نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش دادن همه 9 نتیجه

قرص کلسی ژنون نورم لایف

قیمت: 87,200 تومان
قرص کلسی ژنون نورم لایف با دار بودن ترکیبات مؤثر به منظور سلامت دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری پوکی استخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص جوشان کلسیم فورت مینو

قیمت: 27,300 تومان
قرص جوشان کلسیم فورت مینو حاوی مقدار بالای کلسیم المنتال بوده که در دوران کودکی تا جوانی سبب رشد استخوان ها شده و در دوران میانسالی و کهنسالی از پوکی استخوان و از دست رفتن آنها جلوگیری می کند.

قرص کلمگزینک هلث اید

قیمت: 79,900 تومان
قرص کلمگزینک هلث اید حاوی سه ماده بسیار مهم برای بدن یعنی کلسیم، روی و منیزیم می باشد که سلامتی استخوان‌ها و دندان را تضمین می‌کند، همچنین مصرف این فرآورده به تقویت عمومی بدن کمک شایانی می کند.

قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی

قیمت: 47,070 تومان
قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی دارای کلسیم ، ویتامین D3، منیزیم و پتاسیم می باشد که در حفظ تراکم و سلامت استخوان ها نقش مهمی ایفا می کند.

پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی

قیمت: 90,000 تومان
بیشتر افراد از فرآورده های لبنی برای دریافت نیاز روزانه کلسیم‌شان استفاده می کنند اما در صورتی که طعم و مزه شیر را دوست نداشته باشید و یا حتی به آن حساسیت داشته باشید، می توانید از پودر سوپراکل استفاده کنید. پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی حاوی کلسیم و ویتامین D3 به راحتی در دهان حل شده و به سرعت جذب می شود.

قرص جوشان کلسیم + ویتامین D ویتافیز پلاس

قیمت: 40,000 تومان
قرص جوشان کلسیم + ویتامین D ویتافیز پلاس ترکیبی منحصر به فرد از کلسیم و ویتامین D می باشد که در حفظ تراکم و سلامتی بافت استخوانی و ماهیچه ها نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص کلسیم و ویتامین D سندروس

قیمت: 34,000 تومان
قرص کلسیم و ویتامین D سندروس با دارا بودن کلسیم و ویتامین D به استحکام استخوان‌ها و افزایش توده استخوانی کمک کرده و از بروز بیماری پوکی استخوان پیشگیری می‌کند.

کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز، سلامت استخوان ها

قیمت: 84,500 تومان
کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D3 سبب تقویت و استحکام استخوان ها و دندان شده و به ساخت بافت استخوان کمک می کند.

قرص کلسیم 600 میلی گرمی یوروویتال 50 عدد

قیمت: 103,000 تومان
قرص کلسیم 600 میلی گرمی یوروویتال حاوی ۶۰۰ میلی گرم کلسیم به همراه ویتامین های D3، K2 و E برای اثر پذیری بیشتر جهت کمک به حفظ سلامت استخوان و دندان‌ها فرموله شده است.