کپسول یوموگی آیریانیک 20 عدد

۱۶۳.۴۰۰ تومان
کپسول یوموگی آیریانیک به عنوان یک مکمل پروبیوتیک حاوی مخمر ساکارومایسس بولاردی می باشد که در درمان اسهال مسافرتی، اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک، اسهال عفونی، بهبود سندروم روده تحریک پذیر و بهبود زخم معده مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول پایلوشات بی اس کی 30 عدد

۸۸.۵۰۰ تومان
کپسول پایلوشات بی اس کی یک محصول پروبیوتیک ساخت کشور ایران بوده و حاوی لاکتوباسیلوس روتری غیر زنده به همراه سه سویه پروبیوتیک دیگر، منیزیم اکساید، کلسیم کربنات و زینک گلوکونات است که به درمان سوء هاضمه و مشکلات گوارشی کمک شایانی می کند.

کپسول پرو ال دی ال گسترش میلاد فارمد ۳۰ عددی

۹۷.۷۰۰ تومان
کپسول پرو ال دی ال گسترش میلاد فارمد یک فراورده پروبیوتیک برای بزرگسالان است و حاوی مقادیر بالایی از باکتری ثبت شده لاکتوباسیلوس پلانتاروم LP LDL و مخمر برنج قرمز و ویتامین B3 می باشد که به حفظ سلامتی و تنظیم سطح کلسترول کمک شایانی می کند.

ساشه سابولار فرابیوتیک، 10 عدد

۴۷.۰۰۰ تومان
ساشه سابولار فرابیوتیک به عنوان یک محصول پروبیوتیک به بهبود وضعیت فلور میکروبی روده بزرگ و کوچک کمک نموده و برای پیشگیری در برابر میکروارگانیسم های بیماری زا در میزبان مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول سابولار فرابیوتیک،30 عدد

۱۰۸.۹۰۰ تومان
کپسول سابولار فرابیوتیک با دارا بودن مخمر ساکارومیسس بولاردی و به عنوان یک محصول پروبیوتیک به بهبود وضعیت فلور میکروبی روده بزرگ و کوچک کمک نموده و برای پیشگیری در برابر میکروارگانیسم های بیماریزا در میزبان مورد استفاده قرار می گیرد.

ساشه بایوژن تک ژن فارما، 8 عدد

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ساشه بایوژن تک ژن فارما به عنوان یک محصول پروبیوتیک، به حفظ و تقویت فلور طبیعی دستگاه گوارش، پیشگیری و بهبود یبوست، کاهش سطح چربی خون، کاهش خطر ابتلا به یبوست و فشار خون بالا و کنترل قند خون کمک شایانی می‌کند.

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

۹۲.۳۰۰ تومان
کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر با بهره مندی از فرمولاسیون جدید دارای مقادیر بالایی از 6 سویه باکتری مفید به همراه پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید می باشند که بهترین گزینه جهت بازسازی فلور نرمال گوارشی، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تعدیل سیستم ایمنی سالمندان می باشد.

کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر

۶۹.۰۰۰ تومان
کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر

۵۷.۵۰۰ تومان
کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده (افراد 10 تا 50 سال) فرموله شده است و حاوی مقادیر بالایی از 9 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

قرص ویتالاکت زیست تخمیر

۱۵۰.۰۰۰ تومان
قرص ویتالاکت زیست تخمیر به عنوان یک ترکیب پروبیوتیک و پری بیوتیک (سین بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده تهیه و تولید شده است.

قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین، 30 عددی

۴۷.۰۰۰ تومان
قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین با دارا بودن ترکیبات موثر همچون پروبیوتیک استرپتوکوکوس سالیواریوس، به بهبود و حفظ سلامت سیستم تنفسی کمک شایانی می نماید.

کپسول پروبیوتیک مودامین امین

۵۴.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک مودامین امین حاوی پروبیوتیک‌های ضروری و مورد نیاز بدن می باشد که از آن جهت کنترل استرس و اضطراب و همچنین جلوگیری و درمان افسردگی استفاده می‌شود.

کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین

۴۶.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین حاوی یک گونه پروبیوتیکی به نام لاکتوباسیلوس روتری بوده که با استفاده از آن می توان در افزایش سلامت سیستم قلبی - عروقی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های خاص نقش داشت.

کپسول پروبیوتیک مکسامین امین

۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول پروبیوتیک مکسامین امین به دلیل دارا بودن سه نوع پروبیوتیک تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دستگاه گوارش داشته و  در درمان یبوست، اسهال و نفخ بسیار مؤثر است.

کپسول پروموجی امین

۴۳.۰۰۰ تومان
کپسول پروموجی امین به دلیل دارا بودن پروبیوتیک ساکارومایسس بولاردی، در برابر میکروب‌های مضر عامل بروز در اسهال عفونی حاد عمل نموده، به یاری روده‌ها شتافته و به مقابله با آنها پرداخته و التهاب و آسیب روده ها را کاهش می دهد.

کپسول پروتکتال امین

۴۳.۰۰۰ تومان
کپسول پروتکتال امین با دارا بودن پروبیوتیکی به نام ساکارومایسس بولاردی، ویتامین C ،ویتامین D3 و زینک ( بصورت گلوکونات )، سبب حفظ سلامت دستگاه گوارش می شود.

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما، پروبیوتیک

۱۳۲.۰۰۰ تومان
کپسول بایو فلورا تک ژن فارما یک نوع پروبیوتیک مفید برای سلامت دستگاه گوارش است که موجب تقویت و حفظ فلور طبیعی دستگاه گوارش شده و مشکلات گوارشی، یبوست، اسهال و عدم تحمل لاکتوز را بهبود می‌بخشد.

کپسول دیلیست زیست تخمیر

۶۵.۰۰۰ تومان
کپسول دیلیست زیست تخمیر حاوی مخمر مفید ساکارومایسس بولاردی می باشد که با فعالیت‌های ضد میکروبی، اثرات آنتی‌اکسیدانی و تعدیل فلور میکروبی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و تسریع بهبودی بیماران می‌شود.

قرص پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی

۹۹.۲۰۰ تومان
قرص پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی با استفاده از پروبیوتیک‌ها در ترکیبات خود از ابتلا به درد روده، نفخ زیاد، بوی بد دهان، اسهال و یبوست‌های مکرر جلوگیری کرده و سبب درمان آنها می شود.  

با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، ساشه پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما

۱۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما به دلیل ترکیبات پروبیوتیکی باعث افزایش تعداد و توده باکتری‌های مفید در دستگاه گوارش می شود.