نمایش دادن همه 21 نتیجه

نمایش دادن همه 21 نتیجه

کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما

قیمت: 94,000 تومان
کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما به دلیل ترکیبات پروبیوتیکی باعث افزایش تعداد و توده باکتری‌های مفید در دستگاه گوارش می شود.

قرص پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی

قیمت: 99,200 تومان
قرص پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی، پروبیوتیک‌ها را در برابر حرارت و اسید حفاظت کرده و در رساندن سالم پروبیوتیک‌ها به روده به شدت مؤثر می باشد.

کپسول پروتکتال امین

قیمت: 43,000 تومان
کپسول پروتکتال امین با دارا بودن پروبیوتیکی به نام ساکارومایسس بولاردی، ویتامین C ،ویتامین D3 و زینک ( بصورت گلوکونات )، سبب حفظ سلامت دستگاه گوارش می شود.

کپسول پروموجی امین

قیمت: 43,000 تومان
کپسول پروموجی امین به دلیل دارا بودن پروبیوتیک ساکارومایسس بولاردی، در برابر میکروب‌های مضر عامل بروز در اسهال عفونی حاد عمل نموده، به یاری روده‌ها شتافته و به مقابله با آنها پرداخته و التهاب و آسیب روده ها را کاهش می دهد.

کپسول پروبیوتیک مکسامین امین

قیمت: 60,000 تومان
کپسول پروبیوتیک مکسامین امین به دلیل دارا بودن سه نوع پروبیوتیک تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دستگاه گوارش داشته و  در درمان یبوست، اسهال و نفخ بسیار مؤثر است.

کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر

قیمت: 50,000 تومان
کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده (افراد 10 تا 50 سال) فرموله شده است و حاوی مقادیر بالایی از 9 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر

قیمت: 45,000 تومان
کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول پروبیوتیک فمی گارد امین (بانوان)

قیمت: 52,000 تومان
کپسول پروبیوتیک فمی گارد امین، از دو گونه مفید و ضروری پروبیوتیک شامل لاکتوباسیلوس رامنوسوس و لاکتوباسیلوس روتری تشکیل شده و به کمک این ساختار به حفظ میکروارگانیسم‌های مورد نیاز و مفید محیط واژن در بانوان کمک می‌کنند.

کپسول لاکتوفِم زیست تخمیر

قیمت: 48,000 تومان
کپسول لاکتوفِم زیست تخمیر دارای مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد که به عنوان یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه دخترخانم ها و بانوان تهیه و تولید شده است.

ساشه پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی

قیمت: 85,200 تومان
ساشه پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی حاوی پروبیوتیک های مفید برای سیستم گوارش بدن ، کمک به درمان سندرم روده تحریک پذیر و اسهال های عفونی، مناسب کودکان فرموله شده است.

قطره خوراکی پروکید پویا، گسترش میلاد فارمد

قیمت: 60,000 تومان
قطره خوراکی پروکید پویا، گسترش میلاد فارمد در رفع کولیک، نفخ و تنظیم سیستم گوارشی، کاهش زمان گریه در نوزادان شیرخوار مبتلا به کولیک و ... تأثیر بسزایی ایفا می کند.

ساشه کیدی لاکت زینک زیست تخمیر

قیمت: 50,000 تومان
ساشه کیدی لاکت زینک زیست تخمیر با دارا بودن چندین نوع از پروبیوتیک های ویژه کودکان جهت تقویت سیستم ایمنی و رفع اسهال ناشی از ویروس یا باکتری کودکان بالای ۲ سال تهیه و تولید شده است.

کپسول دیلیست زیست تخمیر

قیمت: 26,000 تومان
کپسول دیلیست زیست تخمیر حاوی مخمر مفید ساکارومایسس بولاردی می باشد که با فعالیت‌های ضد میکروبی، اثرات آنتی‌اکسیدانی و تعدیل فلور میکروبی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و تسریع بهبودی بیماران می‌شود.

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما، پروبیوتیک

قیمت: 90,000 تومان
کپسول بایو فلورا تک ژن فارما یک نوع پروبیوتیک مفید برای سلامت دستگاه گوارش است که موجب تقویت و حفظ فلور طبیعی دستگاه گوارش شده و مشکلات گوارشی، یبوست، اسهال و عدم تحمل لاکتوز را بهبود می‌بخشد.

کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین

قیمت: 46,000 تومان
کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین حاوی یک گونه پروبیوتیکی به نام لاکتوباسیلوس روتری بوده که با استفاده از آن می توان در افزایش سلامت سیستم قلبی - عروقی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های خاص نقش داشت.

کپسول پروبیوتیک مودامین امین

قیمت: 54,000 تومان
کپسول پروبیوتیک مودامین امین حاوی پروبیوتیک‌های ضروری و مورد نیاز بدن می باشد که از آن جهت کنترل استرس و اضطراب و همچنین جلوگیری و درمان افسردگی استفاده می‌شود.

قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین، 30 عددی

قیمت: 47,000 تومان
قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین با دارا بودن ترکیبات موثر همچون پروبیوتیک استرپتوکوکوس سالیواریوس، به بهبود و حفظ سلامت سیستم تنفسی کمک شایانی می نماید.

قرص ویتالاکت زیست تخمیر

قیمت: 150,000 تومان
قرص ویتالاکت زیست تخمیر به عنوان یک ترکیب پروبیوتیک و پری بیوتیک (سین بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده تهیه و تولید شده است.

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

قیمت: 44,500 تومان
معرفی کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر : وجود تعداد زیادی باکتری های مفید با نام فلور میکروبی در دستگاه

کپسول واژینال واژامین امین

قیمت: 45,000 تومان
سویه های بکار رفته در کپسول واژینال واژامین امین از جنس فلور طبیعی واژن می باشند و توانایی این را دارند که رشد باکتری های پاتوژن را مهار کرده و از تکرار عفونت جلوگیری نمایند.

کپسول واژینال لاکتوواژ زیست تخمیر ویژه بانوان

قیمت: 35,000 تومان
کپسول واژینال لاکتوواژ زیست تخمیر ویژه بانوان دارای مقادیر بالایی از ۴ سویه باکتری سودمند دستگاه ادراری – تناسلی خانم‌ها می باشد که در درمان عفونت‌های باکتریایی و قارچی واژن و درمان خشکی واژن بسیار سودمند می باشد.