نمایش 1–24 از 52 نتیجه

قرص روکش دار گیاهی ومیگان دینه 30 عدد

۴۰.۹۰۰ تومان
قرص روکش دار گیاهی ومیگان دینه به عنوان یک مکمل چند منظوره علاوه بر بهبود علائم آرتروز و آرتریت روماتوئید، تهوع و استفراغ و درمان علائم سوء‌هاضمه، سبب تقویت سیستم ایمنی فرد نیز می‌شود.

کپسول کات رفلاکس بهتا دارو 30 عدد

۸۶.۰۰۰ تومان
کپسول کات رفلاکس بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی علاوه بر کاهش علائم رفلاکس معده، اسید معده و سوء هاضمه، موجب بهبود علائم بیماری GERD (اختلال ریفلاکس معده- مروی) نیز می‌شود.

شربت انجیر فیژیلاکس نیاک 120 میلی لیتر

۵۷.۰۰۰ تومان
شربت انجیر فیژیلاکس نیاک با داشتن انجیر و دیگر ترکیبات گیاهی به درمان یبوست حاد و مزمن مخصوصا در زنان در دوره بارداری و شیردهی و افراد سالخورده کمک زیادی می کند.

کپسول رگفلور فرابیوتیک 30 عدد

۱۰۳.۰۰۰ تومان
کپسول رگفلور فرابیوتیک به عنوان یک مکمل پروبیوتیک، برای جلوگیری از مشکلات گوارشی طراحی شده تا با ترمیم سیستم گوارش، به حفظ سلامت این قسمت مهم از بدن کمک نموده و  باعث درمان سندرم روده تحریک پذیر شود.

کپسول کلگارد هولیستیکا ۳۲ عدد

۱۷۲.۰۰۰ تومان
کپسول کلگارد هولیستیکا با دارا بودن ترکیبات موثر جهت درمان نفخ، سوءهاضمه و دردهای شکمی و همچنین بهبود اسپاسم های روده در بیماران مبتلا به سندروم روده تحریک پذیر یا آی بی اس مورد استفاده قرارمی گیرد.

ساشه نوناپیک نانو دارو پارس 2 عدد

۱۷۴.۷۰۰ تومان
ساشه نوناپیک نونا دارو پارس با دارا بودن ترکیبات موثر، جهت افزایش حرکات دستگاه گوارش، با اثربخشی بالا و عوارض بسیار کم، برای بیمارانی که نیاز به پاکسازی روده‌ها، جهت اعمال تشخیصی مانند؛ کولونوسکوپی، آزمایش‌های پرتونگاری و آمادگی قبل از جراحی‌های شکمی یا رفع یبوست دارند، طراحی و فرمولاسیون شده است.

قرص آلتوهلث تریفالا فاران شیمی 60 عدد

۹۶.۰۰۰ تومان
قرص آلتوهلث تریفالا فاران شیمی، محصولی است که جهت بهبود علائم سندرم روده تحریک پذیر مورد استفاده می باشد. 

قرص دوای بلغم نیاک 100 عددی

۹۰.۰۰۰ تومان
قرص دوای بلغم نیاک با دارا بودن زنیان، آویشن شیرازی، سیاه دانه، مصطکی و عسل مصفا یکی از قوی‌ترین و موثر‌ترین داروهای گیاهی می باشد که در طب سنتی برای درمان سستی معده، سردی مزاج و دفع بلغم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص دایجستیو اید گلدن لایف

۱۴۳.۸۰۰ تومان۲۸۷.۷۰۰ تومان
قرص دایجستیو اید گلدن لایف با دارا بودن ترکیبات کاملا گیاهی، اسپاسم دستگاه گوارش و نفخ را کاهش داده و سوزش معده را تسکین می دهد.

قرص گاسترو آی بی اس برونسون

۳۴۸.۸۰۰ تومان
قرص گاسترو آی بی اس برونسون با دارا بودن فرمولاسیون ویژه موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و سوء هاضمه و سندرم روده تحریک پذیر را برطرف می نماید.

پودر لاکس اکتیو سپید طب

۲۲۹.۸۰۰ تومان
پودر لاکس اکتیو سپید طب با دارا بودن پودر پسیلیوم و پودر میوه انجیر به عنوان طعم دهنده و فیبر، خاصیت ضد یبوست داشته و در پاکسازی دستگاه گوارش و بهبود شرایط کلی بدن نقش مؤثری دارد.

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

۹۲.۳۰۰ تومان
کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر با بهره مندی از فرمولاسیون جدید دارای مقادیر بالایی از 6 سویه باکتری مفید به همراه پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید می باشند که بهترین گزینه جهت بازسازی فلور نرمال گوارشی، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تعدیل سیستم ایمنی سالمندان می باشد.

کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر

۵۷.۵۰۰ تومان
کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده (افراد 10 تا 50 سال) فرموله شده است و حاوی مقادیر بالایی از 9 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول پروبیوتیک مودامین امین

۵۴.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک مودامین امین حاوی پروبیوتیک‌های ضروری و مورد نیاز بدن می باشد که از آن جهت کنترل استرس و اضطراب و همچنین جلوگیری و درمان افسردگی استفاده می‌شود.

کپسول پروبیوتیک مکسامین امین

۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک مکسامین امین به دلیل دارا بودن سه نوع پروبیوتیک تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دستگاه گوارش داشته و  در درمان یبوست، اسهال و نفخ بسیار مؤثر است.

کپسول پروموجی امین

۴۳.۰۰۰ تومان
کپسول پروموجی امین به دلیل دارا بودن پروبیوتیک ساکارومایسس بولاردی، در برابر میکروب‌های مضر عامل بروز در اسهال عفونی حاد عمل نموده، به یاری روده‌ها شتافته و به مقابله با آنها پرداخته و التهاب و آسیب روده ها را کاهش می دهد.

کپسول پروتکتال امین

۴۳.۰۰۰ تومان
کپسول پروتکتال امین با دارا بودن پروبیوتیکی به نام ساکارومایسس بولاردی، ویتامین C ،ویتامین D3 و زینک ( بصورت گلوکونات )، سبب حفظ سلامت دستگاه گوارش می شود.

قرص سی لاکس دینه و یبوست

۳۴.۰۰۰ تومان
قرص سی لاکس دینه یک مکمل گیاهی حاوی عصاره برگ سنا و گیاه رازیانه می باشد که دارای اثرات قاطع ملین و مسهل است و برای رفع یبوست های ناشی از ضعف اعمال روده بزرگ به کار می رود. این محصول با کمک در تخلیه روده، از تنبلی آن جلوگیری می کند.

کپسول نرم سوپرمینت باریج اسانس

۵۳.۵۰۰ تومان
کپسول نرم سوپرمینت باریج اسانس حاوی اسانس نعناع برای درمان مشکلات سیستم گوارشی از جمله نفح معده، سوء هاضمه و زخم معده مؤثر بوده و همچنین موجب مهار درد التهاب، انقباضات عضلات صاف ایزوله (آنتی اسپاسمودیک) و تقویت معده می گردد.

قطره خوراکی زیره باریج اسانس

۴۹.۱۰۰ تومان
قطره خوراکی زیره باریج اسانس با داشتن اسانس زیره دارای خاصیت ضد نفخ بوده و برای کاهش اشتها و کاهش وزن و تثبیت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

محلول خوراکی ایبروگل گل دارو

۶۵.۰۰۰ تومان
محلول خوراکی ایبروگل گل دارو حاوی سنبل خطائی، بابونه شیرازی، زیره، خار مریم، بادرنجبویه، نعناع فلفلی، مامیران و شیرین بیان می باشد که به عنوان یک محصول گیاهی برای درمان نفخ و گرفتگی معده و روده مفید  بوده و تأثیر بسیار خوبی در کاهش علائم سندروم روده تحریک پذیر دارد.

لوسیون موضعی ام جی باریج اسانس

۸۵.۵۰۰ تومان
لوسیون موضعی ام جی باریج اسانس برای رفع علائم ناشی از بیماری هموروئید درجه یک و دو مانند خونریزی، درد، خارش، سوزش و سنگینی مقعد، زورپیچ و همچنین درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد.

پماد مقعدی رکتول خرمان

۱۰۰.۰۰۰ تومان
پماد مقعدی رکتول خرمان حاوی اسانس گیاه مورد، یک محصول گیاهی جهت درمان بیماری هموروئید و شقاق مقعد ساخته شده است . ماده مؤثر گیاه مورد، عصاره میرتول 5 درصد می باشد که تأثیر بسیار خوبی در بهبودی شقاق و هموروئید و عوارض ناشی از آن ها دارد.