نمایش 1–24 از 36 نتیجه

قرص کافئین 200 میلی گرم یوروویتال 60 عدد

۱۷۶.۵۰۰ تومان
قرص کافئین ۲۰۰ میلی گرم یوروویتال علاوه بر بالا بردن سطح انرژی و کاهش خستگی، سوخت و ساز بدن را افزایش داده و همین امر موجب چربی سوزی و ساخت عضلات می شود.

قرص استروکل سیتی کولین اشبال شیمی 30 عدد – تقویت حافظه

Original price was: ۶۳۷.۶۰۰ تومان.Current price is: ۶۰۵.۸۰۰ تومان.
قرص استروکل سیتی کولین اشبال شیمی با داشتن ۵۰۰ میلی گرم ماده موثره سیتی کولین در هر قرص علاوه بر بهبود عملکرد مغز و تقویت حافظه، در رژیم درمانی بیماران مبتلا به افسردگی و دو قطبی نیز نقش موثر ایفا می کند.

قرص مود پلاس نوتراکس 30 عدد

Original price was: ۲۶۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۹.۰۰۰ تومان.
قرص مود پلاس نوتراکس با داشتن ویتامین‌ها، مواد معدنی و آمینو اسیدهای مختلف محصولی مناسب برای کسانی است که نیاز به آرامش بیشتر و بهبود خلق و خو دارند. این مکمل در تقویت و ایجاد آرامش افراد نقش به سزایی دارد.

قرص منتال انرژی یوروویتال 60 عدد

Original price was: ۳۶۰.۸۰۰ تومان.Current price is: ۳۴۲.۸۰۰ تومان.
قرص منتال انرژی یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت قدرت ذهنی و تقویت حافظه، به درمان بیماری‌های نورولوژیک از جمله زوال عقل و آلزایمر نیز کمک شایانی می کند.

کپسول سیتی کولین 500 میلی گرم یوروویتال 30 عدد

۶۱۰.۴۰۰ تومان
کپسول سیتی کولین ۵۰۰ میلی گرم یوروویتال با بهره گیری از ترکیبات موثر یکی از موثرترین مکمل‌هایی است که جهت بهبود عملکرد شناختی در سالمندان و بیماران دچار سکته مغزی، بهبود عملکرد مغز و پیشگیری از بروز زوال عقل مورد استفاده قرار می کیرد.

کپسول اکتیو ایج اروند فارمد 30 عدد

Original price was: ۶۴۳.۵۰۰ تومان.Current price is: ۵۷۹.۰۰۰ تومان.
کپسول اکتیو ایج اروند فارمد حاوی ۳۰۰ میلی‌گرم نیکوتین آمید ریبوزید در هر کپسول است که به سلامت کلی بدن، بهبود سیستم ایمنی و بهبود سلامت مغز و قلب کمک شایانی می کند.

ساشه جینسینگ سمانیک، 25 عدد

Original price was: ۲۳۱.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۰۷.۹۰۰ تومان.
ساشه جینسینگ سمانیک با دارا بودن مقدار مناسبی از پودر گیاه جینسینگ کره‌ای، تاثیر بسزایی در افزایش انرژی، قدرت تمرکز و حافظه انسان داشته. همچنین پودر جینسینگ 25 ساشه ای سمانیک با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی، از بدن در مقابل رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند.

قرص جینک اکتیو گلدن لایف 30 عدد، تقویت حافظه

۸۰.۰۰۰ تومان
قرص جینک اکتیو گلدن لایف حاوی گیاه دارویی بسیار موثر جینکوبیلوبا می باشد که علاوه بر تقویت عملکرد فکری و حضور ذهن، از اختلالات ذهنی و آسیب‌‌های مغزی در افراد مسن جلوگیری می‌کند.

کپسول نورو پلاس یوروویتال 30 عدد

۲۸۶.۰۰۰ تومان
کپسول نورو پلاس یوروویتال با دارا بودن ترکیبات موثر به سلامت سیستم عصبی و بهبود عملکرد مغزی، ذهنی و شناختی کمک موثری می‌نماید.

قرص نوپتوگر نوپپت هوگر دارو، تقویت حافظه

Original price was: ۵۳۳.۰۰۰ تومان.Current price is: ۵۰۶.۵۰۰ تومان.
قرص نوپتوگر نوپپت هوگر دارو گردش خون را در سلول های مغزی بهبود بخشیده و سبب تقویت رشد نورون های مغزی می شود.

کپسول آلزاستاپ باریج اسانس

۱۱۰.۰۰۰ تومان
کپسول آلزاستاپ باریج اسانس حاوی کندر، وج، سعد کوفی، فلفل سیاه، زنجبیل و عسل یک محصول کاملا گیاهی جهت تقویت حافظه، پیشگیری و درمان آلزایمر مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص جینکورا اهورا دارو

۷۷.۹۰۰ تومان
قرص جینکورا  اهورا دارو حاوی عصاره‌ برگ‌های جینکو بیلوبا می باشد که با افزایش گردش خون در مغز، به بهبود عملکرد مغز کمک نموده و در درمان بیماری آلزایمر مؤثر است.

قرص جینگو بی.زد. دینه

Original price was: ۴۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۸.۰۰۰ تومان.
قرص روکش دار قرص جینگو بی.زد. دینه که از عصاره استاندارد برگ گیاه جینکوبیلوبا همراه با ویتامین B1 و زینک تهیه شده است جهت بهبود عملکرد مغزی، حافظه و حس جهت یابی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول گیاهی ممورال گل دارو

Original price was: ۶۴.۵۰۰ تومان.Current price is: ۵۹.۰۰۰ تومان.
کپسول گیاهی ممورال گل دارو، حاوی کندر و پودر ریشه زنجبیل می باشد که در کم شدن حافظه یا اختلالات ادراکی، اختلالات عروق محیطی و زوال عقل (آلزایمر) مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول جین سین گل دارو

Original price was: ۱۳۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۷.۵۰۰ تومان.
کپسول جین سین گل دارو، حاوی ماده مؤثر گیاه جینسینگ می‎‌باشد که به عنوان تقویت ‎کننده قوای جسمی و فکری شناخته شده است. 

قرص روکش دار گیاهی جینکوگل گل دارو

Original price was: ۵۲.۸۰۰ تومان.Current price is: ۴۸.۰۰۰ تومان.
قرص روکش دار گیاهی جینکوگل در درمان اختلالات و علائم ناشی از محدودیت گردش خون مغزی و زوال عقل و همچنین اختلالات ادراکی، وزوز گوش و سرگیجه بسیار مؤثر است.

کپسول جینکو پلاس بهار پایا

Original price was: ۱۱۲.۹۰۰ تومان.Current price is: ۹۰.۵۰۰ تومان.
کپسول جینکو پلاس بهار پایا (Ginko Plus) برای همه افرادی که با کارهای فکری سرو کار دارند و نیاز به تمرکز حافظه دارند و همچنین مبتلایان به اختلال تمرکز فکر و اختلال حافظه می تواند مفید واقع شود.

شربت مولتی ویتامین جینکوویتون رها فارما

۴۵.۰۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین جینکوویتون رها فارما یک مکمل ویتامینی بسیار قوی برای تأمین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن می باشد.

قرص نروزان ویتابیوتیکس 30 عدد، بهبود اختلالات مغز✅

Original price was: ۲۸۳.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۸.۸۰۰ تومان.
قرص نروزان ویتابیوتیکس با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد می تواند مغز و سیستم عصبی را حتی در سنین میانسالـی و پیری به طـور سالم محافظت کند.

قرص دیلی فرش ویتسکای نوتریشن، یک مکمل چند منظوره

Original price was: ۲۰۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۵.۶۰۰ تومان.
قرص دیلی فِرِش ویتسکای نوتریشن جهت حفظ سلامتی بدن، تقویت سیستم ایمنی، تقویت حافظه و یادگیری، تولید انرژی و کاهش خستگی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص ب کمپلکس فورته گلدن اسکور

۱۴۲.۰۰۰ تومان
قرص ب کمپلکس فورته گلدن اسکور با تامین تمامی ویتامین‌های گروه B علاوه برحفظ سلامت سیستم عصبی، موجب کاهش استرس و افسردگی نیز می‌شود.

کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون 30 عدد

۱۹۷.۴۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون یک مکمل فوق العاده موثر که با تامین ویتامین‌ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن، جهت حفظ سلامت و عملکرد مغزی و ذهنی و کاهش علائم اختلالات روان مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی 30 عدد

Original price was: ۱۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۰.۰۰۰ تومان.
کپسول سافرون دورالایف فاران شیمی سرشار از عصاره خشک زعفران است که علاوه برافزایش نشاط و انرژی در بهبود حافظه و عملکرد مغزی تاثیر چشمگیری دارد.

کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری، ۶۰ عدد

۱۷۱.۹۰۰ تومان
کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری با دارا بودن ترکیبات گیاهی همچون جینکوبیلوبا از آلزایمر، بیماری‎های قلبی و نارسایی مغزی ناشی ازکاهش جریان خون مغز پیشگیری نموده و به افزایش حافظه و بهبود عملکرد مغز کمک می‌کند.