قرص آیزن پلاس یوروویتال ۶۰ عدد

۲۴۲.۰۰۰ تومان
قرص آیزن پلاس یوروویتال به دلیل دارا بودن مقادیر کافی از آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 ، جهت استفاده در کم خونی های (آنمی) ناشی از فقر آهن، فقر اسید فولیک و فقر ویتامین B12 بسیار مناسب می باشد.

کپسول ففول گاین اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول گاین اینترافارم با بهره مندی از ترکیبات موثر برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن و کمبود فولیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول تحت لیسانس اینترا فارم آمریکا فرموله شده است.

کپسول ففول دئودنال اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول دئودنال اینترافارم با تامین آهن مورد نیاز بدن، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشیگیری می‌نماید. این فراورده به دلیل داشتن ویتامین ث به جذب بیشتر آهن کمک نموده و عوارض گوارشی را به حداقل می‌رساند.

کپسول فلیپ 30 های هلث 30 عدد

۲۵۰.۰۰۰ تومان
کپسول فلیپ 30 های هلث با دارا بودن ترکیبات موثر یک مکمل غذایی جهت درمان کم خونی ناشی از فقر آهن است که استفاده از آن برای بانوان باردار، افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو و اختلالات گوارشی پیشنهاد می‌شود.

قرص یونی فرو ابیان دارو 30 عدد

۲۷۷.۹۰۰ تومان
قرص یونی فرو ابیان دارو حاوی ترکیباتی چون آهن با ساختار پلی ساکاریدی، آهن هم با ساختار پلی پپتیدی، ویتامین C، ویتامین B۱۲ و B۶ که در بهبود علائم کم خونی بدون داشتن عوارض گوارشی بسیار موثر است.

قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان 60 عدد

۲۴۱.۹۰۰ تومان
قرص آیرون پلاس فیشر فلکسان حاوی آهن، ویتامین c، فولیک اسید، ویتامین ب ۱۲ و ب ۶ بوده که به تامین آهن مورد نیاز بدن، تشکیل گلبول‌های قرمز و هموگلوبین کمک می‌کند.

کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما، 30 عدد

۱۳۹.۰۰۰ تومان
کپسول مولتی ویتامین دایونیکس فارما با دارا بودن ترکیباتی همچون ویتامین‌های گروه B و مواد معدنی ضروری و با تامین انواع ویتامین های مورد نیاز بدن به حفظ سلامت عمومی بدن آقایان و خانم ها کمک شایانی می کند.

کپسول آیروکپ آدریان 30 عدد، کم خونی

۷۸.۵۰۰ تومان
کپسول آیروکپ آدریان با دارا بودن 30 میلی گرم آهن میزان مورد نیاز بدن به آهن را تامین نموده و از کم خونی ناشی از فقر جلوگیری می نماید.

کپسول فلیپ 20 های هلث

Original price was: ۲۲۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۷.۰۰۰ تومان.
کپسول فلیپ 20 های هلث حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند.

سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی

۲۰۰.۰۰۰ تومان
سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی حاوی آهن لیپوزومال، ویتامین B12 و فولیک اسید می باشد که کم خونی ناشی از فقر آهن در کودکان را برطرف نموده و ویتامین B12 مورد نیاز بدن کودکان را تأمین می کند.

کپسول فرکو ویواتیون

۱۰۷.۰۰۰ تومان
کپسول فرکو ویواتیون حاوی آهن المنتال با ملح بیس گلیسینات می باشد که به شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول‌های قرمز خون کمک نموده و در عملکرد صحیح سیستم ایمنی، کاهش خستگی و افزایش جذب آهن بسیار مفید است.

قرص فرولایف فارما لایف

۷۵.۶۰۰ تومان
قرص فرولایف فارمالایف حاوی میزان قابل ملاحظه ایی آهن، زینک، مس، ویتامین C، ویتامین B12، بابونه، گندم و عصاره گیاه آسرولا می باشد که در درمان و همچنین پیشگیری از کم خونی بدن بسیار مؤثر است.

ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون

۱۰۴.۴۰۰ تومان
ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون یک مکمل تغذیه ای جهت کمک به کاهش خستگی و عملکرد صحیح گلبول‌های خونی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول آیرون پلاس مارینوکس

۴۸.۹۹۶ تومان
کپسول آیرون پلاس مارینوکس یک مکمل غذایی و دارویی، سرشار از آهن به همراه ویتامین C، ویتامین های گروه B و ویتامین D می باشدکه به درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از فقرآهن و رفع علائم آن کمک می نماید.

قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال که با عنوان قرص آیزن نیز شناخته شده است برای دوران بارداری و حتی پیش از بارداری فرموله شده است و به رشد و تکامل سیستم عصبی جنین کمک کرده و از تولد نوزاد با وزن کم جلوگیری می‌نماید.

ویال خوراکی نیوهم چوا فارم

۲۸۷.۰۰۰ تومان
ویال خوراکی نیوهم چوا فارم حاوی آهن، منگنز و مس می باشد که محصولی مناسب برای کمک به درمان کم خونی ناشی از فقر آهن می باشد.

کپسول آیروکپ عبیدی 30 عدد، بهبود کم خونی

۷۸.۵۰۰ تومان
کپسول آیروکپ عبیدی به صورت کپسول‌های انتریک کوتد خوراکی حاوی پلت انتریک کوتد فروس گلایسین سولفات یعنی معادل 30 میلی گرم آهن دو ظرفیتی می باشد که از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری کرده و به تأمین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند.

کپسول آیروویت ویتان

۱۲۰.۰۰۰ تومان
کپسول آیروویت ویتان در پیشگیری و درمان کم خونی های ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول سیدرال فارمانوترا

۲۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول سیدرال فارمانوترا برای کم خونی های ناشی از فقرآهن بانوان و آقایان در مدت زمان طولانی بسیار مناسب است.

قرص آیرون 50 میلی گرمی لایف استایل

۱۱۵.۰۰۰ تومان
از میان مکمل ها می توان به قرص آیرون 50 میلی گرمی لایف استایل اشاره کرد که سرشار از آهن است و می تواند کمبود آهن بدن را جبران کند. 

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۷۰.۵۰۰ تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .

قطره آهن سوسپانسیون فروزومال سیمرغ دارو عطار

۹۱.۶۰۰ تومان
قطره آهن سوسپانسیون فروزومال حاوی آهن به صورت لیپوزومال می باشد که آهن مورد نیاز بدن کودکان را بدون سیاه کردن دندان آنها تأمین می‌کند.

قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس

۳۲.۷۰۰ تومان
قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس باعث بهبود اشتها و افزایش انرژی، رفع کم خونی، کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه نوزادان و خردسالان و جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن می شود.

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر (لیپوزومال) بی اس کی

۹۱.۵۰۰ تومان
قطره آهن لیپوزوفر به تأمین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان کمک می‌کند. با استفاده از این محصول می‌توان از فقر آهن و آنمی ناشی از آن پیشگیری کرد.