رول تسکین درد قاعدگی‌ کنورت پی ام اس آلاشت فارما 30 میلی لیتر

۴۰۰.۰۰۰ تومان
رول تسکین درد قاعدگی‌ کنورت پی ام اس با داشتن ماده موثره کانابیدیول (CBD)، به التیام دردهای مرتبط با اختلالات دوران پیش از قاعدگی و قاعدگی کمک زیادی می کند. در حال حاضر، رول تسکین درد قاعدگی کانورت پی ام اس تنها محصول حاوی سی‌بی‌دی دارای مجوز از سازمان غذا و دارو در ایران برای دردهای مرتبط با قاعدگی است.

قرص بونی مگز کیمیا آرا 60 عدد

Original price was: ۱۱۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۳.۵۰۰ تومان.
قرص بونی مگز کیمیا آرا به دلیل دارا بودن منیزیم و ویتامین B6 به کاهش اسپاسم عضلات در بدن و تقویت سیستم عصبی و عضلانی کمک شایانی می‌کند.

قرص اوزیل دکتر گیل، 60 عدد

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص اوزیل دکتر گیل با دارا بودن ترکیبات موثر به درمان سندروم تخمدان پلی کیستیک کمک نموده و نقش بسزایی در بهبود عملکرد تخمدان‌ها، بهبود باروری زنان و تنظیم چرخه قاعدگی دارد.

کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، 30 عدد

۲۳۴.۰۰۰ تومان
کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس یک فراورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده است که نقش بسزایی در تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علائم پیش از قاعدگی و علائم یائسگی ایفا می کند.

کپسول گیاهی پی ام اس پوز بهتا دارو، 30 عدد

۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول گیاهی پی ام اس پوز بهتا دارو با دارا بودن ترکیبات گیاهی، جهت رفع علائم پیش از قاعدگی و کمک به سلامت سیکل قاعدگی در زنان تهیه و تولید شده است.   بهترین جایگزین برای این محصول،کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، می باشد.

قرص ویتاگنوس پورسینا

۲۰.۰۰۰ تومان
قرص روکش دار ویتاگنوس، دارویی با منشا کاملا گیاهی در بهبود اختلالات پیش از قاعدگی، رفع عوارض یائسگی و کاهش یا توقف کیست های فیبروئیدی نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص اگنوگل گل دارو

۹۴.۵۰۰ تومان
قرص اگنوگل گل دارو در بهبود سندرم قبل از قاعدگی (PMS) (سردرد، طپش قلب، سرگیجه، درد پستان)، درمان علائم یائسگی (گرفتگی، تعرق شبانه، افسردگی و …) و اختلالات قاعدگی نقش بسزایی دارد.

کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا 50 عدد

۹۵.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی پریموژل دانا مکملی جهت بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی (PMS)، کمک به درمان التهابات پوستی و بهبود علائم دوران یائسگی ویژه بانوان فرآوری شده است.

برای تهیه این محصول می توانید براساس نیاز خود، آن را در قالب یکی از پک های زیر تهیه نمایید:

پک سندروم پیش از قاعدگی

پک درمان کیست تخمدان

پک بهبود عوارض یائسگی 

سافت ژل روغن گل مغربی آنتی ایجینگ 30 عدد

۹۷.۰۰۰ تومان
سافت ژل روغن گل مغربی آنتی ایجینگ با دارا بودن ترکیبات موثر به تنظیم هورمونی بدن کمک نموده و در درمان علائم قبل از قاعدگی بسیار موثر بوده و برای رفع مشکلات قبل از یائسگی استفاده می شود و علائم التهابی و عوارض یائسگی را کاهش می دهد.

کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس، ۳۰ عدد

۸۴.۰۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس برای درمان کمکی در نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، سندرم پیش از قاعدگی(PMS)، درمان اختلال نعوظ ناشی از دیابت و اختلالات میکرووسکولار دیابت مورد استفاده قرار می گیرد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد

۱۵۰.۰۰۰ تومان
سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف با دارا بودن روغن گل مغربی موجب کاهش علائم یائسگی، بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی و علائم حین قاعدگی مثل Mastalgia و علائم بیماری‌های التهابی از جمله آرتریت روماتوئید و کولیت اولسراتیو می‌شود.

قرص گیاهی اگنوکاستون بیونوریکا، 30 عدد

۱۴۷.۰۰۰ تومان
قرص گیاهی اگنوکاستون بیونوریکا یک فرآورده‌ای گیاهی است که به درمان سندرم پیش از قاعدگی، احساسات فشار، تورم و حساس شدن پستان‌ها، بی نظمی‌ها و اختلالات دوران قاعدگی کمک می کند.

سافت ژل روغن گل مغربی، های ای پی او، های هلث

۵۷.۲۲۵ تومان
سافت ژل روغن گل مغربی های هلث حاوی 1000 میلی گرم روغن گل مغربی در هر سافت ژل، به بانوان کمک می‌کند تا دوران قاعدگی و یائسگی آرامی را طی کنند.

سافت ژل ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم الیت

۵۳.۰۰۰ تومان
یکی از محصولاتی که برای تنظیم قاعدگی مناسب است کپسول ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم الیت می باشد.

قرص پی ام اس 50 فارمالایف، ✅️پریود بدون درد ✅️کاهش اختلالات پیش از قاعدگی

۴۹۲.۰۰۰ تومان
قرص پی ام اس 50 فارمالایف با بهبود تعادل هورمون های زنانه و همچنین کاهش ترشح پرولاکتین و FSH ، موجب تحریک و تولید LH شده و اثر قابل ملاحظه ای در کاهش علائم و پیشگیری و درمان اختلالات قبل از قاعدگی دارد.   با توجه به نایاب بودن این محصول در کشور، کپسول گیاهی پریمنتا نوتراکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

کپسول روغن گل مغربی هلث اید

۸۹.۲۰۰ تومان
کپسول روغن گل مغربی هلث اید جهت مقابله با سندرم پیش از قاعدگی، بهبود علایم یائسگی و از بین بردن درد ناحیه پستان ها در دوره ماهانه خانم ها موثر می باشد.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، سافت ژل ایوینینگ پرایم رز اویل نورم لایف، سندروم پیش از قاعدگی، 60 عدد و یا قرص اوزیل دکتر گیل، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.