قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف ۶۰ عدد

Original price was: ۹۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۴۰.۹۰۰ تومان.
قرص وانا فلکس کلسیم و ویتامین D3 نورم لایف یک مکمل ایده آل جهت رشد و نگهداری دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری استئوپروز (پوکی استخوان)، خشکی پوست و شکنندگی ناخن‌ها تهیه و تولید شده است. قرص کلسیم و ویتامین دی وانا فلکس تامین کننده نیاز روزانه به ویتامین D و کلسیم می باشد.

قرص بن فیت ایکس مارت 60 عدد

Original price was: ۳۵۴.۵۰۰ تومان.Current price is: ۳۱۹.۰۰۰ تومان.
قرص بن فیت ایکس مارت به دلیل داشتن کلسیم سیترات ، ویتامین D3 ، منیزیم و زینک نقش مهمی در سلامت استخوان‌ها، مفاصل، غضروف و ماهیچه‌ها ایفا کرده و جهت تقویت و سلامت استخوان و کاهش گرفتگی عضلانی قابل مصرف است.

قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی

۷۰.۹۰۰ تومان
قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی دارای کلسیم ، ویتامین D3، منیزیم و پتاسیم می باشد که در حفظ تراکم و سلامت استخوان ها نقش مهمی ایفا می کند.

قرص بون تونیک ساپلکس

۱۴۲.۸۰۰ تومان
قرص بون تونیک ساپلکس با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D در بهبود عملکرد بدن، کمک به افزایش تراکم استخوان ها، رفع پوکی استخوان و رفع دردهای استخوانی کمک شایانی می کند.

قرص کلمگزینک هلث اید

Original price was: ۱۶۳.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۲۲.۶۰۰ تومان.
قرص کلمگزینک هلث اید حاوی سه ماده بسیار مهم برای بدن یعنی کلسیم، روی و منیزیم می باشد که سلامتی استخوان‌ها و دندان را تضمین می‌کند، همچنین مصرف این فرآورده به تقویت عمومی بدن کمک شایانی می کند.

قرص کلسی ژنون نورم لایف

۱۵۰.۵۰۰ تومان
قرص کلسی ژنون نورم لایف با دار بودن ترکیبات مؤثر به منظور سلامت دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری پوکی استخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص استئوکینون هولیستیکا 100 عدد، جلوگیری از پوکی استخوان

Original price was: ۲۳۴.۴۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۰.۹۰۰ تومان.
قرص استئوکینون هولیستیکا حاوی کلسیم و ویتامین‌های K۲ و D۳ بوده که در سلامت استخوان و پیشگیری از بیماری‌های استخوانی مانند استئوپروز (پوکی استخوان) و شکستگی‌ها تقش بسزایی ایفا می کند.

ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی 30 عدد

۸۹.۱۰۰ تومان
ساشه سوپراکل ۲۰۰ نیچرز اونلی با دارا بودن ترکیبات موثر یک مکمل فوق‌العاده جهت حفظ سلامت استخوان و جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کلسیم 600 میلی گرمی یوروویتال 50 عدد

۱۳۵.۲۰۰ تومان
قرص کلسیم 600 میلی گرمی یوروویتال حاوی ۶۰۰ میلی گرم کلسیم به همراه ویتامین های D3، K2 و E برای اثر پذیری بیشتر جهت کمک به حفظ سلامت استخوان و دندان‌ها فرموله شده است.

کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز، سلامت استخوان ها

۸۴.۵۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D3 سبب تقویت و استحکام استخوان ها و دندان شده و به ساخت بافت استخوان کمک می کند.

قرص کلسیم و ویتامین D سندروس

۳۴.۰۰۰ تومان
قرص کلسیم و ویتامین D سندروس با دارا بودن کلسیم و ویتامین D به استحکام استخوان‌ها و افزایش توده استخوانی کمک کرده و از بروز بیماری پوکی استخوان پیشگیری می‌کند.

قرص جوشان کلسیم فورت مینو

۴۰.۹۰۰ تومان
قرص جوشان کلسیم فورت مینو حاوی مقدار بالای کلسیم المنتال بوده که در دوران کودکی تا جوانی سبب رشد استخوان ها شده و در دوران میانسالی و کهنسالی از پوکی استخوان و از دست رفتن آنها جلوگیری می کند.

قرص جوشان کلسیم + ویتامین D ویتافیز پلاس

۵۶.۰۴۰ تومان
قرص جوشان کلسیم + ویتامین D ویتافیز پلاس ترکیبی منحصر به فرد از کلسیم و ویتامین D می باشد که در حفظ تراکم و سلامتی بافت استخوانی و ماهیچه ها نقش بسزایی ایفا می کند.

پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی

۹۰.۰۰۰ تومان
بیشتر افراد از فرآورده های لبنی برای دریافت نیاز روزانه کلسیم‌شان استفاده می کنند اما در صورتی که طعم و مزه شیر را دوست نداشته باشید و یا حتی به آن حساسیت داشته باشید، می توانید از پودر سوپراکل استفاده کنید. پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی حاوی کلسیم و ویتامین D3 به راحتی در دهان حل شده و به سرعت جذب می شود.

قرص کلسیم، منیزیم، زینک + ویتامین دی 21 سنتری

۹۵.۰۰۰ تومان
قرص کلسیم، منیزیم، زینک + ویتامین دی 21 سنتری برای استحکام و سلامت ساختار اسکلتی بدن، پیشگیری و درمان پوکی استخوان و افزایش تراکم توده استخوانی بدن بسیار لازم و ضروری است.

قرص کلسیم منیزیم فورت ویتالایز

۱۵۳.۰۰۰ تومان
قرص کلسیم منیزیم فورت ویتالایز یک ماده معدنی گیاهی دریایی است که از جلبک قرمز به دست آمده و سرشار از کلسیم بوده و برای نگهداری از استخوان‌ها گزینه بسیار مناسبی می باشد.

قرص بون کامپلکس نچرال ورلد

۳۵۳.۲۰۰ تومان
قرص بون کامپلکس نچرال ورلد حاوی ویتامین دی، روی، کلسیم و منیزیم با مقادیر مناسب جهت حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کلسیم سیترات او پی دی فارما

۳۴.۲۰۰ تومان
قرص کلسیم سیترات او پی دی فارما نقش مهمی در تأمین نیاز روزانه کلسیم، حفظ سلامت استخوان و دندان ها و پیشگیری از پوکی استخوان ها ایفا می کند.

قرص کلسیم سیترات + ویتامین D3 نکست ساپلمنت

۵۲.۳۰۰ تومان
قرص کلسیم سیترات + ویتامین D3 نکست ساپلمنت با داشتن فرمولاسیون ویژه به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها و پوکی استخوان کمک می کند.

قرص کلسیم 600 + ویتامین D آلفا ویتامینز

۲۴۲.۰۰۰ تومان
مصرف قرص کلسیم 600 + ویتامین D آلفا ویتامینز در بهبود عملکرد استخوان و دندان ها و حفظ سلامت آنها بسیار مؤثر است.

قرص کلسیم سیترات + ویتامین دی 21 سنتری

۲۱۱.۶۰۰ تومان
قرص کلسیم سیترات + ویتامین دی 21 سنتری ، سریع جذب بدن شده و به حفظ سلامت استخوان ها و دندان‌ها کمک می‌نماید.