شربت امگا 3 آپوویتال 150 میلی لیتر

۵۹۹.۵۰۰ تومان
شربت امگا ۳ آپوویتال یک مکمل غذایی ایده آل است که به حفظ سلامت عمومی بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد ذهنی و جسمی در کودکان و نوجوانان کمک می‌کند.

کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 ویواتیون 30 عدد

۲۳۲.۵۰۰ تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا ۳ ویواتیون منبع غنی از اسیدهای چرب حاوی امگا ۳ است که در سلامتی بدن نقش موثری داشته و موجب سلامت قلب و عروق و سیستم عصبی نیز می شود.

شربت امگا 3 روغن کبد ماهی بایو اورجینال 200 میلی لیتر

۳۲۱.۵۵۰ تومان
شربت امگا 3 روغن کبد ماهی بایو اورجینال منبع غنی از ویتامین های A و D و سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 می باشد که به عنوان یک مکمل غذایی مفید برای بهبود دردهای عضلانی، التهاب مفاصل و آرتریت مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل امگا تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا 28 عدد

۱۲۰.۴۰۰ تومان
سافت ژل امگای تغلیظ شده 1000 میلی گرم دانا با دارا بودن دو نوع امگا 3 با مقادیری بیش از فرمولاسیون‌های معمول به سلامت قلب و عروق، کاهش کلسترول و کاهش التهاب کمک موثری می‌نماید. سافت ژل امگا 3 دانا بسته 28 عددی حاوی دو نوع عمده اسید چرب امگا ۳ می باشد.

کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان

۱۱۲.۹۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا مناسب کودکان و نوجوانان، موجب سلامت عمومی، تقویت رشد جسمی و ذهنی و حافظ سلامت پوست، مو و ناخن کودکان و نوجوان می‌شود. کپسول امگا 3 پلاس دانا علاوه بر تأمین نیاز روزانه بدن به اسیدهای چرب امگا 3، حاوی دوز مناسبی از ویتامین‌های  A ، D3 و E نیز می باشد.

کپسول امگا – رکس دانا

۱۶۵.۰۰۰ تومان
کپسول امگا - رکس دانا به پیشگیری از سرطان و بیماری‌های قلبی - عروقی کمک نموده و در روند درمان میگرن، استرس، التهاب مفاصل، تنش‌های عصبی و افسردگی نیز تأثیرگذار است.

کپسول ژلاتینی امگا فورت پلاس ویتامین دانا

۱۶۶.۶۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا فورت پلاس + ویتامین دانا نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های قلبی - عروقی داشته و به درمان مشکلات قلبی نیز کمک می‌کند. کپسول امگا فورت پلاس دانا حاوی اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین‌های A  ،E و D3 می باشد.

سافت ژل امگا 3 ویتاشور 1000 میلی گرم

۳۸۱.۰۰۰ تومان
سافت ژل امگا 3 ویتاشور 1000 میلی گرم با کمک به رشد سلول‌های مغزی و شکل پذیری مغز ، نقش مهمی در جلوگیری از پیری مغز و آلزایمر ایفا می کند. امگا 3 ویتاشور حاوی ۱۰۰۰ میلی گرم امگا 3 در هر کپسول می باشد.

کپسول ژلاتینی امگا 3 او پی دی فارما، 30 عددی

۵۵.۶۰۰ تومان۱۱۸.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی امگا 3 او پی دی فارما به عنوان یک مکمل چند منظوره به حفظ سلامت قلب و عروق، سیستم عصبی، استخوان ها، مفاصل و… کمک شایانی می کند. کپسول ژلاتینی امگا 3 بدون جیوه او پی دی فارما حاوی روغن ماهی است که سرشار از اسیدهای چرب بلند زنجیره غیراشباع امگا 3 مانند DHA و EPA می باشد.

کپسول نرم هربال امگا 3 باریج اسانس 30 عدد

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول نرم هربال امگا 3 باریج اسانس با دارا بودن 1000 میلی گرم امگا 3 گیاهی، علاوه بر کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، ضد التهاب و کاهش دهنده فشار خون نیز می باشد.

کپسول امگا 3 فیش اویل امریست 90 عدد

۳۲۸.۷۰۰ تومان
کپسول امگا 3 فیش اویل امریست با کاهش دادن سطح کلسترول خون، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و بروز سکته را به حداقل رسانده و التهابات را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

سافت ژل امگا 3 مینو هلثی مین

۹۱.۰۰۰ تومان
سافت ژل امگا 3 مینو هلثی مین سرشار از روغن ماهی و اسیدهای چرب غیراشباع DHA و EPA می باشد که موجب کاهش غلظت تری گلیسیرید، سلامت قلب و عروق و چشم و بینایی می شود.

سافت ژل امگا3 باریویتال، کاهش بیماریهای قلبی و عروقی

۱۳۷.۴۰۰ تومان
سافت ژل امگا3 باریویتال مکملی منحصر به فرد می باشد که اسیدهای چرب بدن را تأمین نموده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی – عروقی را کاهش می دهد.

کپسول نرم امگا ۳ (فلکسید اویل) باریج اسانس، سلامت قلب ✅

۷۶.۵۰۰ تومان
کپسول نرم امگا ۳ (فلکسید اویل) باریج اسانس در حفظ سلامت قلب و عروق و پیشگیری از بیماری‌های مربوط به آن نظیر فشار خون، نقش بسیار مؤثری ایفا می کند.

کپسول روغن ماهی 1000 میلی گرم ترید فورما

۱۰۹.۰۰۰ تومان
مصرف کپسول روغن ماهی 1000 میلی گرم ترید فورما  اثرات مفیدی در حفظ و سلامت قلب، تنظیم فشار خون، بهبود عملکرد مغز، تقویت حافظه و تمرکز، بهبود خلق و خو و کاهش افسردگی دارد.

کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن

۲۳۵.۲۰۰ تومان
کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن سرشار از روغن ماهی می باشد که مصرف آن موجب حفظ سلامت قلب و عروق، استخوان و مفاصل، مغز و سیستم عصبی و … می‌شود.

کپسول نرم مگا امگا 1000 میلی گرم 9 7 6 3 باریویتال

۹۰.۰۰۰ تومان۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول نرم مگا امگا 1000 میلی گرم 9 7 6 3 باریویتال با دارا بودن ترکیبات مؤثر، اسیدهای چرب مورد نیاز بدن را تأمین کرده و علاوه بر آن خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد.

کپسول امگا 9-6-3 دانا

۷۲.۰۰۰ تومان
کپسول امگا 9-6-3 دانا یک مکمل بسیار مؤثر جهت بهبود سلامت قلب و عروق، کاهش التهاب و کلسترول می باشد و از آلزایمر و فراموشی نیز جلوگیری می‌کند.

کپسول امگا 3 بدون جیوه زهراوی

۱۱۴.۵۰۰ تومان
کپسول امگا 3 بدون جیوه زهراوی برای افرادی که قادر به مصرف ماهی و منابع دیگر غنی امگا ۳ نیستند، بسیار مناسب می باشد.

کپسول امگا 9 6 3 وانا پیور نورم لایف

۱۱۷.۸۰۰ تومان
کپسول امگا 9 6 3 وانا پیور نورم لایف یک مکمل غذایی بسیار مفید است و با ترکیباتی که دارد باعث می‌شود که افراد دچار آلزایمر یا فراموشی نشوند.

کپسول وجپا آیجنوس

۲۸۶.۰۰۰ تومان
کپسول وجپا آیجنوس قرصی است حاوی امگا3 و امگا6 می باشد و تعادل بین این دو را در بدن ایجاد می کند.

کپسول امگازون هلث اید

۵۸.۹۰۰ تومان
کپسول امگازون هلث اید برای بهبود بیماری‌های قلبی، آلزایمر، آسم، اگزما بسیار مفید است.