نمایش 1–24 از 56 نتیجه

نمایش 1–24 از 56 نتیجه

قرص پی ام اس 50 فارمالایف، کاهش اختلالات پیش از قاعدگی

قیمت: 353,000 تومان
قرص پی ام اس 50 فارمالایف با بهبود تعادل هورمون های زنانه و همچنین کاهش ترشح پرولاکتین و FSH ، موجب تحریک و تولید LH شده و اثر قابل ملاحظه ای در کاهش علائم و پیشگیری و درمان اختلالات قبل از قاعدگی دارد.

قرص اگنوگل گل دارو

قیمت: 54,000 تومان
قرص اگنوگل گل دارو در بهبود سندرم قبل از قاعدگی (PMS) (سردرد، طپش قلب، سرگیجه، درد پستان)، درمان علائم یائسگی (گرفتگی، تعرق شبانه، افسردگی و …) و اختلالات قاعدگی نقش بسزایی دارد.

قرص ویتاگنوس پورسینا

قیمت: 20,000 تومان
قرص روکش دار ویتاگنوس، دارویی با منشا کاملا گیاهی در بهبود اختلالات پیش از قاعدگی، رفع عوارض یائسگی و کاهش یا توقف کیست های فیبروئیدی نقش بسزایی ایفا می کند.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

قیمت: 261,600 تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما حاوی میو اینوزیتول و اسید فولیک بوده که نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف می کند، این محصول تخمدان را تقویت کرده، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را افزایش می دهد.

قرص کلیمادینون بیونوریکا

قیمت: 280,000 تومان
قرص کلیمادینون بیونوریکا یک مکمل منحصر به فرد در درمان مشکلات یائسگی مانند گرگرفتگی، تعریق بیش از حد، اختلالات و تغییرات روحی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول فرتیل اید فیرهیون هلث بانوان، 60 عدد

قیمت: 1,350,000 تومان
در کپسول فرتیل اید فیرهیون هلث بانوان کلیه ویتامین ها و املاح مورد نیاز بانوان، برای بالانس هورمونی و بازیابی توان جنسی جمع آوری شده است.

قرص انرژکس گلدن لایف

قیمت: 201,000 تومان403,300 تومان
قرص انرژکس گلدن لایف، مولتی ویتامین مخصوص آقایان، مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطح انرژی در بدن است.

کپسول ماکاویت اف یوروویتال مخصوص بانوان

قیمت: 280,000 تومان
کپسول ماکاویت اف یوروویتال مخصوص بانوان یک مکمل دارویی برای افزایش انرژی و قوای جنسی بانوان بوده و عوارض پس از زایمان و دوران یائسگی را کاهش می‌دهد. 

قرص ایکس اید گلدن لایف، تقویت قوای جنسی

قیمت: 602,000 تومان
قرص ایکس اید گلدن لایف X-Ade با ترکیبات مؤثر، نقش مهمی را در افزایش میل و قوای جنسی و تقویت باروری در بانوان و آقایان را ایفا می‌کند.

قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو

قیمت: 88,400 تومان
قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو یک محصول کاملا گیاهی می باشد که ناتوانی‎های جنسی و انزال زودرس آقایان را برطرف می کند و تمایلات جنسی آن‎ها را افزایش می دهد.

کپسول فیتوتون گل دارو

قیمت: 67,000 تومان
کپسول فیتوتون گل دارو تأثیر بسزایی در بهبود کاهش حافظه و قدرت یادگیری، بهبود کم شدن تمرکز حواس در افراد مسن و میانسال و بهبود علایم آترواسکلروتیک عروق دارد.

کپسول لیبیدوفم بهتا دارو

قیمت: 96,000 تومان
کپسول لیبیدوفم بهتا دارو حاوی عصاره ماکا، آشواگاندا، جینسینگ سیبریایی و رودویلاروزا می باشد که جهت افزایش میل و لذت جنسی، تحریک تولید استروژن در بانوان فرموله شده است.

کپسول آرژین مکس فورته سیمپلی یو، مخصوص بانوان

قیمت: 440,000 تومان
معرفی کپسول آرژین مکس فورته سیمپلی یو، مخصوص بانوان : کپسول آرژین مکس فورته سیمپلی یو، مخصوص بانوان دارای فرمولاسیون

قطره گیاهی آفرودیت گل دارو، افزایش میل جنسی

قیمت: 62,000 تومان
قطره گیاهی آفرودیت گل دارو یک محصول کاملا گیاهی سرشار از مواد مؤثر همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک می‎باشد که ناتوانی‎ های جنسی و انزال زودرس آقایان را برطرف می کند و تمایلات جنسی آن‎ها را افزایش می دهد.

قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس

قیمت: 85,000 تومان
قطره خوراکی گل سرخ باریج اسانس حاوی اسانس گل محمدی می باشد که در برطرف کردن افسردگی، اضطراب و افزایش میل جنسی در زنان و مردان نقش مؤثری ایفا می کند.

سافت ژل ارگاس لامبو 50 عدد

قیمت: 165,000 تومان
سافت ژل ارگاس لامبو با دارا بودن ترکیبات موثر، جهت تقویت سلامت قوای جنسی آقایان و خانم‌ها و رفع مشکلات ناباروری آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول اووبوست بانوان فیرهیون هلث، 120 عدد

قیمت: 1,400,000 تومان
کپسول اووبوست بانوان فیرهیون هلث یک مکمل غذایی حاوی ترکیبات طبیعی می باشد که جهت کمک به عملکرد تخمدان ها و  تخمک ها بسیار مؤثر است.

قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل

قیمت: 133,000 تومان
قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل احتمال بارداری، کاهش ناباروری و کیفیت جنین و تخمک را ارتقا داده و از اختلال در تشکیل جنین جلوگیری کرده و کمبودهای دوران بارداری را برطرف می کند.

مکمل تقویت باروری زنان H-80 سین لس

قیمت: 450,000 تومان
مکمل تقویت باروری زنان H-80 سین لس حاوی مواد مؤثره گیاهی با اثرات تعدیل کننده هورمون های جنسی می باشد که موجب افزایش قدرت باروری بانوان می شود.

کپسول فرتیل سی ام فیرهیون هلث بانوان 90 عدد

قیمت: 884,000 تومان
کپسول فرتیل سی ام فیرهیون هلث بانوان با دارا بودن ترکیبات موثر به عنوان یک مکمل غذایی جهت بهبود میل جنسی و قدرت باروری بانوان و همچنین بهبود کیفیت موکوس دهانه رحم و آبکی نمودن آن جهت باروری توصیه شده است.

قرص آی پی 6 ام پلاس 800 میلی گرم اینوسیتول هگزا فسفات 60 عددی

قیمت: 315,000 تومان
قرص آی پی 6 ام پلاس حاوی ۸۰۰ میلی گرم اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت، آویسل، سدیم استارچ گلیکولات و منیزیم استئارات بوده که به درمان کیست تخمدان و تقویت سیستم ایمنی کمک نموده و در درمان و جلوگیری از انواع سرطان موثر است.

شیاف واژینال فیتوواژکس اکسیر گستر اسپادانا

قیمت: 57,000 تومان
شیاف واژینال فیتوواژکس اکسیر گستر اسپادانا حاوی روغن دانه های گیاه سیاه دانه می باشد که دارای خاصیت ضد قارچی و ضد میکروبی بوده و جهت درمان عفونت های واژینال با منشأ قارچی از جمله واژینیت کاندیدایی (ناشی از کاندیدا آلبیکنس) و سایر واژینیت های میکروبی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص مولتی ویتامین بایو – بیسیکس بانوان نیچرز اونلی

قیمت: 173,000 تومان
قرص مولتی ویتامین بایو – بیسیکس بانوان نیچرز اونلی، تأمین کننده ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن بانوان می باشد.

قرص اپتی وومن گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال مخصوص خانم ها

قیمت: 327,000 تومان
قرص اپتی وومن گلدن لایف، مولتی ویتامین مینرال مخصوص خانم ها نقش مهمی را در حفظ و ارتقا سلامت عمومی بدن و شادابی بانوان ایفا می‌کند.