نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش دادن همه 8 نتیجه

کپسول ب – کمپلکس دانا فارما

قیمت: 114,500 تومان
کپسول ب - کمپلکس دانا فارما حاوی ویتامین های ضروری گروه B می باشد که از کم خونی جلوگیری کرده و موجب کاهش خستگی و بی حالی می‌شود.

شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس

قیمت: 72,500 تومان
شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد، تنظیم و تعادل در سوخت و ساز بدن و پیشگیری از بی اشتهایی، کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها و همچنین به رشد و نمو کودکان کمک شایانی می کند.

کپسول B1 پلاس یوروویتال، 60 عدد، رفع خستگی

قیمت: 180,000 تومان
کپسول B1 پلاس یوروویتال با دارا بودن فرمولاسیونی ویژه و فرآوری شده بر پایه تیامین به انتقال پیام‌های عصبی، تنظیم حرکات عضلات و عملکرد ذهن و حافظه کمک می‌کند.

کپسول ویتامین ب کمپلکس یوروویتال ۶۰ عدد

قیمت: 174,500 تومان
کپسول ویتامین ب کمپلکس یوروویتال حاوی ترکیب مناسب و متعادل از 8 نوع ویتامین ضروری برای بدن می باشد که به حفظ سلامت و عملکرد سیستم عصبی و اعصاب بدن کمک نموده و موجب بهبود علائمی مانند استرس، اضطراب و افسردگی می شود.

قرص ویتامین ب کمپلکس مولتی نرمال

قیمت: 51,000 تومان
قرص ویتامین ب کمپلکس مولتی نرمال با دارا بودن ترکیبات مؤثر از کم خونی جلوگیری کرده و موجب کاهش خستگی و بی حالی می‌شود.

قرص ویتامین ب کمپلکس سی، ویتامین هاوس

قیمت: 81,800 تومان
قرص ویتامین ب کمپلکس سی، ویتامین هاوس از کم خونی ناشی از کمبود ویتامین B12 جلوگیری کرده و با دارا بودن ویتامین سی سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می‌کند.

کپسول مولتی کمپلکس ویتالی تون

قیمت: 175,000 تومان
کپسول مولتی کمپلکس ویتالی تون با دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی و ریزمغذی ها سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشیده و در حفظ سلامت استخوان، دندان، پوست، مو و ناخن بسیار تأثیر گذار است.

کپسول ب کمپلکس هلث برست 60 عدد، رفع خستگی و نشاط آور

قیمت: 150,000 تومان
کپسول ب کمپلکس هلث برست با تامین ویتامین‌های گروه B ، سوخت و ساز بدن، متابولیسم طبیعی کربوهیدرات، پروتئین و چربی را کنترل نموده و موجب رفع خستگی می‌شود.