نمایش 1–24 از 167 نتیجه

قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف ۶۰ عدد

Original price was: ۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۰.۹۰۰ تومان.
قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف یک مکمل ایده آل جهت رشد و نگهداری دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری استئوپروز (پوکی استخوان)، خشکی پوست و شکنندگی ناخن‌ها تهیه و تولید شده است. قرص کلسیم و ویتامین دی وانا فلکس تامین کننده نیاز روزانه به ویتامین D و کلسیم می باشد.

کپسول آرتروهیل بهتا دارو 30 عدد

۱۷۸.۸۰۰ تومان
کپسول آرتروهیل بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی، جهت تسکین درد، کاهش التهاب و سلامت مفاصل فرموله شده است.ترکیبات گیاهی نظیر زردچوبه در کپسول آرتروهیل می تواند با دارا بودن عملکرد آنتی اکسیدانی و ضد التهابی علائم  التهاب مفاصل را تا حد زیادی تسکین دهند.

کپسول روغن سیاه دانه باریج اسانس 30 عدد

۷۸.۰۰۰ تومان
کپسول روغن سیاه دانه باریج اسانس سبب درمان کمکی آرتریت روماتوئید و درمان درد مفاصل و کمر می‌شود.

کپلت فلکسی گل گل دارو 30 عدد

۱۰۱.۵۰۰ تومان
کپلت فلکسی گل گل دارو به عنوان یک مکمل گیاهی حاوی ترکیبات موثری همچون عصاره گیاه قاشقک و کاد هندی می باشد که به تسکین درد ناشی از آرتروز، کاهش تورم مفاصل و ترمیم آسیب‌های مفصلی کمک می‌کند.

قرص بون آرکو عبیدی 30 عدد

۱۴۸.۵۰۰ تومان
قرص بون آرکو عبیدی با دارا بودن ترکیبات موثری همچون کلسیم، ویتامین D3 و K2 گزینه مناسبی برای کمک به بهبود سلامت استخوان‌ها، پیشگیری از پوکی استخوان و درمان آن محسوب می‌شود.

کپسول آپاکل و ویتامین D3 های هلث 30 عدد

Original price was: ۱۸۱.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۵۹.۹۰۰ تومان.
کپسول آپاکل و ویتامین D3 های هلث سرشار از ویتامین D3 و کلسیم بوده که با افزایش جذب کلسیم و فسفر به تقویت استحکام استخوان‌ها و پیشگیری و درمان پوکی استخوان کمک زیادی می‌کند.

قرص ویتاکل فورت گلدن لایف 30 عدد

Original price was: ۱۷۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۷.۲۰۰ تومان.
قرص ویتاکل فورت گلدن لایف با بهره مندی از ترکیبات موثر جهت افزایش تراکم و محرک رشد استخوان، موجب پیشگیری از بروز پوکی استخوان شده و به حفظ سلامت استخوان‌ها نیز کمک می‌کند.

قرص بن فیت ایکس مارت 60 عدد

Original price was: ۳۵۴.۵۰۰ تومان.Current price is: ۳۱۹.۰۰۰ تومان.
قرص بن فیت ایکس مارت به دلیل داشتن کلسیم سیترات ، ویتامین D3 ، منیزیم و زینک نقش مهمی در سلامت استخوان‌ها، مفاصل، غضروف و ماهیچه‌ها ایفا کرده و جهت تقویت و سلامت استخوان و کاهش گرفتگی عضلانی قابل مصرف است.

قرص ویتامین دی 1000 واحد یوروویتال 60 عدد

۶۳.۸۰۰ تومان
قرص ویتامین دی 1000 واحد یوروویتال علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و سلامت استخوان‌ها، به جذب کلسیم کمک زیادی می‌کند.

قرص بن مکس فارمد سلامت سینا 80 عدد

۳۴۹.۰۰۰ تومان
قرص بن مکس فارمد سلامت سینا سرشار از پودر استخوان ماهی سالمون شامل کلسیم و فسفر به فرم هیدروکسی آپاتیت و کلاژن ماهی همراه با ویتامین د۳ می باشد که برای حفظ سلامتی استخوانها و مفاصل بسیار موثر است. این محصول دارای 80 عدد قرص می باشد که ۴۰ عدد قرص کلسیم + د۳ و ۴۰ عدد قرص پودر استخوان سالمون + د۳ می باشد.

قرص جوینت ساپورت ویتالی تون 60 عدد

Original price was: ۴۸۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۳۳.۰۰۰ تومان.
قرص جوینت ساپورت ویتالی تون با دارا بودن ترکیبات موثری همچون گلوکوزآمین، کندروتئین به همراه هیالورونیک اسید، جهت بهبود درد، التهاب و تسهیل حرکت مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کارتیژن رز نیچرز اونلی 30 عدد

۲۸۳.۰۰۰ تومان
قرص کارتیژن رز نیچرز اونلی با داشتن ترکیبات موثری همچون گلوکوزامین و عصاره رز هیپ در درمان آرتروز، سرکوب عوامل التهابی در مفصل‌ها و بهبود غضروف سازی موثر است.

کپسول آرترومان رحمان دارو 30 عدد

۱۴۷.۰۰۰ تومان
کپسول آرترومان رحمان دارو حاوی 480 میلی گرم عصاره خشک گیاه پنجه شیطان در هر کپسول است که به طور قابل توجهی دردهای ناشی از بیماری آرتروز را در ناحیه دست، مچ دست، آرنج، شانه، مفصل ران و زانو کاهش می دهد.

کپسول سلادرین 500 میلی گرم برونسون 60 عدد

۴۶۷.۷۰۰ تومان
کپسول سلادرین ۵۰۰ میلی گرم برونسون علاوه بر بهبود انعطاف پذیری و عملکرد مفاصل، نقش تسهیل کننده بر روی غشای سلولی داشته و سلول‌های غضروفی بین مفاصل را نرم‌تر می‌کند.

قرص آسو 300 یوروویتال 30 عدد

۷۲.۰۰۰ تومان
قرص آسو ۳۰۰ یوروویتال به عنوان یک مکمل کاملا گیاهی با دارا بودن ترکیباتی همچون عصاره آووکادو و روغن دانه سویا، از التهاب مفاصل و ابتلا به آرتروز پیشگیری نموده و در تحریک کلاژن سازی و کمک به ترمیم غضروف‌ها نقش موثری ایفا می‌کند.

قرص کی بون پلاس نیچرز پلنتی 30 عدد

۱۵۸.۰۰۰ تومان
قرص کی بون پلاس نیچرز پلنتی با تامین مقدار مورد نیاز روزانه بدن به کلسیم و ویتامین ِD3 موجب حفظ سلامت استخوان‌ها، تقویت تراکم و استحکام استخوان می شود.

کپسول شارک کارتیلاج 750 میلی گرم ویتاشور 60 عدد

۵۰۶.۸۰۰ تومان
کپسول شارک کارتیلاج 750 میلی گرم ویتاشور به عنوان یک مکمل دارویی علاوه بر تامین کلسیم مورد نیاز بدن، با خاضیت ضد التهابی خوبی که دارد در درمان اختلالات حرکتی و مفاصل نقش مهمی را ایفا می کند.

قرص فلکس اورت یوروویتال ۶۰ عدد

۵۳۲.۴۰۰ تومان
قرص فلکس اورت یوروویتال با حفظ عملکرد طبیعی و ترمیم غضروف، مفاصل و استخوان ها و کاهش التهابات و تسهیل حرکات مفاصل بدن به کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتروز کمک شایانی می کند.

قرص کارتیژن دی مکس نیچرز اونلی 30 عدد

۲۶۰.۰۰۰ تومان
قرص کارتیژن دی مکس نیچرز اونلی با دارا بودن ترکیبات کلیدی به تسکین علائم استئوآرتریت خفیف تا متوسط زانو کمک نموده و موجب پیشگیری از ابتلا به بیماری آرتروز نیز می‌شود.

قرص کارتیژن دی فورت نیچرز اونلی 30 عدد

۳۲۰.۸۰۰ تومان
قرص کارتیژن دی فورت نیچرز اونلی با بهره مندی از ترکیبات مفید و مغذی علاوه بر سلامت مفاصل، در درمان و بهبود بیماری آرتروز، آرتریت و استئوآرتریت نقش موثری ایفا می‌کند.

قرص جوینتیس ویتابیوتیکس ۳۰ عدد

۲۷۸.۰۰۰ تومان
قرص جوینتیس ویتابیوتیکس با دارا بودن ترکیبات موثر، علاوه بر حفظ سلامت و بهبود عملکرد و فعالیت مفاصل و بافت های پیوندی مثل غضروف ها، با جلوگیری از فرسایش غضروف و کمک به تشکیل و ترمیم کلاژن، در افزایش انعطاف پذیری و عملکرد صحیح مفاصل و همچنین کاهش درد نقش مهمی را ایفا می کند.

قرص ایزی فلکس کارن 60 عدد

۳۸۷.۰۰۰ تومان
قرص ایزی فلکس کارن با بهره مندی از ترکیبات موثر، باعث افزایش جریان خون و کاهش اسپاسم های عضلانی شده و به ترمیم و کاهش تورم غضروف و مفاصل کمک زیادی می‌نماید.

قرص تری فلکس جوینت جی وی آی 60 عدد

۶۵۰.۹۰۰ تومان
قرص تری فلکس جوینت جی وی آی با داشتن ترکیبات موثر، علاوه بر کاهش درد و التهابات مفاصل در افراد دچار آرتروز، کارکرد مفاصل را بهبود بخشیده و از تخریب مفاصل نیز جلوگیری می‌نماید.

قرص جانکتورکس شارک کاتیلاژ ویتالیو 30 عدد

Original price was: ۲۲۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۰۵.۳۰۰ تومان.
قرص جانکتورکس ویتالیو با بهره مندی از ترکیبات منحصر به فرد خود، علاوه بر حفظ سلامت مفاصل و غضروف‌ها به خصوص در ورزشکاران و افراد میانسال ، برای بیماران مبتلا به آرتروز بسیار مفید بوده و دردهای مرتبط با این بیماری را کاهش می‌دهد.