نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش دادن همه 9 نتیجه

قرص کتالوگ دکتر گیل

قیمت: 327,000 تومان
قرص روکشدار کتالوگ دکتر گیل یک مکمل تغذیه ای کتوآنالوگ + آمینو اسیدهای ضروری می باشد که جهت کمک به بیماران کلیوی فرموله شده است.

قرص ارومکس گلدن لایف، 30 عددی ، بهبود عفونت مجاری ادراری

قیمت: 142,000 تومان
قرص ارومکس گلدن لایف حاوی کرنبری و ویتامین C برای درمان و جلوگیری از عفونت‌های مجاری ادراری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص مدریک گل دارو

قیمت: 55,000 تومان
قرص مدریک ساخت شرکت داروسازی گل دارو حاوی عصاره خشک اندام هوائی گياه دم اسب می باشد که به عنوان یک ضد عفونی کننده مجاری ادرار و ادرارآور ملایم مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص لیتورکس – بی باریج اسانس

قیمت: 53,000 تومان
قرص لیتورکس – بی باریج اسانس حاوی عصاره‌های گیاهی برگ علف طلایی، بذر کدو و برگ شالک است که جهت پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه و همچنین دفع سنگ‌های ادراری مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره گیاهی سنکل گل دارو

قیمت: 52,000 تومان
قطره گیاهی سنکل گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی رازیانه، برگ بو، خارخاسک، دانه زیره سبز، تخم خربزه، کاکل ذرت و دم گیلاس می باشد و برای افرادی که از داشتن سنگ کلیه رنج می‎برند بسیار مناسب است.

شربت سندکیم کیمیاگر، شکننده سنگ کلیه

قیمت: 42,000 تومان
شربت سندکیم با بهره گیری از ترکیباتی گیاهی همچون تخم خربزه، تخم بادرنگ، خارخاسک، صمغ آلو، تخم ترب و زیره کرمانی جهت  شکستن سنگهای کلیه مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول ای بی – سیسکر، ای بی – بیوتیکس

قیمت: 160,200 تومان
کپسول ای بی - سیسکر، ای بی - بیوتیکس جهت درمان و جلوگیری از عفونت‌های مجاری ادراری و تناسلی در خانم ها و آقایان و درمان عفونت های مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص روکش دار کانفرون ان، بیونوریکا، 60 عدد

قیمت: 244,000 تومان
قرص روکش دار کانفرون ان، بیونوریکا به عنوان درمان حمایتی برای عفونتهای ادراری و همچنین برای مثانه تحریک پذیر استفاده می شود.

قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو

قیمت: 26,000 تومان
قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو در جلوگیری از تشکیل و همچنین در دفع سنگ های کلیوی اثر بسیار قابل توجهی داشته و برای درمان التهاب مثانه، مجاری ادراری، پروستات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.