نمایش 1–24 از 74 نتیجه

قرص بایو منوفیت نیچرز اونلی 30 عدد

۱۷۴.۱۰۰ تومان
قرص بایو منوفیت نیچرز اونلی با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر کاهش علائم دوران یائسگی، تنظیم خلق و خو و بهبود تحریک پذیری و افسردگی، به حفظ سلامت قلب و عروق و استخوان در دوران یائسگی نیز کمک می‌کند.

ساشه ایرافرتیل دارو درمان پارمیدا 60 عدد

۶۸۷.۸۰۰ تومان
ساشه ایرافرتیل دارو درمان پارمیدا با داشتن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت باروری بانوان، به تقویت سیستم ایمنی و افزایش انرژی بانوان نیز کمک موثری می‌کند.

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر

۳۸۲.۵۰۰ تومان۷۶۵.۰۰۰ تومان
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر با دارا بودن ترکیبات گیاهی و با مکانیسم عمل متفاوت می‌تواند در افزایش توان و میل جنسی آقایان و بانوان، بهبود عملکرد جسمی، بهبود علائم یائسگی مثل سردرد، بی نظمی جنسی، خستگی، اضطراب خفیف، فرکانس ادرار و درد زانو و یا کمر موثر عمل کند.

قرص بونی مگز کیمیا آرا 60 عدد

۱۱۵.۰۰۰ تومان
قرص بونی مگز کیمیا آرا به دلیل دارا بودن منیزیم و ویتامین B6 به کاهش اسپاسم عضلات در بدن و تقویت سیستم عصبی و عضلانی کمک شایانی می‌کند.

ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر 10 عدد

۱۴۷.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی ژل رویال روژویت زیست تخمیر به دلیل داشتن ژل رویال به تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی، کاهش کلسترول، کاهش فشار خون و قند خون، کاهش علائم یائسگی و بهبود میزان باروری کمک شایانی می‌کند.

سافت ژل روغن گل مغربی آنتی ایجینگ 30 عدد

۹۷.۰۰۰ تومان
سافت ژل روغن گل مغربی آنتی ایجینگ با دارا بودن ترکیبات موثر به تنظیم هورمونی بدن کمک نموده و در درمان علائم قبل از قاعدگی بسیار موثر بوده و برای رفع مشکلات قبل از یائسگی استفاده می شود و علائم التهابی و عوارض یائسگی را کاهش می دهد.

سافت ژل ومیناویت اوریجینال ویواتیون مناسب بانوان 30 عدد

۲۲۳.۲۰۰ تومان
سافت ژل ومیناویت اوریجینال ویواتیون با داشتن ۲۷ نوع ویتامین، مواد معدنی و روغن‌های گیاهی ضروری، به تولید انرژی و کاهش خستگی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن بانوان کمک بسیاری می‌کند. 

قرص A Z مولتی ویتامین بالای 50 سال بانوان یوروویتال 45 عدد

۳۸۲.۵۰۰ تومان
قرص A Z مولتی ویتامین بالای ۵۰ سال بانوان یوروویتال دارای یک فرمولاسیون منحصر بفرد و کامل از ویتامین‌ها و ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن بوده که نیازهای پایه بدن به ویتامین‌ها، مینرال‌ها و عناصر کمیاب را رفع کرده و به حفظ سلامت عمومی بدن کمک شایانی می‌کند.

قرص فلاوانون 4 لایفکس هلث، 30 عدد

Original price was: ۱۷۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۲.۰۰۰ تومان.
قرص فلاوانون 4 لایفکس هلث به رفع علائم دوران یائسگی (منوپوز) و تغییرات ناشی از کاهش سطح استروژن بدن مانند؛ گرگرفتگی، تعریق شبانه، حفظ سلامت قلب و عروق، خلق و خو و .. کمک می‌کند.

کپسول سوی منوپوز سبز دارو، 30 عدد

۸۴.۹۰۰ تومان
کپسول سوی منوپوز سبز دارو دارای ترکیباتی به نام ایزوفلاوون است که در کاهش عوارض یائسگی، ضد گر گرفتگی، تعریق شبانه و پوکی استخوان و به عنوان تنظیم کننده هورمون زنانه کاربرد دارد.

کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس، ۳۰ عدد

۸۴.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس برای درمان کمکی در نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، سندرم پیش از قاعدگی(PMS)، درمان اختلال نعوظ ناشی از دیابت و اختلالات میکرووسکولار دیابت مورد استفاده قرار می گیرد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص اوزیل دکتر گیل، 60 عدد

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص اوزیل دکتر گیل با دارا بودن ترکیبات موثر به درمان سندروم تخمدان پلی کیستیک کمک نموده و نقش بسزایی در بهبود عملکرد تخمدان‌ها، بهبود باروری زنان و تنظیم چرخه قاعدگی دارد.

سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد

۱۵۰.۰۰۰ تومان
سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف با دارا بودن روغن گل مغربی موجب کاهش علائم یائسگی، بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی و علائم حین قاعدگی مثل Mastalgia و علائم بیماری‌های التهابی از جمله آرتریت روماتوئید و کولیت اولسراتیو می‌شود.

کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما، 30 عدد

۱۳۹.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما با دارا بودن ترکیباتی همچون ویتامین‌های گروه B و مواد معدنی ضروری و با تامین انواع ویتامین های مورد نیاز بدن به حفظ سلامت عمومی بدن آقایان و خانم ها کمک شایانی می کند.

قرص گیاهی اگنوکاستون بیونوریکا، 30 عدد

۱۴۷.۰۰۰ تومان
قرص گیاهی اگنوکاستون بیونوریکا یک فرآورده‌ای گیاهی است که به درمان سندرم پیش از قاعدگی، احساسات فشار، تورم و حساس شدن پستان‌ها، بی نظمی‌ها و اختلالات دوران قاعدگی کمک می کند.

کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، 30 عدد

Original price was: ۱۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۲.۰۰۰ تومان.
کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس یک فراورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده است که نقش بسزایی در تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علائم پیش از قاعدگی و علائم یائسگی ایفا می کند.

کپسول گیاهی پی ام اس پوز بهتا دارو، 30 عدد

۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول گیاهی پی ام اس پوز بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی، جهت رفع علائم پیش از قاعدگی و کمک به سلامت سیکل قاعدگی در زنان تهیه و تولید شده است.   بهترین جایگزین برای این محصول،کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، می باشد.

ساشه فمی بست نوتری بست، 30 عدد

۳۹۲.۴۰۰ تومان
ساشه فمی بست نوتری بست با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر بهبود عملکرد تخمدان ها و تسهیل در فرآیند تخمک گذاری، علائم بیماری تنبلی تخمدان را کاهش داده و به درمان آن نیز کمک ویژه‌ای می‌نماید.

قرص مولتی ویتامین بالای 50 سال نکستایل، 60 عدد

۴۱۸.۶۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین بالای 50 سال نکستایل به حفظ سلامت عمومی بدن و تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن افراد بالای 50 سال کمک می کند.

سافت ژل ارگاس لامبو 50 عدد

۱۹۸.۰۰۰ تومان
سافت ژل ارگاس لامبو با دارا بودن ترکیبات موثر، جهت تقویت سلامت قوای جنسی آقایان و خانم‌ها و رفع مشکلات ناباروری آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص آی پی 6 ام پلاس 800 میلی گرم اینوسیتول هگزا فسفات 60 عددی

۳۷۴.۰۰۰ تومان
قرص آی پی 6 ام پلاس حاوی ۸۰۰ میلی گرم اﯾﻨﻮﺳﯿﺘﻮل ﻫﮕﺰا ﻓﺴﻔﺎت، آویسل، سدیم استارچ گلیکولات و منیزیم استئارات بوده که به درمان کیست تخمدان و تقویت سیستم ایمنی کمک نموده و در درمان و جلوگیری از انواع سرطان موثر است.

قرص هیر ایکس خانم ها ویواتیون 60 عدد

Original price was: ۳۵۱.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۹۹.۰۰۰ تومان.
قرص هیر ایکس خانم ها ویواتیون دارای یک فرمول پیشرفته و توسعه یافته بوده که با دارا بودن کلاژن، آمینو اسید و ویتامین‌ها موجب حفظ سلامت و رنگ مو خانم‌ها می‌شود.

کپسول فرتیل سی ام فیرهیون هلث بانوان 90 عدد

۹۹۹.۲۰۰ تومان
کپسول فرتیل سی ام فیرهیون هلث بانوان با دارا بودن ترکیبات موثر به عنوان یک مکمل غذایی جهت بهبود میل جنسی و قدرت باروری بانوان و همچنین بهبود کیفیت موکوس دهانه رحم و آبکی نمودن آن جهت باروری توصیه شده است.

قرص مولتی ویتامین اکتی وومن لیبرتی 30 عدد

۲۴۷.۵۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین اکتی وومن لیبرتی با دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد خود، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن بانوان را تامین نموده و علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن آنان با افزایش سطح چربی سوزی در حفظ تناسب اندام بانوان موثر است.