قرص مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی ۱۰۰ عدد

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی به واسطه داشتن فرمولاسیون ویژه خود، قادر است علاوه بر تامین مواد مورد نیاز بیماران کلیوی در دوران دیالیز، به حفظ سلامت سیستم ایمنی در افراد مبتلا به بیماری‌های کلیوی کمک کرده و سلامت دستگاه‌ها و بافت‌های مختلف بدن آن‌ها را نیز تضمین کند.  

قرص رنال فکت اروند فارمد 60 عدد

۱۴۰.۶۰۰ تومان
قرص رنال فکت اروند فارمد، حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی و مورد نیاز روزانه‌ای است که به حفظ سلامت کلیه و به ویژه‌ در بیماران با مشکلات مزمن کلیوی (CKD) و دیالیزی، کمک می نماید. همچنین این محصول عاری از مواد اثربخش آسیب‌زا در بیماران کلیوی، و در راستای بهبود سلامت غذایی این گروه از بیماران طراحی شده که یک مکمل مولتی ویتامین و مینرال کامل است.

قرص مولتی ویتامین CKD نفروویت اسوه ۱۰۰ عدد

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین CKD نفروویت اسوه محصولی از شرکت اسوه دارو است که به عنوان یکی از بهترین قرص های مولتی ویتامین مخصوص بیماران کلیوی شناخته می‌شود. قرص نفروویت به دلیل دارا بودن ترکیبات موثر، نیاز بیماران کلیوی به مواد معدنی ویتامین ها را تامین نموده و به حفظ سلامت عمومی بدن این دسته از بیماران کمک شایانی می کند.

قرص مولتی ویتامین دورالایف فاران شیمی برای بیماران کلیوی 60 عدد

۱۴۰.۶۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین دورالایف فاران شیمی به صورت اختصاصی براساس محدودیت‌ها و همچنین نیازهای افراد مبتلا به بیماری مزمن کلیوی CKD طراحی شده است و املاح معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن بیماران کلیوی را تامین می کند. افرادی که مبتلا به سنگ کلیه مبتلا هستد به راحتی از این مولتی ویتامین می توانند استفاده کنند.

قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما 30 عدد

۳۰۷.۶۰۰ تومان
قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما با مخلوط گیاهان جینسینگ، رویال ژلی، منیزیم، ویتامین‌های گروه ب و ویتامین C به تقویت قوای جسمی و ذهنی و تقویت سیستم ایمنی کمک بسزایی می‌کند. این محصول علاوه بر آزادسازی انرژی در بدن با کمک منیزیم موجود در آن به افزایش مقاومت بدن در برابر خستگی نیز کمک می‌کند. در واقع می توان گفت این مکمل همزمان هم به ذهن و هم به بدن کمک می کند.

کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما، 30 عدد

۱۳۹.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما با دارا بودن ترکیباتی همچون ویتامین‌های گروه B و مواد معدنی ضروری و با تامین انواع ویتامین های مورد نیاز بدن به حفظ سلامت عمومی بدن آقایان و خانم ها کمک شایانی می کند.

قرص تگ و نخت (شب و روز) یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص تگ و نخت یوروویتال که به قرص روز و شب معروف است در روز موجب تأمین انرژی و کاهش خستگی شده و در شب به بهبود کیفیت خواب شبانه و ایجاد آرامش کمک می‌نماید.

کپسول ژری کپس اکتیو هلث اید

۱۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول ژری کپس اکتیو هلث اید یک مکمل تغذیه ایی با ترکیبات فوق العاده، به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کمک نموده،سبب تقویت و افزایش قدرت عضلانی شده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می نماید.

کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس 30 عدد، ✅️تقویت مغز و اعصاب ✅️افزایش توان ذهنی ✅️بیمه حافظه

۳۶۱.۰۰۰ تومان
سربروم گلد 50 یک مکمل غذایی است که می‌تواند به بهبود کارایی مغز و حافظه کمک کند. سربروم گلد حاوی فسفاتیدیل سرین است که یک فسفولیپید است.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص نروزان ویتابیوتیکس، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

کپسول ژلاتینی مولتی ویتامین آقایان ویتالی تون

۳۸۲.۰۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی مولتی ویتامین آقایان ویتالی تون حاوی ترکیباتی منحصر به فرد از انواع مواد معدنی و ویتامین‌ها می باشد که علاوه بر تأمین نیازهای روزانه بدن آقایان، سبب حفظ سلامتی و افزایش انرژی و شادابی بدن آنها نیز می‌شود.

قرص سربروم مولتی ویتامین و مینرال ناتیریس

۱۵۷.۴۰۰ تومان
قرص سربروم مولتی ویتامین و مینرال ناتیریس حاوی انواع ویتامین ها از A تا Z  بوده و برای سلامت پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی و ایجاد شادابی و نشاط در طول روز نقش بسزایی دارد.

کپسول مولتی کمپلکس ویتالی تون

۳۷۱.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی کمپلکس ویتالی تون با دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی و ریزمغذی ها سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشیده و در حفظ سلامت استخوان، دندان، پوست، مو و ناخن بسیار تأثیر گذار است.

قرص مولتی ویتامین سنیور نوتری ویتا

۲۲۸.۹۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین سنیور نوتری ویتا با تقویت سیستم ایمنی به حفظ سلامت عمومی بدن مخصوصا سلامت قلب و پروستات کمک کرده و کسالت و خستگی را از بدن دور می‌کند.

قرص انرژی ویتامینز ادونسیس

۲۹۴.۳۰۰ تومان
قرص انرژی ویتامینز ادونسیس حاوی انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی ضروری، سبب افزایش انرژی بدن شده و در عین حال به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک می‌کند.

قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز، مخصوص بانوان

۱۷۱.۷۰۰ تومان
قرص مولتی وومن آلفا ویتامینز محصولی مؤثر جهت تأمین انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن بانوان بوده و انرژی و سیستم بدنی آن‌ها را نیز تقویت می‌کند.

قرص جوشان انرژی زا هانسال

۱۱۹.۹۰۰ تومان
قرص جوشان انرژی زا هانسال یک محصول انرژی زاست و به کاهش خستگی و رفع خستگی کمک کرده و علاوه بر تأمین ویتامین‌های مورد نیاز ورزشکاران انرژی از دست رفته آنها را تأمین و موجب شادابی و سرزندگی آنها می‌شود.

قرص جوشان مولتی ویتامین هانسال

۶۹.۸۰۰ تومان
قرص جوشان مولتی ویتامین هانسال ویتامین‌های مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده و جهت تقویت سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص جوشان مولتی ویتامین سان لایف

۵۶.۶۰۰ تومان
قرص جوشان مولتی ویتامین سان لایف با تنظیم سوخت و ساز بدن به افزایش انرژی و رفع خستگی بدن کمک کرده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

قرص جوشان مولتی کیم حکیم

۵۱.۶۰۰ تومان
قرص جوشان مولتی کیم حکیم تمام ویتامین های مورد نیاز روزانه بدن بزرگسالان و کودکان را تأمین کرده و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و انرژی روزانه را افزایش می دهد.

قرص دیابتون ویتابیوتیکس، سلامت عمومی بیماران دیابتی

۲۲۵.۰۰۰ تومان
قرص دیابتون ویتابیوتیکس حاوی کروم، ویتامین های گروه B، منگنز، مس، ویتامینA، ویتامین C، ویتامین D، منیزیم، روی، ید، سلنیوم و آهن یک مولتی ویتامین مینرال ویژه، برای بیماران دیابتی جهت حفظ سلامت عمومی بدن فرموله شده است.

کپسول نرم من ویت اورجینال ویواتیون، مخصوص آقایان

۲۵۶.۶۰۰ تومان
کپسول نرم من ویت اورجینال ویواتیون حاوی 26 نوع از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و گیاهان دارویی می باشد که به صورت ویژه برای استفاده آقایان فرموله شده است.

شربت آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۹۷.۸۰۰ تومان
شربت آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومال می باشد که با طعمی مطلوب و قدرت جذب بالا، دندان های کودکان را سیاه نمی کند و برای کودکانی که به کم خونی مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد.

شربت مولتی ویتامین سانستول

۱۵۵.۰۰۰ تومان
شربت مولتی ویتامین سانستول مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن کودکان را در زمان رشد و نمو فراهم می کند.

قرص منیزیم 7 فلکسان، کاهش انقباضات عضلانی

۲۴۲.۰۰۰ تومان
قرص منیزیم 7 فلکسان حاوی منیزیم، تائورین، ویتامین های گروه B، ویتامین D3 می باشد که عملکرد عضلات را حفظ کرده و خستگی عضلات را برطرف می کند.