پک کبد چرب

۵۹۰.۸۰۰ تومان
داروخانه آنلاین داروکار در نظر دارد در پک های ویژه چند نمونه از مکمل های مخصوص کبد چرب را برای رفاه حال شما عزیزان به صورت پک کبد چرب عرضه کند.

کپسول آدومدز اشبال شیمی، 30 عدد

۵۷۴.۲۰۰ تومان
کپسول آدومدز اشبال شیمی دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش سطح انرژی، بهبود عملکرد کبد و تقویت مفاصل استفاده می شود.

کپسول نوتری لیور ساپورت نوتری سنتری ۶۰ عددی، سلامت کبد

۱۱۵.۰۰۰ تومان
کپسول نوتری لیور ساپورت نوتری سنتری با دارا بودن گیاه خار مریم به درمان مسمومیت های کبدی، سیروز کبدی، فیبروز کبدی، اختلالات کیسه صفرا و هپاتیت های مزمن کمک شایانی می‌کند.

کپسول لیوی مارین کوشان فارمد 60 عدد، سلامت کبد

۱۶۲.۰۰۰ تومان
کپسول لیوی مارین کوشان فارمد با بهره‌گیری از ماده موثر عصاره خشک خارمریم با تحریک ساخت پروتئین و بازسازی سلول های کبد و با کاهش سطح آنزیم های کبدی از بافت کبد محافظت می‌نماید.

قرص روکشدار هلسی لیور گلدن لایف 30 عدد

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص روکشدار هلسی لیور گلدن لایف با دارا بودن ترکیبات گیاهی به عملکرد طبیعی کبد و بازسازی سلول‌های کبدی کمک شایانی می‌نماید.

کپسول لیور دتوکس برونسون

۲۱۴.۹۹۸ تومان
کپسول لیور دتوکس برونسون حاوی ترکیبات گیاهانی مانند خارمریم، گل قاصدک، زرچوبه و کنگر فرنگی، کبد را سم زدایی کرده و از تجمع چربی‌ها در کبد جلوگیری می‌کند و به حفظ سلامت کبد کمک می‌کند.

کپسول پرولیو باریج اسانس

۶۸.۶۰۰ تومان
کپسول پرولیو باریج اسانس حاوی گیاه خار مریم، کنگر فرنگی، زردچوبه، قاصدک می باشد که یک محافظ قوی برای کیسه صفرا محسوب می‌شود و تأثیر بسیار مؤثری در بهبود کبد چرب دارد.

کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو

۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی جهت بهبود عملکرد کبد و کیسه صفرا، فعالیت ضد التهابی و مسمومیت‌های کبدی و سیروز کبدی فرموله شده است.

قرص روکش دار گیاهی لیورگل 140 گل دارو

۱۱۰.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار گیاهی لیورگل 140 گل دارو به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی شناخته شده و در درمان کبد چرب، هپاتیت حاد و مزمن و کاهش دهنده عوارض سمی داروهای ضد سرطان مؤثر می باشد.

قرص روکش دار لیورگل 70 گل دارو

۹۰.۰۰۰ تومان
معرفی قرص روکش دار گیاهی لیورگل 70 گل دارو : قرص روکش دار لیورگل 70 گل دارو حاوی عصاره خشک

قرص لیورکر هلث اید برای سلامت کبد✔

۱۲۱.۰۰۰ تومان۵۹۰.۸۰۰ تومان

قرص لیورکر هلث اید دارای ترکیبی گیاهی مانند گیاه خار مریم، کنگر فرنگی، قاصدک، زردچوبه و زرشک می باشد که برای حفظ سلامت و عملکرد طبیعی کبد در بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد.

  برای تهیه این محصول می توانید "پک کبد چرب" را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد پک کبد چرب، اینجا کلیک کنید.

قرص لیورشیلد ساج پاد دارو

۱۰۰.۰۰۰ تومان
قرص لیورشیلد ساج پاد دارو یک مکمل کاملا گیاهی است که با خار مریم، کنگر فرنگی و زردچوبه غنی شده و تأثیر بسزایی در درمان بیماری‌های التهابی کبد و کبد چرب دارد.

قرص لیو 52 دی اس هیمالیا

۲۰۴.۰۰۰ تومان
قرص لیو 52 دی اس هیمالیا یک داروی کاملا گیاهی است که باعث بازگشت آنزیم‌های کبدی به میزان نرمال شده و کبد را از مواد سمی پاکسازی می‌کند.

سافت ژل نئولیور جی وی آی

۱۵۸.۰۰۰ تومان
سافت ژل نئولیور جی وی آی دارای خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی جهت حفاظت از سلول‌های کبدی بوده و عوامل مؤثر بر آسیب و تخریب کبدی را کاهش می‌دهد.

کپسول سینا کورکومین نانومیسل 40 میلی گرم

۲۰۰.۰۰۰ تومان
کپسول سینا کورکومین در درمان بیماری های مختلفی همچون زخم، دیابت، آلزایمر، پارکینسون، بیماری های قبلی و عروقی، ریوی و آرتریت مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص آلگومد دی

۱۶۲.۰۰۰ تومان
قرص آلگومد دی یک مکملی گیاهی منحصر به فرد برای کاهش و کنترل وزن، درمان دیابت و کبد چرب می باشد.