نمایش 1–24 از 25 نتیجه

قرص بایو منوفیت نیچرز اونلی 30 عدد

۱۷۴.۱۰۰ تومان
قرص بایو منوفیت نیچرز اونلی با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر کاهش علائم دوران یائسگی، تنظیم خلق و خو و بهبود تحریک پذیری و افسردگی، به حفظ سلامت قلب و عروق و استخوان در دوران یائسگی نیز کمک می‌کند.

سافت ژل روغن گل مغربی آنتی ایجینگ 30 عدد

۹۷.۰۰۰ تومان
سافت ژل روغن گل مغربی آنتی ایجینگ با دارا بودن ترکیبات موثر به تنظیم هورمونی بدن کمک نموده و در درمان علائم قبل از قاعدگی بسیار موثر بوده و برای رفع مشکلات قبل از یائسگی استفاده می شود و علائم التهابی و عوارض یائسگی را کاهش می دهد.

قرص فلاوانون 4 لایفکس هلث، 30 عدد

Original price was: ۱۷۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۲.۰۰۰ تومان.
قرص فلاوانون 4 لایفکس هلث به رفع علائم دوران یائسگی (منوپوز) و تغییرات ناشی از کاهش سطح استروژن بدن مانند؛ گرگرفتگی، تعریق شبانه، حفظ سلامت قلب و عروق، خلق و خو و .. کمک می‌کند.

کپسول سوی منوپوز سبز دارو، 30 عدد

۸۴.۹۰۰ تومان
کپسول سوی منوپوز سبز دارو دارای ترکیباتی به نام ایزوفلاوون است که در کاهش عوارض یائسگی، ضد گر گرفتگی، تعریق شبانه و پوکی استخوان و به عنوان تنظیم کننده هورمون زنانه کاربرد دارد.

کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس، ۳۰ عدد

۸۴.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس برای درمان کمکی در نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، سندرم پیش از قاعدگی(PMS)، درمان اختلال نعوظ ناشی از دیابت و اختلالات میکرووسکولار دیابت مورد استفاده قرار می گیرد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد

۱۵۰.۰۰۰ تومان
سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف با دارا بودن روغن گل مغربی موجب کاهش علائم یائسگی، بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی و علائم حین قاعدگی مثل Mastalgia و علائم بیماری‌های التهابی از جمله آرتریت روماتوئید و کولیت اولسراتیو می‌شود.

کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، 30 عدد

Original price was: ۱۸۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۲.۰۰۰ تومان.
کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس یک فراورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده است که نقش بسزایی در تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علائم پیش از قاعدگی و علائم یائسگی ایفا می کند.

قرص منو اَورت کلسیم پلاس یوروویتال

Original price was: ۲۸۷.۸۰۰ تومان.Current price is: ۲۴۹.۰۰۰ تومان.
قرص منو اَورت کلسیم پلاس یوروویتال به واسطه دارا بودن ترکیبات مؤثر به حفظ سلامت استخوان‌ها و تنظیم هورمون‌های بدن در دوران یائسگی کمک فراوانی می کند.

قرص کلیمادینون بیونوریکا

۲۸۰.۰۰۰ تومان
قرص کلیمادینون بیونوریکا یک مکمل منحصر به فرد در درمان مشکلات یائسگی مانند گرگرفتگی، تعریق بیش از حد، اختلالات و تغییرات روحی مورد استفاده قرار می گیرد.

سافت ژل روغن گل مغربی، های ای پی او، های هلث

۵۷.۲۲۵ تومان
سافت ژل روغن گل مغربی های هلث حاوی 1000 میلی گرم روغن گل مغربی در هر سافت ژل، به بانوان کمک می‌کند تا دوران قاعدگی و یائسگی آرامی را طی کنند.

قرص منوروز رزاویت

Original price was: ۹۱.۶۰۰ تومان.Current price is: ۷۹.۹۰۰ تومان.
قرص منوروز رزاویت با داشتن ترکیبات ویژه ایی همچون ایزوفلاون سویا، کلسیم، ویتامین‌های B12، B6، B2، B1، D، بیوتین و فولیک اسید، مواد مغذی لازم جهت کاهش علائم دوران یائسگی بانوان را فراهم می کند.

قرص منوپیس ویتابیوتیکس اورجینال، مخصوص بانوان

۲۱۲.۶۰۰ تومان
قرص منوپیس ویتابیوتیکس اورجینال علاوه بر رفع علائم و نشانه های یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها می شود.

پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما

۳۴۳.۳۰۰ تومان
پودر خوراکی اینوفولیک لو لی فارما با دارا بودن دو ماده مهم میو اینوزیتول و اسید فولیک، نیاز روزانه بدن را به این دو ترکیب برطرف نموده، همچنین علاوه بر تقویت تخمدان ها، کیفیت تخمک را بهبود بخشیده و احتمال بارداری را نیز افزایش می دهد.

قرص مولتی ویتامین منو لایف، لایف آن، ویژه بانوان

۱۷۵.۵۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین منو لایف، لایف آن، ویژه بانوان، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بانوان را تأمین کرده و به رفع مشکلات یائسگی، گرگرفتگی و تعریق شبانه در خانم‌ها کمک شایان و مؤثری می‌کند.

قرص ویتاگنوس پورسینا

۲۰.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار ویتاگنوس، دارویی با منشا کاملا گیاهی در بهبود اختلالات پیش از قاعدگی، رفع عوارض یائسگی و کاهش یا توقف کیست های فیبروئیدی نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص اگنوگل گل دارو

۹۴.۵۰۰ تومان
قرص اگنوگل گل دارو در بهبود سندرم قبل از قاعدگی (PMS) (سردرد، طپش قلب، سرگیجه، درد پستان)، درمان علائم یائسگی (گرفتگی، تعرق شبانه، افسردگی و …) و اختلالات قاعدگی نقش بسزایی دارد.

قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین لایف

۱۶۰.۰۰۰ تومان
قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین هاوس با افزایش توان فیزیکی بدن به بهبود عملکرد جنسی، رفع خستگی، تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کمک شایانی می نماید.

کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا 50 عدد

۹۲.۷۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا مکملی جهت بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی (PMS)، کمک به درمان التهابات پوستی و بهبود علائم دوران یائسگی ویژه بانوان فرآوری شده است.

با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص منو اورت یوروویتال

۳۸۱.۵۰۰ تومان
مصرف قرص منو اورت یوروویتال به تسکین علائم یائسگی کمک کرده و از پوکی استخوان پیشگیری می‌کند.

سافت ژل ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم الیت

۵۳.۰۰۰ تومان
یکی از محصولاتی که برای تنظیم قاعدگی مناسب است کپسول ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم الیت می باشد.

قرص پی ام اس 50 فارمالایف، ✅️پریود بدون درد ✅️کاهش اختلالات پیش از قاعدگی

۴۹۲.۰۰۰ تومان
قرص پی ام اس 50 فارمالایف با بهبود تعادل هورمون های زنانه و همچنین کاهش ترشح پرولاکتین و FSH ، موجب تحریک و تولید LH شده و اثر قابل ملاحظه ای در کاهش علائم و پیشگیری و درمان اختلالات قبل از قاعدگی دارد.   با توجه به نایاب بودن این محصول در کشور، کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص ایزومکس مایر ویتابیوتیکس

۱۹۶.۲۰۰ تومان
قرص ایزومکس مایر ویتابیوتیکس یکی از مکمل های دارویی طبیعی بوده که می تواند در کنترل علائم یائسگی ایفای نقش کند.

کپسول منوهالت پلاس ویوا تیون

۲۰۵.۹۰۰ تومان
کپسول منوهالت پلاس ویوا تیون به پیشگیری از پوکی استخوان، سلامت پوست و مو و ناخن و تقویت سیستم ایمنی بانوان یائسه کمک شایانی می کند.

قرص مولتی ویتامین استروفان رها

۷۵.۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین استروفان رها فارما مکملی است که علائم یائسگی را تحت پوشش قرار می دهد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص منو اَورت کلسیم پلاس یوروویتال و یا قرص فلاوانون 4 لایفکس هلث، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.