نمایش دادن همه 13 نتیجه

نمایش دادن همه 13 نتیجه

کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما

قیمت: 94,000 تومان
کپسول بایو آی بی اس تک ژن فارما به دلیل ترکیبات پروبیوتیکی باعث افزایش تعداد و توده باکتری‌های مفید در دستگاه گوارش می شود.

قرص ویتالاکت زیست تخمیر

قیمت: 150,000 تومان
قرص ویتالاکت زیست تخمیر به عنوان یک ترکیب پروبیوتیک و پری بیوتیک (سین بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده تهیه و تولید شده است.

کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر

قیمت: 50,000 تومان
کپسول فَمی لاکت زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) ویژه همه اعضای خانواده (افراد 10 تا 50 سال) فرموله شده است و حاوی مقادیر بالایی از 9 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر

قیمت: 60,000 تومان
کپسول لاکتوکِر زیست تخمیر یک ترکیب سین بیوتیک حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند و ایمن به همراه فروکتوالیگوساکارید به عنوان پری بیوتیک می باشد.

کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر

قیمت: 92,300 تومان
معرفی کپسول ژری لاکت توپلاس زیست تخمیر : وجود تعداد زیادی باکتری های مفید با نام فلور میکروبی در دستگاه

قرص پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی

قیمت: 99,200 تومان
قرص پروبیوتیک لاکتول نیچرز اونلی، پروبیوتیک‌ها را در برابر حرارت و اسید حفاظت کرده و در رساندن سالم پروبیوتیک‌ها به روده به شدت مؤثر می باشد.

کپسول بایو فلورا تک ژن فارما، پروبیوتیک

قیمت: 90,000 تومان
کپسول بایو فلورا تک ژن فارما یک نوع پروبیوتیک مفید برای سلامت دستگاه گوارش است که موجب تقویت و حفظ فلور طبیعی دستگاه گوارش شده و مشکلات گوارشی، یبوست، اسهال و عدم تحمل لاکتوز را بهبود می‌بخشد.

کپسول پروتکتال امین

قیمت: 43,000 تومان
کپسول پروتکتال امین با دارا بودن پروبیوتیکی به نام ساکارومایسس بولاردی، ویتامین C ،ویتامین D3 و زینک ( بصورت گلوکونات )، سبب حفظ سلامت دستگاه گوارش می شود.

کپسول پروموجی امین

قیمت: 43,000 تومان
کپسول پروموجی امین به دلیل دارا بودن پروبیوتیک ساکارومایسس بولاردی، در برابر میکروب‌های مضر عامل بروز در اسهال عفونی حاد عمل نموده، به یاری روده‌ها شتافته و به مقابله با آنها پرداخته و التهاب و آسیب روده ها را کاهش می دهد.

کپسول پروبیوتیک مکسامین امین

قیمت: 60,000 تومان
کپسول پروبیوتیک مکسامین امین به دلیل دارا بودن سه نوع پروبیوتیک تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دستگاه گوارش داشته و  در درمان یبوست، اسهال و نفخ بسیار مؤثر است.

کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین

قیمت: 46,000 تومان
کپسول پروبیوتیک بیوهارت امین حاوی یک گونه پروبیوتیکی به نام لاکتوباسیلوس روتری بوده که با استفاده از آن می توان در افزایش سلامت سیستم قلبی - عروقی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های خاص نقش داشت.

کپسول پروبیوتیک مودامین امین

قیمت: 54,000 تومان
کپسول پروبیوتیک مودامین امین حاوی پروبیوتیک‌های ضروری و مورد نیاز بدن می باشد که از آن جهت کنترل استرس و اضطراب و همچنین جلوگیری و درمان افسردگی استفاده می‌شود.

قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین، 30 عددی

قیمت: 47,000 تومان
قرص جویدنی پروبیوتیک اورالامین امین با دارا بودن ترکیبات موثر همچون پروبیوتیک استرپتوکوکوس سالیواریوس، به بهبود و حفظ سلامت سیستم تنفسی کمک شایانی می نماید.