نمایش دادن همه 16 نتیجه

نمایش دادن همه 16 نتیجه

قرص زیر زبانی واناتونین ملاتونین 5 میلی گرم نورم لایف 60 عدد

قیمت: 130,000 تومان
قرص زیر زبانی واناتونین ملاتونین نورم لایف سبب ترشح ملاتونین شده و ریتم خواب را تنظیم می‌کند. همچنین ملاتونین از ایجاد خستگی و کلافگی در طی روز نیز جلوگیری می‌کند.

کپسول ملاتومکس هرباویوا

قیمت: 72,000 تومان
کپسول ملاتومکس هرباویوا با داشتن ترکیبی از ملاتونین و عصاره گیاهان اسطوخودوس، بابونه و بادرنجبویه، با تأثیر بر سیستم عصبی مرکزی، موجب بهبود کیفیت خواب می‌شود. 

کپسول گل اسلیپ گل دارو

قیمت: 40,000 تومان
کپسول گل اسلیپ گل دارو یک محصول کاملا گیاهی ساخت شرکت گل دارو می باشد و به افرادی که دچار اختلالات خواب هستند کمک می کند تا خوابی راحت همراه با آرامش داشته باشند.

کپسول سدامین گل دارو

قیمت: 56,000 تومان
کپسول سدامین ساخت شرکت گل دارو، خواب شبانه را بهبود بخشیده، اختلالات خواب را برطرف می کند و یک داروی آرام بخش و خواب آور می باشد.

قرص روکش دار نوراگل گل دارو

قیمت: 91,000 تومان
قرص روکش دار نوراگل گل دارو ، اضطراب و بی ‎خوابی‎های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش خواهد شد. این محصول به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده هستند.

قرص گیاهی نوراگل فورت گل دارو

قیمت: 126,000 تومان
قرص گیاهی نوراگل فورت گل دارو یک محصول کاملا گیاهی می باشد که اضطراب و بی ‎خوابی‎ های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش خواهد شد. این محصول به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده است.

کپسول ریلکس هرب بهتا دارو

قیمت: 49,000 تومان
کپسول ریلکس هرب بهتا دارو جهت رفع بی خوابی، دردهایی با منشا عصبی، اضطراب، تاکی کاردی عصبی، آسم اسپاسمی و اختلال در تونوس عضلانی فرموله شده است.

قرص ملاتونین 3 میلی گرم رازک 60 عدد

قیمت: 31,400 تومان

قرص ملاتونین ۳ میلی گرم رازک محصولی برای رفع بیخوابی و تنظیم ساعت بیولوژیکی بدن است.

 

کپسول خوراکی دورمیرین فورت فارمااس

قیمت: 45,000 تومان
کپسول خوراکی دورمیرین فورت فارمااس حاوی عصاره خشک برگ بادرنجبویه، عصاره خشک ریشه والرین، روی و ملاتونین به عنوان یک مکمل منحصر به فرد، سبب افزایش سرعت به خواب رفتن و بهبود کیفیت خواب می‌شود.

کپسول های رست سپید طب

قیمت: 178,000 تومان
کپسول های رست سپید طب مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم عصبی می باشد که با کاهش استرس و اضطراب نقش مؤثری در افزایش کیفیت سلامتی ایفا می کند.

قرص تگ و نخت (شب و روز) یوروویتال

قیمت: 174,400 تومان
قرص تگ و نخت یوروویتال که به قرص روز و شب معروف است در روز موجب تأمین انرژی و کاهش خستگی شده و در شب به بهبود کیفیت خواب شبانه و ایجاد آرامش کمک می‌نماید.

ساشه ول دی ول نایت ویتامین لایف

قیمت: 109,000 تومان
ساشه ول دی ول نایت ویتامین لایف محصولی مناسب برای کمک به افزایش انرژی در طول روز و کمک به بهبود خواب در طول شب می باشد.

کپسول ملاتونین پلاس هلث برست 30 عدد، بهبود خواب

قیمت: 69,500 تومان
کپسول ملاتونین پلاس هلث برست یک مکمل تغذیه‌ای است که با درمان اختلالات خواب به تنظیم خواب و ایجاد آرامش در شب کمک می نماید.

قرص جوشان منیزیم + ویتامین B6 فیشر فلکسان، میگرن

قیمت: 43,000 تومان
قرص جوشان منیزیم + ویتامین B6 فیشر فلکسان، منیزیم و ویتامین B6 مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده و از حمله‌های میگرنی پیشگیری کرده و موجب خواب بهتر شده و بی‌خوابی را کاهش می‌دهد.

اسپری دهانی ملاتونین یورونچرال

قیمت: 203,800 تومان
اسپری دهانی ملاتونین یورونچرال انواع اختلالات مربوط به خواب را بهبود بخشیده و درمان می‌کند.

قرص استرس کالم شب ناتیریس، بهبود خواب ✅

قیمت: 87,000 تومان
قرص استرس کالم شب ناتیریس فرموله شده با منیزیم و گل ساعتی به رفع اختلال و بی نظمی در خواب کمک نموده و باعث ایجاد تعادل در سیستم عصبی فرد می‌شود.