نمایش 1–24 از 59 نتیجه

قرص ویتامین ب کمپلکس پلاس زینک نیچرفیت 100 عدد

۳۸۸.۶۰۰ تومان
قرص ویتامین ب کمپلکس پلاس زینک نیچرفیت با دارا بودن ترکیبات موثر به حفظ سلامت و عملکرد سیستم عصبی و اعصاب بدن و سلامت پوست، مو و ناخن کمک زیادی می کند.

کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 ویواتیون 30 عدد

۱۹۳.۰۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا ۳ ویواتیون منبع غنی از اسیدهای چرب حاوی امگا ۳ است که در سلامتی بدن نقش موثری داشته و موجب سلامت قلب و عروق و سیستم عصبی نیز می شود.

ساشه مگنترا بی اس کی 20 عدد

۱۰۰.۰۰۰ تومان
ساشه مگنترا بی اس کی با تامین منیزیم مورد نیاز بدن در کاهش دردهای عضلانی، کنترل دیابت و کلسترول خون نقش موثری دارد. این محصول با طعم لیمو به بازار عرضه شده است.

قرص مگترا نیچرز اونلی 30 عدد

۱۲۶.۵۰۰ تومان
قرص مگترا نیچرز اونلی حاوی منیزیم سیترات و منیزیم اکساید است که با بالا بردن سطح سلامت سیستم عصبی و عضلانی به کاهش اسپاسم های عصبی و اضطراب و استرس بسیار کمک می کند.

قرص جوشان منیزیم پلاس و ویتامین B6 یوروویتال 20 عدد

۶۸.۷۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم پلاس و ویتامین B6 یوروویتال نیاز روزانه بدن به ویتامین B6 و منیزیم را تامین نموده و علاوه برتامین انرژی و تقویت عملکرد عضلات، سبب حفظ سلامت سیستم عصبی نیز می شود.

کپسول مولتی دیلی آلفا ویتامینز، 120عدد

۶۰۰.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی دیلی آلفا ویتامینز نیاز بدن انسان را به انواع ویتامین ها و املاح را کاملا تأمین کرده و به تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند. این کپسول شامل ویتامین‌های A، C، D ، آهن و روی  است که به حفظ عملکرد مناسب مغز و بهبود سیستم هورمونی کمک می کند.

کپسول آدومدز اشبال شیمی، 30 عدد

۵۷۴.۲۰۰ تومان
کپسول آدومدز اشبال شیمی دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش سطح انرژی، بهبود عملکرد کبد و تقویت مفاصل استفاده می شود.

قرص آلفا لیپوئیک اسید مگنوم ویتامینز،30 عدد

۴۲۰.۰۰۰ تومان
قرص آلفا لیپوئیک اسید مگنوم ویتامینز با دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی، به حمایت از سلامت سیستم عصبی در بیماران دیابتی کمک می کند.

کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری، ۶۰ عدد

۱۷۱.۹۰۰ تومان
کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری با دارا بودن ترکیبات گیاهی همچون جینکوبیلوبا از آلزایمر، بیماری‎های قلبی و نارسایی مغزی ناشی ازکاهش جریان خون مغز پیشگیری نموده و به افزایش حافظه و بهبود عملکرد مغز کمک می‌کند.

قرص روکشدار برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث، 30 عدد، تقویت حافظه

۸۷۰.۰۰۰ تومان
قرص روکشدار برهمی 9000 کاروسوس نچرال هلث با بهره گیری از ترکیبات گیاهی موثر علاوه بر تقویت حافظه و بهبود عملکرد مغز، موجب افزایش توان یادگیری و هوشیاری و بهبود فرایند ادراک می‌شود.

قرص پروجیو نانو حیات دارو 90 عدد، بهبود بیماری ام اس

۵۸۸.۰۰۰ تومان
قرص پروجیو نانو حیات دارو حاوی ویتامین B5 است که به عنوان یک مکمل غذایی علاوه بر بالا بردن سطح مقاومت بدن در برابر ضعیف شدن، باعث افزایش عمر بیماران MS نیز می‌شود.

قرص زینک سلن کروم ویتامین لایف 30 عدد، یک مکمل چند منظوره

۱۰۸.۰۰۰ تومان
قرص زینک سلن کروم ویتامین لایف با دارا بودن ترکیباتی همچون زینک، کروم و سلنیوم، اثرات مثبت مختلفی از جمله تقویت پوست، مو و ناخن، تقویت سیستم اسکلتی -عضلانی، تقویت سیستم‎های قلبی - عروقی، عصبی، تنفسی و بینایی را برعهده دارد.

قرص جینک اکتیو گلدن لایف 30 عدد، تقویت حافظه

۸۰.۰۰۰ تومان
قرص جینک اکتیو گلدن لایف حاوی گیاه دارویی بسیار موثر جینکوبیلوبا می باشد که علاوه بر تقویت عملکرد فکری و حضور ذهن، از اختلالات ذهنی و آسیب‌‌های مغزی در افراد مسن جلوگیری می‌کند.

ساشه منیزیم 400 مگا مگ فرش مورنینگ

۱۵۱.۰۰۰ تومان
ساشه منیزیم 400 مگا مگ فرش مورنینگ به عنوان یک مکمل غذایی اثر بخش محصولی مناسب جهت حفظ عملکرد طبیعی عضلات و سیستم عصبی می باشد.

کپسول های رست سپید طب

۱۷۸.۰۰۰ تومان
کپسول های رست سپید طب مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم عصبی می باشد که با کاهش استرس و اضطراب نقش مؤثری در افزایش کیفیت سلامتی ایفا می کند.

قرص دینو نیچرز اونلی، سلامت سیستم عصبی مرکزی✅

۲۵۸.۰۰۰ تومان
قرص دینو نیچرز اونلی جهت حفظ سلامت سیستم عصبی مرکزی و محیطی و برطرف نمودن کمبود ویتامین‌های گروه B در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص استرس کالم شب ناتیریس، بهبود خواب ✅

۱۴۴.۵۰۰ تومان
قرص استرس کالم شب ناتیریس فرموله شده با منیزیم و گل ساعتی به رفع اختلال و بی نظمی در خواب کمک نموده و باعث ایجاد تعادل در سیستم عصبی فرد می‌شود.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، کپسول فارما گابا 250 او پی دی فارما ، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص استرس کالم روز ناتیریس، آرامبخش و ضد خستگی✅

۱۶۱.۶۰۰ تومان
معرفی قرص استرس کالم روز ناتیریس : خواب یکی از ضروری‌ترین نیازهای ضروری بدن انسان در طول شبانه روز است

قرص اولترا منیزیم ویتابیوتیکس

۱۶۵.۸۰۰ تومان
قرص اولترا منیزیم ویتابیوتیکس یک مکمل بسیار عالی جهت بهبود عملکرد سیستم ماهیچه ای و ذهنی می باشد. این مکمل با دارا بودن منیزیم برای عملکرد صحیح بسیاری از ارگان‌های بدن ضروری است و مصرف آن فواید زیادی برای سلامتی دارد.

ساشه منیزیم دایرکت 400 تاکسوفیت

۳۸۶.۰۰۰ تومان
ساشه منیزیم دایرکت 400 تاکسوفیت حاوی منیزیم و ویتامین‌های دیگری همچون B1، B6، B12 و فولیک اسید می باشد که به سلامت عمومی بدن کمک می‌‎کنند.

کپسول خوراکی دورمیرین فورت فارمااس

۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول خوراکی دورمیرین فورت فارمااس حاوی عصاره خشک برگ بادرنجبویه، عصاره خشک ریشه والرین، روی و ملاتونین به عنوان یک مکمل منحصر به فرد، سبب افزایش سرعت به خواب رفتن و بهبود کیفیت خواب می‌شود.

قرص جوشان منیزیم های هلث و سلامت قلب و مغز✅

۵۰.۵۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم های هلث حاوی ماده معدنی منیزیم می باشد که برای سلامت قلب، عضله و کلیه بسیار مفید بوده و در متابولیسم انرژی و توانایی بیشتر در کشش ماهیچه ها نقش مهمی ایفا می کند.

قرص جوشان منیزیم ماسل فیت‌ هانسال و سلامت مغز

۵۰.۵۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم ماسل فیت‌ هانسال به سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، تنظیم فشار خون و پیشگیری از استرس کمک شایانی می‌کند. همچنین این محصول به عملکرد صحیح ماهیچه‌ها کمک کرده و از اسپاسم خود به خودی آنها پیشگیری می‌کند.

قرص جوشان مولتی کیم حکیم

۵۱.۶۰۰ تومان
قرص جوشان مولتی کیم حکیم تمام ویتامین های مورد نیاز روزانه بدن بزرگسالان و کودکان را تأمین کرده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و انرژی روزانه را افزایش می دهد.