نمایش 1–24 از 43 نتیجه

نمایش 1–24 از 43 نتیجه

قرص کوآنزیم کیوتن 100 میلی گرم گلدن لایف

قیمت: 179,900 تومان
مصرف قرص کوآنزیم کیوتن 100 میلی گرم گلدن لایف جهت پیشگیری و همچنین درمان بیماری‌های قلبی- عروقی ایسکمیک می تواند بسیار سودمند باشد.

کپسول امگا 3 بدون جیوه زهراوی

قیمت: 92,700 تومان
کپسول امگا 3 بدون جیوه زهراوی برای افرادی که قادر به مصرف ماهی و منابع دیگر غنی امگا ۳ نیستند، بسیار مناسب می باشد.

کپسول ژلاتینی امگا فورت پلاس + ویتامین دانا

قیمت: 131,600 تومان
کپسول ژلاتینی امگا فورت پلاس + ویتامین دانا نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های قلبی - عروقی داشته و به درمان مشکلات قلبی نیز کمک می‌کند.

کپسول امگا – رکس دانا

قیمت: 91,400 تومان
کپسول امگا - رکس دانا به پیشگیری از سرطان و بیماری‌های قلبی - عروقی کمک نموده و در روند درمان میگرن، استرس، التهاب مفاصل، تنش‌های عصبی و افسردگی نیز تأثیرگذار است.

کپسول نوروتک نانو حیات دارو

قیمت: 82,000 تومان
کپسول نوروتک نانو حیات دارو در بهبود علائم ناشی از بیماری نوروپاتی به ویژه مبتلایان به نوروپاتی دیابتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول مگنیفورت هولیستیکا

قیمت: 147,000 تومان
کپسول مگنیفورت هولیستیکا به عنوان یکی از بهترین مکمل های غذایی، برای داشتن عضلات، استخوان و سیستم عصبی سالم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص نروزان ویتابیوتیکس 30 عدد، بهبود اختلالات مغز✅

قیمت: 204,000 تومان
قرص نروزان ویتابیوتیکس با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد می تواند مغز و سیستم عصبی را حتی در سنین میانسالـی و پیری به طـور سالم محافظت کند.

قرص سوپرابیون سیترامگ B6

قیمت: 180,000 تومان
قرص سوپرابیون سیترامگ B6 حاوی منیزیم و ویتامین B6 می باشد که علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی، عضلانی و قلب - عروق نیز می‌شود.

قرص روکش دار گیاهی جینکوگل گل دارو

قیمت: 44,000 تومان
قرص روکش دار گیاهی جینکوگل در درمان اختلالات و علائم ناشی از محدودیت گردش خون مغزی و زوال عقل و همچنین اختلالات ادراکی، وزوز گوش و سرگیجه بسیار مؤثر است.

قرص ممورکس ایران داروک

قیمت: 40,000 تومان
قرص ممورکس ایران داروک موجب تقویت حافظه، افزایش تمرکز، پیشگیری از آلزایمر، کمک به گردش خون، رفع اختلالات عروق مانند سردرد و سرگیجه و محافظت از اعصاب می‌شود.

قرص روکش دار میگراگل گل دارو

قیمت: 44,000 تومان
قرص روکش دار میگراگل گل دارو حاوی عصاره گیاهانی همچون سنبل‌الطیب، بید، بادرنجبویه و رازیانه می‌باشد که یک گزینه عالی و مناسب برای بهبود سردردهای میگرنی و پیشگیری از آن‌ها به شمار می‎‌رود.

قرص روکش دار نوراگل گل دارو

قیمت: 91,000 تومان
قرص روکش دار نوراگل گل دارو ، اضطراب و بی ‎خوابی‎های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش خواهد شد. این محصول به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده هستند.

قرص جینگو بی.زد. دینه

قیمت: 30,000 تومان
قرص روکش دار قرص جینگو بی.زد. دینه که از عصاره استاندارد برگ گیاه جینکوبیلوبا همراه با ویتامین B1 و زینک تهیه شده است جهت بهبود عملکرد مغزی، حافظه و حس جهت یابی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول ریلکس هرب بهتا دارو

قیمت: 49,000 تومان
کپسول ریلکس هرب بهتا دارو جهت رفع بی خوابی، دردهایی با منشا عصبی، اضطراب، تاکی کاردی عصبی، آسم اسپاسمی و اختلال در تونوس عضلانی فرموله شده است.

قرص جینکورا اهورا دارو

قیمت: 42,000 تومان
قرص جینکورا  اهورا دارو حاوی عصاره‌ برگ‌های جینکو بیلوبا می باشد که با افزایش گردش خون در مغز، به بهبود عملکرد مغز کمک نموده و در درمان بیماری آلزایمر مؤثر است.

ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی

قیمت: 116,000 تومان
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی، جهت سلامت و فعالیت ماهیچه ها، استخوان ها، قلب ، پیشگیری از دیابت، عملکرد عصبی و کمک به بهبود علائم PMS مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول آلزاستاپ باریج اسانس

قیمت: 110,000 تومان
کپسول آلزاستاپ باریج اسانس حاوی کندر، وج، سعد کوفی، فلفل سیاه، زنجبیل و عسل یک محصول کاملا گیاهی جهت تقویت حافظه، پیشگیری و درمان آلزایمر مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص منیزیم 250 جالینوس

قیمت: 65,400 تومان
قرص منیزیم 250 جالینوس حاوی منیزیم ( به صورت اکساید) می باشد که منیزیم مورد نیاز روزانه بدن را تأمین می کند.

قطره گیاهی آنتی میگرن گل دارو و بهبود میگرن

قیمت: 35,000 تومان
قطره گیاهی آنتی میگرن گل دارو حاوی ریشه و ریزوم والریان ( سنبل الطیب )، رازیانه، پوست بید و برگ بادرنجبویه می باشد که کمک شایانی برای درمان حملات میگرنی و سردرد هایی که منشا عصبی دارند، می باشد.

قرص جوشان مولتی کیم حکیم

قیمت: 39,200 تومان
قرص جوشان مولتی کیم حکیم تمام ویتامین های مورد نیاز روزانه بدن بزرگسالان و کودکان را تأمین کرده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و انرژی روزانه را افزایش می دهد.

قرص جوشان منیزیم های هلث و سلامت قلب و مغز✅

قیمت: 36,000 تومان
قرص جوشان منیزیم های هلث حاوی ماده معدنی منیزیم می باشد که برای سلامت قلب، عضله و کلیه بسیار مفید بوده و در متابولیسم انرژی و توانایی بیشتر در کشش ماهیچه ها نقش مهمی ایفا می کند.

کپسول خوراکی دورمیرین فورت فارمااس

قیمت: 45,000 تومان
کپسول خوراکی دورمیرین فورت فارمااس حاوی عصاره خشک برگ بادرنجبویه، عصاره خشک ریشه والرین، روی و ملاتونین به عنوان یک مکمل منحصر به فرد، سبب افزایش سرعت به خواب رفتن و بهبود کیفیت خواب می‌شود.

قرص اولترا منیزیم ویتابیوتیکس

قیمت: 163,000 تومان
قرص اولترا منیزیم ویتابیوتیکس یک مکمل بسیار عالی جهت بهبود عملکرد سیستم ماهیچه ای و ذهنی می باشد. این مکمل با دارا بودن منیزیم برای عملکرد صحیح بسیاری از ارگان‌های بدن ضروری است و مصرف آن فواید زیادی برای سلامتی دارد.

قرص دینو نیچرز اونلی، سلامت سیستم عصبی مرکزی✅

قیمت: 213,000 تومان
قرص دینو نیچرز اونلی جهت حفظ سلامت سیستم عصبی مرکزی و محیطی و برطرف نمودن کمبود ویتامین‌های گروه B در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.