های گروه B، منگنز، مس، ویتامینA، ویتامین C، ویتامین D، منیزیم، روی، ید، سلنیوم و آهن یک مولتی ویتامین مینرال ویژه، برای بیماران دیابتی جهت حفظ سلامت عمومی بدن فرموله شده است.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

قیمت: 261,600 تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما حاوی میو اینوزیتول و اسید فولیک بوده که نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف می کند، این محصول تخمدان را تقویت کرده، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را افزایش می دهد.

کپسول موتا دورست هوم

قیمت: 228,000 تومان
کپسول موتا دورست هوم حاوی پودر خشک عصاره بذر گیاه شنبلیله به درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) کمک شایانی می کند و عوارض این بیماری را کنترل می کند.

کپسول سینابتیک ساج پاد دارو

قیمت: 82,000 تومان
کپسول سینابتیک ساج پاد دارو با هدف کمک به تنظیم قند خون و متابولیسم کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها در بدن تهیه و تولید شده است.

کپسول خوراکی شوگِرهیل سمانیک

قیمت: 119,000 تومان
کپسول خوراکی شوگِرهیل سمانیک با دارا بودن ترکیباتی خاص جهت درمان و کاهش قند خون در بیماران دیابت نوع ۲ مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص دیالول والمارک

قیمت: تومان
قرص دیالول والمارک با ترکیبی منحصر به فرد از عصاره دارچین و کروم برای داشتن سطح طبیعی قند خون فرموله شده است که با آلفا لیپویک اسید همراه گشته است.

اسپری نوروژیک منتوله گل دارو

قیمت: 150,000 تومان
اسپری نوروژیک منتوله گل دارو حاوی علف چای، شمعدانی معطر، نارنج، اوکالیپتوس، اسطوخودوس و درخت چای، یک محصول کاملا گیاهی جهت تسکین سریع دردهای موضعی دست و پا، دردهای ناگهانی، دردهای تیرکشنده و دردهای همراه با سوزش و خارش مناسب برای افراد دیابتی فرموله شده است.

کپسول زینوگان دورست هوم

قیمت: 145,000 تومان
کپسول زینوگان دورست هوم حاوی عصاره خالص آبی قارچ گانودرما لوسیدوم می باشد که به حفظ سلامت بدن کمک کرده و طول عمر و شادابی را در افراد سالمند افزایش می‌دهد.

کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون 60 عدد

قیمت: 258,000 تومان
کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون یک مکمل با ترکیبات منحصر به فرد است که به حفظ سطوح نرمال گلوکز (کنترل قند خون) و متابولیسم مواد مغذی کمک شایانی می‌نماید.