قرص اسپیرولینا اس تی پی فارما 60 عدد

۷۵.۳۰۰ تومان
قرص اسپیرولینا اس تی پی فارما، سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و ریزمغذی‌های مورد نیاز برای بدن انسان بوده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان کم خونی، لاغری و کنترل دیابت و … می‌شود.

کپسول بایو دایاب تک ژن فارما 30 عدد

۱۱۰.۰۰۰ تومان
کپسول بایو دایاب تک ژن فارما با دارا بودن پروبیوتیک به کنترل سطح قند خون کمک نموده و نقش موثری در بهبود سطح انسولین ناشتا و فاکتورهای کنترل قند خون دارد.

قرص رنال فکت اروند فارمد 60 عدد

۱۴۰.۶۰۰ تومان
قرص رنال فکت اروند فارمد، حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی و مورد نیاز روزانه‌ای است که به حفظ سلامت کلیه و به ویژه‌ در بیماران با مشکلات مزمن کلیوی (CKD) و دیالیزی، کمک می نماید. همچنین این محصول عاری از مواد اثربخش آسیب‌زا در بیماران کلیوی، و در راستای بهبود سلامت غذایی این گروه از بیماران طراحی شده که یک مکمل مولتی ویتامین و مینرال کامل است.

قرص دیابتس نوتری پک ویواتیون 30 عدد

Original price was: ۲۱۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۹.۹۰۰ تومان.
قرص دیابتس نوتری پک ویواتیون با داشتن انواع و اقسام ویتامین‌ها و املاح معدنی، به کارکرد صحیح و سلامت عمومی بدن کمک نموده و برای افراد دابتی و افرادی که در ریسک دیابت هستند بسیار مناسب می باشد.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

۲۲۲.۷۰۰ تومان۲۶۲.۰۰۰ تومان
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر با تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن علاوه بر کمک به متابولیسم طبیعی بدن در حین و پس از انجام ورزش، موجب کنترل قند خون در افراد دیابتی نیز می شود.

کپسول دیافیت یوروویتال 30 عدد

۲۱۲.۵۰۰ تومان
کپسول دیافیت یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثر، به صورت تخصصی جهت افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت و ساز بدن به عنوان یک مولتی ویتامین برای افراد دیابتی فرموله شده است.

قرص روکشدار دورالایف دیابت فاران شیمی 30 عدد

۱۷۴.۰۰۰ تومان
قرص روکشدار دورالایف دیابت به حفظ سلامت عمومی بدن و تامین مواد مغذی مورد نیاز در افراد سالم و دیابتی کمک نموده و به تنظیم میزان قند خون و تقویت سیستم ایمنی نیز منجر می‌شود.

کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس، ۳۰ عدد

۸۴.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس برای درمان کمکی در نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، سندرم پیش از قاعدگی(PMS)، درمان اختلال نعوظ ناشی از دیابت و اختلالات میکرووسکولار دیابت مورد استفاده قرار می گیرد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص آلفا لیپوئیک اسید مگنوم ویتامینز،30 عدد

۴۲۰.۰۰۰ تومان
قرص آلفا لیپوئیک اسید مگنوم ویتامینز با دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی، به حمایت از سلامت سیستم عصبی در بیماران دیابتی کمک می کند.

کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون 60 عدد

۲۵۸.۰۰۰ تومان
کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون یک مکمل با ترکیبات منحصر به فرد است که به حفظ سطوح نرمال گلوکز (کنترل قند خون) و متابولیسم مواد مغذی کمک شایانی می‌نماید.

کپسول خوراکی شوگِرهیل سمانیک

۱۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول خوراکی شوگِرهیل سمانیک با دارا بودن ترکیباتی خاص جهت درمان و کاهش قند خون در بیماران دیابت نوع ۲ مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول سینابتیک ساج پاد دارو

۸۲.۰۰۰ تومان
کپسول سینابتیک ساج پاد دارو با هدف کمک به تنظیم قند خون و متابولیسم کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها در بدن تهیه و تولید شده است.

قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال

۹۱.۶۰۰ تومان
قرص کروم + ویتامین B3 یوروویتال به عنوان یک مکمل ایده آل به تنظیم سطح گلوکز خون، کنترل قند خون، چربی سوزی و لاغری کمک شایانی می کند.

قرص گلوکواستار نیچرز اونلی

۲۷۸.۰۰۰ تومان
قرص گلوکواستار نیچرز اونلی با بهره مندی از عناصر طبیعی و گیاهی، مولتی ویتامین، مینرال و آنتی اکسیدان، جهت حفاظت از ساختار غضروف و مفاصل، تقویت سیستم ایمنی و حساسیت مفاصل نسبت به سرما مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول موتا دورست هوم

۲۵۷.۰۰۰ تومان
کپسول موتا دورست هوم حاوی پودر خشک عصاره بذر گیاه شنبلیله به درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) کمک شایانی می کند و عوارض این بیماری را کنترل می کند.

کپسول زینوگان دورست هوم

۱۴۵.۰۰۰ تومان
کپسول زینوگان دورست هوم حاوی عصاره خالص آبی قارچ گانودرما لوسیدوم می باشد که به حفظ سلامت بدن کمک کرده و طول عمر و شادابی را در افراد سالمند افزایش می‌دهد.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

۳۴۳.۳۰۰ تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما با دارا بودن دو ماده مهم میو اینوزیتول و اسید فولیک، نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف نموده، همچنین علاوه بر تقویت تخمدان ها، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را نیز افزایش می دهد.

اسپری نوروژیک منتوله گل دارو

۱۹۰.۰۰۰ تومان
اسپری نوروژیک منتوله گل دارو حاوی علف چای، شمعدانی معطر، نارنج، اوکالیپتوس، اسطوخودوس و درخت چای، یک محصول کاملا گیاهی جهت تسکین سریع دردهای موضعی دست و پا، دردهای ناگهانی، دردهای تیرکشنده و دردهای همراه با سوزش و خارش مناسب برای افراد دیابتی فرموله شده است.

قرص دیابتون ویتابیوتیکس، سلامت عمومی بیماران دیابتی

۲۲۵.۰۰۰ تومان
قرص دیابتون ویتابیوتیکس حاوی کروم، ویتامین های گروه B، منگنز، مس، ویتامینA، ویتامین C، ویتامین D، منیزیم، روی، ید، سلنیوم و آهن یک مولتی ویتامین مینرال ویژه، برای بیماران دیابتی جهت حفظ سلامت عمومی بدن فرموله شده است.

کپسول سینا کورکومین نانومیسل 40 میلی گرم

۲۰۰.۰۰۰ تومان
کپسول سینا کورکومین در درمان بیماری های مختلفی همچون زخم، دیابت، آلزایمر، پارکینسون، بیماری های قبلی و عروقی، ریوی و آرتریت مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم یو بی دی کارنون گلدن لایف

۲۲۸.۰۰۰ تومان
مصرف قرص کوآنزیم کیوتن 30 میلی گرم یو بی دی کارنون گلدن لایف برای جلوگیری از علائم پیری در بدن، بهبود قدرت بدنی و رفع خستگی‌های مزمن و تقویت سیستم ایمنی بسیار مؤثر است.

کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها، 30 عدد، یک محصول چند منظوره

۱۵۷.۰۰۰ تومان
کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها به عنوان یک آنتی اکسیدان شبه ویتامین برای درمان دیابت و بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی و کبد مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص دیالول والمارک

۰ تومان
قرص دیالول والمارک با ترکیبی منحصر به فرد از عصاره دارچین و کروم برای داشتن سطح طبیعی قند خون فرموله شده است که با آلفا لیپویک اسید همراه گشته است.

قرص آلگومد دی

۱۶۲.۰۰۰ تومان
قرص آلگومد دی یک مکملی گیاهی منحصر به فرد برای کاهش و کنترل وزن، درمان دیابت و کبد چرب می باشد.