ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر 10 عدد

Original price was: ۱۴۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۹.۶۰۰ تومان.
ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر به دلیل داشتن ژل رویال به تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی، کاهش کلسترول، کاهش فشار خون و قند خون، کاهش علائم یائسگی و بهبود میزان باروری کمک شایانی می‌کند.

قرص مکیدنی روژویت زیست تخمیر 30 عدد

Original price was: ۱۹۶.۲۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۷.۷۰۰ تومان.
قرص مکیدنی روژویت زیست تخمیر در تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی نقش داشته و به طور کلی به سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. قرص روژویت یک مکمل خوراکی است که حاوی ژل رویال و ویتامین C می‌باشد.

قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما 30 عدد

Original price was: ۴۰۱.۵۰۰ تومان.Current price is: ۳۶۲.۰۰۰ تومان.
قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما با مخلوط گیاهان جینسینگ، رویال ژلی، منیزیم، ویتامین‌های گروه ب و ویتامین C به تقویت قوای جسمی و ذهنی و تقویت سیستم ایمنی کمک بسزایی می‌کند. این محصول علاوه بر آزادسازی انرژی در بدن با کمک منیزیم موجود در آن به افزایش مقاومت بدن در برابر خستگی نیز کمک می‌کند. در واقع می توان گفت این مکمل همزمان هم به ذهن و هم به بدن کمک می کند.

قرص رویال کمپلکس هلث برست 30 عدد، مکمل گیاهی چند منظوره

Original price was: ۴۰۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۶۵.۰۰۰ تومان.
قرص رویال کمپلکس هلث برست با بهره مندی از ترکیبات موثری همچون ژل رویال، بره موم زنبور عسل، جینسینگ پاناکس و گرده زنبور عسل یک فرآورده کاملا طبیعی جهت تقویت سیستم ایمنی و افزایش سطح انرژی بدن می باشد.

کپسول رویال ژلی سوپر پلاس اس تی پی فارما

Original price was: ۲۳۵.۵۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۲.۰۰۰ تومان.
کپسول رویال ژلی سوپر پلاس اس تی پی فارما در درمان آلرژی‌ها، یبوست، مشکلات قاعدگی، کاهش وزن، بیماری‌های عروقی و بیماری‌های مرتبط با پیری استفاده می‌شود و همچنین آنتی بیوتیک طبیعی، انرژی زا و احیا کننده است.

کپسول ژلاتینی نرم اورامین – اف کوشان فارمد

۱۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی نرم اورامین - اف کوشان فارمد از جمله مکمل هایی است که علاوه بر دارا بودن برخی از مهم ترین ویتامین ها و املاح معدنی، حاوی جینسینگ و ژل رویال نیز می باشد.

ویال خوراکی بایوتن چوا فارم حاوی رویال ژلی

۴۴۷.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی بایوتن چوا فارم حاوی رویال ژلی با دارا بودن ترکیبات منحصر و ویژه به بهبود عملکرد ذهنی، افزایش تمرکز، افزایش میل جنسی و شادابی و طراوت پوست کمک شایانی می کند.

سافت ژل تانگ فورت هلث اید

۱۹۶.۲۰۰ تومان
سافت ژل تانگ فورت هلث اید با دارا بودن ماده شگفت انگیز رویال ژلی و همچنین ویتامین E به سلامت عمومی بدن کمک کرده، در افزایش طول عمر مؤثر بوده، سطح استقامت و انرژی را بالا برده و موجب تنظیم فشار خون می‌شود.

شربت مولتی ویتامین – مینرال کودکان + رویال ژلی + پره بیوتیک، ادونسیس

۱۲۲.۰۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین - مینرال کودکان + رویال ژلی + پره بیوتیک، ادونسیس، با ترکیبات مؤثری که دارد نیاز بدن کودکان به ویتامین‌ها و مواد معدنی را برطرف می سازد.