مشاهده همه 15 نتیجه

قرص مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی ۱۰۰ عدد

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی به واسطه داشتن فرمولاسیون ویژه خود، قادر است علاوه بر تامین مواد مورد نیاز بیماران کلیوی در دوران دیالیز، به حفظ سلامت سیستم ایمنی در افراد مبتلا به بیماری‌های کلیوی کمک کرده و سلامت دستگاه‌ها و بافت‌های مختلف بدن آن‌ها را نیز تضمین کند.  

قرص سیستون هیمالیا 60 عدد

۱۸۰.۰۰۰ تومان
قرص سیستون هیمالیا مکملی منحصر به فرد برای بهبود سنگ کلیه و دفع آن، رفع انسداد مجاری ادراری و رفع عفونت‌های مثانه است. همچنین این دارو برای جلوگیری از عفونت های دستگاه ادراری مرتبط با سنگ های ادراری و کریستالوری مفید است.

قرص مولتی ویتامین CKD نفروویت اسوه ۱۰۰ عدد

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین CKD نفروویت اسوه محصولی از شرکت اسوه دارو است که به عنوان یکی از بهترین قرص های مولتی ویتامین مخصوص بیماران کلیوی شناخته می‌شود. قرص نفروویت به دلیل دارا بودن ترکیبات موثر، نیاز بیماران کلیوی به مواد معدنی ویتامین ها را تامین نموده و به حفظ سلامت عمومی بدن این دسته از بیماران کمک شایانی می کند.

قرص مولتی ویتامین دورالایف فاران شیمی برای بیماران کلیوی 60 عدد

۱۴۰.۶۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین دورالایف فاران شیمی به صورت اختصاصی براساس محدودیت‌ها و همچنین نیازهای افراد مبتلا به بیماری مزمن کلیوی CKD طراحی شده است و املاح معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن بیماران کلیوی را تامین می کند. افرادی که مبتلا به سنگ کلیه مبتلا هستد به راحتی از این مولتی ویتامین می توانند استفاده کنند.

کپسول کرنبری ویتالیژن ویتامدیک 30 عدد

۸۸.۰۰۰ تومان
کپسول کرنبری ویتالیژن ویتامدیک، علاوه بر داشتن خاصیت آنتی اکسیدان و بهبود سلامتی مثانه و مجاری ادراری، جهت پیشگیری از عفونت های دستگاه ادراری، کاهش اختلالات مجاری ادرار، پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه و کمک به درمان عفونت های معده ناشی از هلیکوباکتر مناسب است.

سافت ژل کیومکس آنتی ایجینگ 30 عدد

۱۹۷.۸۰۰ تومان
سافت ژل کیومکس آنتی ایجینگ محصولی منحصر به فرد برای تقویت عملکرد سیستم قلب و عروق و کمک به سوخت و ساز چربی‌ها است.

شربت سندکیم کیمیاگر، شکننده سنگ کلیه

۵۹.۰۰۰ تومان
شربت سندکیم با بهره گیری از ترکیباتی گیاهی همچون تخم خربزه، تخم بادرنگ، خارخاسک، صمغ آلو، تخم ترب و زیره کرمانی جهت  شکستن سنگهای کلیه مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره گیاهی سنکل گل دارو

۶۵.۶۰۰ تومان
قطره گیاهی سنکل گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی رازیانه، برگ بو، خارخاسک، دانه زیره سبز، تخم خربزه، کاکل ذرت و دم گیلاس می باشد و برای افرادی که از داشتن سنگ کلیه رنج می‎برند بسیار مناسب است.

قرص لیتورکس – بی باریج اسانس

۷۴.۰۰۰ تومان
قرص لیتورکس – بی باریج اسانس حاوی عصاره‌های گیاهی برگ علف طلایی، بذر کدو و برگ شالک است که جهت پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه و همچنین دفع سنگ‌های ادراری مورد استفاده قرار می گیرد.

قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو

۲۶.۰۰۰ تومان
قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو در جلوگیری از تشکیل و همچنین در دفع سنگ های کلیوی اثر بسیار قابل توجهی داشته و برای درمان التهاب مثانه، مجاری ادراری، پروستات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص مدریک گل دارو

۷۵.۰۰۰ تومان
قرص مدریک ساخت شرکت داروسازی گل دارو حاوی عصاره خشک اندام هوائی گياه دم اسب می باشد که به عنوان یک ضد عفونی کننده مجاری ادرار و ادرارآور ملایم مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص روکش دار کانفرون ان، بیونوریکا، 60 عدد

۲۴۴.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار کانفرون ان، بیونوریکا به عنوان درمان حمایتی برای عفونتهای ادراری و همچنین برای مثانه تحریک پذیر استفاده می شود.

کپسول ای بی – سیسکر، ای بی – بیوتیکس

۱۶۰.۲۰۰ تومان
کپسول ای بی - سیسکر، ای بی - بیوتیکس جهت درمان و جلوگیری از عفونت‌های مجاری ادراری و تناسلی در خانم ها و آقایان و درمان عفونت های مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص ارومکس گلدن لایف، 30 عددی ، بهبود عفونت مجاری ادراری

۱۸۵.۰۰۰ تومان
قرص ارومکس گلدن لایف حاوی کرنبری و ویتامین C برای درمان و جلوگیری از عفونت‌های مجاری ادراری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص کتالوگ دکتر گیل

۴۹۰.۵۰۰ تومان
قرص روکشدار کتالوگ دکتر گیل یک مکمل تغذیه ای کتوآنالوگ + آمینو اسیدهای ضروری می باشد که جهت کمک به بیماران کلیوی فرموله شده است.