مشاهده همه 13 نتیجه

پماد رهامین رها ۳۰ گرم – ضد التهاب و تسکین درد مفاصل

۴۵.۰۰۰ تومان
پماد رهامین رها با دارا بودن اثرات ضد التهاب، آنتی اکسیدان، کنترل کننده درد، در درمان روماتیسم مزمن و آسیب های التهابی بسیار موثر است. مصرف موضعی پماد رهامین بر روی محل درد باعث کنترل دردهای استئوآرتریت و اختلالات روماتیسمی می شود.

کرم ماساژ بدن ویشکا مدل هربال 100 گرم

۱۱۸.۵۰۰ تومان
کرم ماساژ بدن ویشکا مدل هربال حاوی عصاره هفت گیاه است که با افزایش گردش خون سطحی، موجب تسکین درد های عضلانی، مفصلی و روماتیسمی می شود.

ژل ضد درد استاپین 100 میلی لیتر

۱۰۸.۰۰۰ تومان
ژل ضد درد استاپین، یک انتخاب هوشمندانه است که می تواند تا حد زیادی، دردهای عضلانی و مفصلی شما را کاهش دهد.

کرم ژل سرد و گرم ماساژ بدن نوکس 100 میلی لیتر

۱۳۳.۰۰۰ تومان
کرم ژل سرد و گرم ماساژ بدن نوکس محصولی ایرانی است که برای ماساژ بدن تولید شده و دارای خاصیت ضد التهابی نیز هست و برای انواع پوست قابل استفاده است.

ژل موضعی عضلات و مفاصل ریلنس 100 میلی لیتر

۹۸.۰۰۰ تومان
ژل موضعی عضلات و مفاصل ریلنس محصولی بی نظیر است که از موثرترین مواد ضد درد و التهاب به همراه عصاره‌های غلیظ گیاهان دارویی مثل گزنه، رزماری، نعناع، گل همیشه بهار کوهی (آرنیکا) و میخک تهیه شده است.

لوسیون ضد درد بدن هسکا 100 میلی‌ لیتر

۱۳۲.۰۰۰ تومان
لوسیون ضد درد بدن هسکا، با دارا بودن ویتامین ها و ترکیبات گیاهی موثر، سبب درمان درد مفاصل ( استئوآرتریت ، آرتریت روماتوئید ، نقرس ) و سیاتیک می شود. 

ژل ضد درد بدن لموریا 100 میلی لیتر

۱۵۰.۰۰۰ تومان
ژل ضد درد بدن لموریا برای تسکین دردهای مفصلی و دردهای عضلانی، تسکین درد کمر، کشیدگی تاندون‌ها، تسکین دردهای ناشی از رماتیسم و آرتروز، رفع گرفتگی گردن و همچنین درمان کوفتگی و کبودی‌های بدن، مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ماساژ ورناتن 100 میلی لیتر

۹۸.۵۰۰ تومان
کرم ماساژ ورناتن با دارا بودن فرمولاسیون کاملا گیاهی، یک کرم ضد التهاب، ضد درد و التیام بخش درد عضلات و مفاصل، افزایش دهنده جریان خون موضعی است.  

ژل واریس ناپلار

۷۹.۴۰۰ تومان
ژل واریس ناپلار محصولی کاملا طبیعی با فرمولاسیون گیاهی و غیر مهاجم، رگ‌های واریسی را زودتر از آن چه فکرش را می‌کنید محو می‌کند.

پماد افسنتین 6% نیکا

۱۳.۳۰۰ تومان
پماد افسنتین 6% نیکا با بهره گیری از ماده مؤثره گیاه افسنتین (موش سوری نر) دردهای مفاصل حاد، دردهای عضلانی استخوانی و دردهای عمومی بدن را مهار می کند.

پماد موضعی گیاهی بالمیکس توسن دارو، تسکین دهنده درد مفاصل

۵۷.۰۰۰ تومان
پماد موضعی گیاهی بالمیکس توسن دارو به عنوان یک کرم تسکین دهنده درد، جهت از بین بردن دردهای اسکلتی، عضلانی، مفصلی، اسپاسم، آسیب‌های ورزشی و کشیدگی‌های تاندونی مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم مراقبت پا اچ لابراتوريس

۱۵۷.۶۰۰ تومان
کرم مراقبت پا اچ لابراتوريس علاوه بر رفع گرفتگی و درد عضلات، کبودی های ناشی از کوفتگی را از بین برده و بافت پوست، رگ ها و عضلات را ترمیم می نماید.

لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ 110 میلی لیتر

۱۳۵.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ، علاوه بر افزایش گردش خون، گرمی و داغی موضع و رفع التهاب، برای ماساژ و تسکین درد مفاصل بسیار موثر است.