نمایش دادن همه 19 نتیجه

نمایش دادن همه 19 نتیجه

قرص نروزان ویتابیوتیکس 30 عدد، بهبود اختلالات مغز✅

قیمت: 204,000 تومان
قرص نروزان ویتابیوتیکس با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد می تواند مغز و سیستم عصبی را حتی در سنین میانسالـی و پیری به طـور سالم محافظت کند.

قرص روکش دار گیاهی جینکوگل گل دارو

قیمت: 44,000 تومان
قرص روکش دار گیاهی جینکوگل در درمان اختلالات و علائم ناشی از محدودیت گردش خون مغزی و زوال عقل و همچنین اختلالات ادراکی، وزوز گوش و سرگیجه بسیار مؤثر است.

کپسول جین سین گل دارو

قیمت: 90,000 تومان
کپسول جین سین گل دارو، حاوی ماده مؤثر گیاه جینسینگ می‎‌باشد که به عنوان تقویت ‎کننده قوای جسمی و فکری شناخته شده است. 

کپسول فیتوتون گل دارو

قیمت: 67,000 تومان
کپسول فیتوتون گل دارو تأثیر بسزایی در بهبود کاهش حافظه و قدرت یادگیری، بهبود کم شدن تمرکز حواس در افراد مسن و میانسال و بهبود علایم آترواسکلروتیک عروق دارد.

کپسول گیاهی ممورال گل دارو

قیمت: 64,500 تومان
کپسول گیاهی ممورال گل دارو، حاوی کندر و پودر ریشه زنجبیل می باشد که در کم شدن حافظه یا اختلالات ادراکی، اختلالات عروق محیطی و زوال عقل (آلزایمر) مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص جینگو بی.زد. دینه

قیمت: 30,000 تومان
قرص روکش دار قرص جینگو بی.زد. دینه که از عصاره استاندارد برگ گیاه جینکوبیلوبا همراه با ویتامین B1 و زینک تهیه شده است جهت بهبود عملکرد مغزی، حافظه و حس جهت یابی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص جینکورا اهورا دارو

قیمت: 42,000 تومان
قرص جینکورا  اهورا دارو حاوی عصاره‌ برگ‌های جینکو بیلوبا می باشد که با افزایش گردش خون در مغز، به بهبود عملکرد مغز کمک نموده و در درمان بیماری آلزایمر مؤثر است.

کپسول آلزاستاپ باریج اسانس

قیمت: 110,000 تومان
کپسول آلزاستاپ باریج اسانس حاوی کندر، وج، سعد کوفی، فلفل سیاه، زنجبیل و عسل یک محصول کاملا گیاهی جهت تقویت حافظه، پیشگیری و درمان آلزایمر مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص نوپتوگر نوپپت هوگر دارو، تقویت حافظه

قیمت: 399,000 تومان
قرص نوپتوگر نوپپت هوگر دارو گردش خون را در سلول های مغزی بهبود بخشیده و سبب تقویت رشد نورون های مغزی می شود.

سافت ژل مولتی پلکس او پی دی فارما

قیمت: 130,800 تومان
سافت ژل مولتی پلکس او پی دی فارما با دارا بودن مولتی ویتامین مینرال به همراه جینسینگ و رویال ژلی جهت افزایش سلامت عمومی بدن و تقویت حافظه ویژه افراد ۱۲ سال به بالا تهیه و تولید شده است.

کپسول نوروفیت آپوویتال 30 عدد

قیمت: 108,000 تومان
کپسول نوروفیت آپوویتال به عنوان یکی از بهترین مکمل های تقویت حافظه و یادگیری به دلیل داشتن ترکیبات موثر به بهبود عملکرد ذهنی و مغزی کمک موثری نموده و در پیشگیری از کم خونی و داشتن آرامش و انرژی روزانه مفید است.

کپسول نورو پلاس یوروویتال 30 عدد

قیمت: 108,000 تومان
کپسول نورو پلاس یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثر به سلامت سیستم عصبی و بهبود عملکرد مغزی، ذهنی و شناختی کمک موثری می‌نماید.

قرص جینک اکتیو گلدن لایف 30 عدد، تقویت حافظه

قیمت: 73,100 تومان
قرص جینک اکتیو گلدن لایف حاوی گیاه دارویی بسیار موثر جینکوبیلوبا می باشد که علاوه بر تقویت عملکرد فکری و حضور ذهن، از اختلالات ذهنی و آسیب‌‌های مغزی در افراد مسن جلوگیری می‌کند.

کپسول امگا 9 6 3 وانا پیور نورم لایف

قیمت: 117,800 تومان
کپسول امگا 9 6 3 وانا پیور نورم لایف یک مکمل غذایی بسیار مفید است و با ترکیباتی که دارد باعث می‌شود که افراد دچار آلزایمر یا فراموشی نشوند.

کپسول جینکوبیلوبا 400 میلی گرم اس تی پی فارما

قیمت: 64,400 تومان
کپسول جینکوبیلوبا 400 میلی گرم اس تی پی فارما میزان اکسیژن رسانی و خون رسانی به مغز را تا حدود قابل توجهی افزایش داده و در نتیجه میزان استرس بسیار کاهش می یابد.

کپسول جینکو پلاس بهار پایا

قیمت: 44,000 تومان
کپسول جینکو پلاس بهار پایا (Ginko Plus) برای همه افرادی که با کارهای فکری سرو کار دارند و نیاز به تمرکز حافظه دارند و همچنین مبتلایان به اختلال تمرکز فکر و اختلال حافظه می تواند مفید واقع شود.

کپسول روغن ماهی 1000 میلی گرم ترید فورما

قیمت: 109,000 تومان
مصرف کپسول روغن ماهی 1000 میلی گرم ترید فورما  اثرات مفیدی در حفظ و سلامت قلب، تنظیم فشار خون، بهبود عملکرد مغز، تقویت حافظه و تمرکز، بهبود خلق و خو و کاهش افسردگی دارد.

قرص کافئین نوفرما نچرالز 200 میلی گرمی

قیمت: 194,800 تومان
قرص کافئین نوفرما نچرالز 200 میلی گرمی علاوه بر رفع خستگی جسمی و ذهنی، با افزایش هوشیاری بر عملکرد فردی اثر می گذارد.

کپسول ایمیون لاینزمین ماشروم مد

قیمت: 160,000 تومان
کپسول ایمیون لاینزمین ماشروم مد سرشار از قارچ دارویی یال شیر می باشد که موجب تقویت سیستم ایمنی و حافظه می‌شود.