کپسول اگزوتین درمکس 30 عدد

۲۲۸.۰۰۰ تومان
کپسول اگزوتین درمکس با دارا بودن ترکیبات موثری از جمله هیالورونیک اسید و کلاژن و با آبرسانی قوی پوست، از پوست‌های خشک و کم آب در برابر آسیب‌های محیطی حفاظت کرده و موجب تسریع در درمان اگزما می شود.

پودر کلاژن خوراکی ویتوکل 25 عدد

Original price was: ۵۷۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۹۷.۰۰۰ تومان.
پودر کلاژن خوراکی ویتوکل سرشار از کلاژن خوراکی هیدرولیز شده و پپتید بوده که به بهبود سلامت پوست و تقویت مو، حفظ سلامت مفاصل و استخوان و سلامت کبد کمک موثری می‌کند.

ساشه کلاژن مارین نوتری پاد

۳۱۹.۶۰۰ تومان۷۶۵.۴۰۰ تومان
ساشه کلاژن مارین نوتری پاد به دلیل داشتن کلاژن دریایی و دیگر ویتامین ها و ترکیبات مغذی در فرمولاسیون خود، به سلامت پوست، مو و ناخن کمک موثری می‌کند.

قرص پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت 30 عدد

Original price was: ۲۹۷.۵۰۰ تومان.Current price is: ۲۲۰.۰۰۰ تومان.
قرص پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت سرشار از ویتامین C، زینک، بیوتین و ویتامین D۳ است که به سلامت پوست، مو و ناخن کمک شایانی می نماید.

ساشه کلاژن سمانیک، 30 عدد

۵۱۱.۰۰۰ تومان
ساشه کلاژن سمانیک با دارا بودن ترکیبات موثری همچون کلاژن پپتید و ویتامین C ، به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کمک نموده و بر کاهش نشانه‌های پیری مفید خواهد بود.

شربت سوپر کلاژن بیلدر کاروسوس نچرال هلث، 500 میلی لیتر

۶۹۰.۰۰۰ تومان
شربت سوپر کلاژن بیلدر کاروسوس نچرال هلث با بالا بردن سطح کلاژن بدن در تولید بافت همبند، حفظ قابلیت ارتجاعی پوست و محافظت از پوست نقش بسزایی را ایفا می کند.

قرص رویال کلاژن ایکس مارت 60 عدد

Original price was: ۴۵۷.۵۰۰ تومان.Current price is: ۳۱۸.۰۰۰ تومان.
قرص رویال کلاژن ایکس مارت منبع غنی از کلاژن هیدرولیز شده نوع ۱ و ۳ می باشد که با تامین کلاژن و آبرسانی به لایه‌های مختلف پوست از ایجاد چین و چروک جلوگیری نموده و موجب تحریک رشد مو و ناخن می‌شود.

ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عدد

۵۹۹.۵۰۰ تومان
ساشه کلاژن گلد آدریان سرشار از کلاژن هیدرولیز شده و هیالورونیک اسید می باشد که جهت پیشگیری و درمان چروک‌های عمیق، آبرسانی بیشتر به پوست و بهبود روند جای زخم، اگزما و التهابات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کلاژن گلد آدریان 60 عدد

۵۴۷.۸۰۰ تومان
قرص کلاژن گلد آدریان با دارا بودن کلاژن هیدرولیز نوع ۱ و ۳ ، به عنوان یک ضد چروک و جوان کننده پوست و رفع تیرگی پوست عمل می‌کند.

پودر ساشه کلاژن الاستومِگ، تقویت مفاصل

۴۳۸.۵۰۰ تومان
پودر ساشه کلاژن الاستومِگ با دارا بودن کلاژن، امگا3، ویتامین D3، روی و منیزیم نقش چشمگیری در حفظ سلامت و تقویت مفاصل و استخوان و حفظ سلامت پوست و بهبود ریزش مو ایفا می کند.

پودر کلاژن بیوتی کلاژینو، سلامت پوست، مو و ناخن✅

۸۹۵.۰۰۰ تومان
پودر کلاژن بیوتی کلاژینو حاوی پودر کلاژن ماهی، ویتامین سی، زینک، بیوتین و هیالورونیک اسید می باشد که به عنوان محصولی کامل برای تقویت پوست، مو و ناخن مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص رادیانس هلث اید، سلامت پوست، مو و ناخن

Original price was: ۲۶۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۲.۶۰۰ تومان.
قرص رادیانس هلث اید با دارا بودن کلاژن هیدرولیز شده، ویتامین C و روی یک مکمل ایده آل جهت سلامت پوست، مو و ناخن به شمار می‌آید که با بالا بردن سطح کلاژن سازی پوست، از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می نماید.

پودر کلاژن کلاژینو

۶۹۵.۰۰۰ تومان
پودر کلاژن کلاژینو نوع منحصر به فرد با قابلیت جذب بسیار بالا از کلاژن ماهی است که با نام پودر کلاژن ماهی نیز شناخته می‌شود.