نمایش دادن همه 18 نتیجه

نمایش دادن همه 18 نتیجه

قرص پی ام اس 50 فارمالایف، کاهش اختلالات پیش از قاعدگی

قیمت: 353,000 تومان
قرص پی ام اس 50 فارمالایف با بهبود تعادل هورمون های زنانه و همچنین کاهش ترشح پرولاکتین و FSH ، موجب تحریک و تولید LH شده و اثر قابل ملاحظه ای در کاهش علائم و پیشگیری و درمان اختلالات قبل از قاعدگی دارد.

قرص اگنوگل گل دارو

قیمت: 54,000 تومان
قرص اگنوگل گل دارو در بهبود سندرم قبل از قاعدگی (PMS) (سردرد، طپش قلب، سرگیجه، درد پستان)، درمان علائم یائسگی (گرفتگی، تعرق شبانه، افسردگی و …) و اختلالات قاعدگی نقش بسزایی دارد.

قرص ویتاگنوس پورسینا

قیمت: 20,000 تومان
قرص روکش دار ویتاگنوس، دارویی با منشا کاملا گیاهی در بهبود اختلالات پیش از قاعدگی، رفع عوارض یائسگی و کاهش یا توقف کیست های فیبروئیدی نقش بسزایی ایفا می کند.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

قیمت: 261,600 تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما حاوی میو اینوزیتول و اسید فولیک بوده که نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف می کند، این محصول تخمدان را تقویت کرده، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را افزایش می دهد.

قرص کلیمادینون بیونوریکا

قیمت: 280,000 تومان
قرص کلیمادینون بیونوریکا یک مکمل منحصر به فرد در درمان مشکلات یائسگی مانند گرگرفتگی، تعریق بیش از حد، اختلالات و تغییرات روحی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول روغن گل مغربی هلث اید

قیمت: 82,000 تومان
کپسول روغن گل مغربی هلث اید جهت مقابله با سندرم پیش از قاعدگی، بهبود علایم یائسگی و از بین بردن درد ناحیه پستان ها در دوره ماهانه خانم ها موثر می باشد.

قرص مولتی ویتامین استروفان رها

قیمت: 75,000 تومان
قرص مولتی ویتامین استروفان رها فارما مکملی است که علائم یائسگی را تحت پوشش قرار می دهد.

کپسول منوهالت پلاس ویوا تیون

قیمت: تومان
کپسول منوهالت پلاس ویوا تیون به پیشگیری از پوکی استخوان، سلامت پوست و مو و ناخن و تقویت سیستم ایمنی بانوان یائسه کمک شایانی می کند.

قرص ایزومکس مایر ویتابیوتیکس

قیمت: 43,600 تومان
قرص ایزومکس مایر ویتابیوتیکس یکی از مکمل های دارویی طبیعی بوده که می تواند در کنترل علائم یائسگی ایفای نقش کند.

سافت ژل ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم الیت

قیمت: 53,000 تومان
یکی از محصولاتی که برای تنظیم قاعدگی مناسب است کپسول ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم الیت می باشد.

قرص منو اورت یوروویتال

قیمت: 228,900 تومان
مصرف قرص منو اورت یوروویتال به تسکین علائم یائسگی کمک کرده و از پوکی استخوان پیشگیری می‌کند.

کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا

قیمت: 92,700 تومان
کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا مکملی جهت بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی (PMS)، کمک به درمان التهابات پوستی و بهبود علائم دوران یائسگی ویژه بانوان فرآوری شده است.

قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین لایف

قیمت: 128,000 تومان
قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین هاوس با افزایش توان فیزیکی بدن به بهبود عملکرد جنسی، رفع خستگی، تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کمک شایانی می نماید.

قرص مولتی ویتامین منو لایف، لایف آن، ویژه بانوان

قیمت: 175,500 تومان
قرص مولتی ویتامین منو لایف، لایف آن، ویژه بانوان، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بانوان را تأمین کرده و به رفع مشکلات یائسگی، گرگرفتگی و تعریق شبانه در خانم‌ها کمک شایان و مؤثری می‌کند.

قرص منوپیس ویتابیوتیکس اورجینال، مخصوص بانوان

قیمت: 155,800 تومان
قرص منوپیس ویتابیوتیکس اورجینال علاوه بر رفع علائم و نشانه های یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها می شود.

قرص منوروز رزاویت

قیمت: 91,600 تومان
قرص منوروز رزاویت با داشتن ترکیبات ویژه ایی همچون ایزوفلاون سویا، کلسیم، ویتامین‌های B12، B6، B2، B1، D، بیوتین و فولیک اسید، مواد مغذی لازم جهت کاهش علائم دوران یائسگی بانوان را فراهم می کند.

سافت ژل روغن گل مغربی، های ای پی او، های هلث

قیمت: 57,225 تومان
سافت ژل روغن گل مغربی های هلث حاوی 1000 میلی گرم روغن گل مغربی در هر سافت ژل، به بانوان کمک می‌کند تا دوران قاعدگی و یائسگی آرامی را طی کنند.

قرص منو اَورت کلسیم پلاس یوروویتال

قیمت: 220,700 تومان
قرص منو اَورت کلسیم پلاس یوروویتال به واسطه دارا بودن ترکیبات مؤثر به حفظ سلامت استخوان‌ها و تنظیم هورمون‌های بدن در دوران یائسگی کمک فراوانی می کند.