نمایش دادن همه 21 نتیجه

نمایش دادن همه 21 نتیجه

قرص کلسی ژنون نورم لایف

قیمت: 87,200 تومان
قرص کلسی ژنون نورم لایف با دار بودن ترکیبات مؤثر به منظور سلامت دندان و استخوان‌ها و همچنین کاهش بیماری پوکی استخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص مگنی وان منیزیم 250 میلی گرم، دنیا دارو

قیمت: 49,000 تومان
قرص مگنی وان منیزیم 250 میلی گرم، دنیا دارو، موجب سلامت سیستم عصبی و عضلانی شده و اسپاسم های عضلانی را تا میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

کپسول مگنیفورت هولیستیکا

قیمت: 147,000 تومان
کپسول مگنیفورت هولیستیکا به عنوان یکی از بهترین مکمل های غذایی، برای داشتن عضلات، استخوان و سیستم عصبی سالم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص سوپرابیون سیترامگ B6

قیمت: 180,000 تومان
قرص سوپرابیون سیترامگ B6 حاوی منیزیم و ویتامین B6 می باشد که علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی، عضلانی و قلب - عروق نیز می‌شود.

ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی

قیمت: 116,000 تومان
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی، جهت سلامت و فعالیت ماهیچه ها، استخوان ها، قلب ، پیشگیری از دیابت، عملکرد عصبی و کمک به بهبود علائم PMS مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص منیزیم 250 جالینوس

قیمت: 65,400 تومان
قرص منیزیم 250 جالینوس حاوی منیزیم ( به صورت اکساید) می باشد که منیزیم مورد نیاز روزانه بدن را تأمین می کند.

قرص جوشان منیزیم های هلث و سلامت قلب و مغز✅

قیمت: 36,000 تومان
قرص جوشان منیزیم های هلث حاوی ماده معدنی منیزیم می باشد که برای سلامت قلب، عضله و کلیه بسیار مفید بوده و در متابولیسم انرژی و توانایی بیشتر در کشش ماهیچه ها نقش مهمی ایفا می کند.

قرص کلمگزینک هلث اید

قیمت: 79,900 تومان
قرص کلمگزینک هلث اید حاوی سه ماده بسیار مهم برای بدن یعنی کلسیم، روی و منیزیم می باشد که سلامتی استخوان‌ها و دندان را تضمین می‌کند، همچنین مصرف این فرآورده به تقویت عمومی بدن کمک شایانی می کند.

قرص اولترا منیزیم ویتابیوتیکس

قیمت: 163,000 تومان
قرص اولترا منیزیم ویتابیوتیکس یک مکمل بسیار عالی جهت بهبود عملکرد سیستم ماهیچه ای و ذهنی می باشد. این مکمل با دارا بودن منیزیم برای عملکرد صحیح بسیاری از ارگان‌های بدن ضروری است و مصرف آن فواید زیادی برای سلامتی دارد.

قرص مگنی بست نوتری بست، کاهش خستگی

قیمت: 72,500 تومان
قرص مگنی بست نوتری بست، منبع غنی از منیزیم و ویتامین B6 می باشد که به حفظ سلامت سیستم عصبی و عضلانی کمک شایانی نموده و سبب تولید انرژی و کاهش علائم خستگی بدن نیز می شود.

قرص تگ و نخت (شب و روز) یوروویتال

قیمت: 174,400 تومان
قرص تگ و نخت یوروویتال که به قرص روز و شب معروف است در روز موجب تأمین انرژی و کاهش خستگی شده و در شب به بهبود کیفیت خواب شبانه و ایجاد آرامش کمک می‌نماید.

قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی

قیمت: 47,070 تومان
قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی دارای کلسیم ، ویتامین D3، منیزیم و پتاسیم می باشد که در حفظ تراکم و سلامت استخوان ها نقش مهمی ایفا می کند.

قرص منیزیم 7 فلکسان، کاهش انقباضات عضلانی

قیمت: 147,200 تومان
قرص منیزیم 7 فلکسان حاوی منیزیم، تائورین، ویتامین های گروه B، ویتامین D3 می باشد که عملکرد عضلات را حفظ کرده و خستگی عضلات را برطرف می کند.

قرص منیزیم 350 + ویتامین ب 6، ویتامین ‌هاوس

قیمت: 81,800 تومان
قرص منیزیم 350 + ویتامین ب 6، ویتامین ‌هاوس، به تامین منیزیم و ویتامین ب 6 بدن پرداخته و به کاهش احساس خستگی و کاهش دردهای عضلانی کمک شایانی می‌کند.

ساشه بیولکترا منیزیم دایرکت هرمس

قیمت: 159,000 تومان
ساشه بیولکترا منیزیم دایرکت هرمس با فناوری توپوگرانولاسیون (تولید در خلا) ساخته شده است که این امکان را فراهم می‌آورند، منیزیم را بدون نیاز به آب مصرف نماییم.

قرص مگنوی ب6 سانوفی

قیمت: 181,000 تومان
قرص مگنوی ب6 سانوفی حاوی منیزیم و پیریدوکسین (ویتامین B6) می باشد که مکملی منحصر به فرد برای بهبود سردردهای میگرنی و جبران کمبود منیزیم و ویتامین B6 در بدن است.

قرص جوشان منیزیم + ویتامین B6 فیشر فلکسان، میگرن

قیمت: 43,000 تومان
قرص جوشان منیزیم + ویتامین B6 فیشر فلکسان، منیزیم و ویتامین B6 مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده و از حمله‌های میگرنی پیشگیری کرده و موجب خواب بهتر شده و بی‌خوابی را کاهش می‌دهد.

قرص جوشان منیزیم ماسل فیت‌ هانسال و سلامت مغز

قیمت: 50,500 تومان
قرص جوشان منیزیم ماسل فیت‌ هانسال به سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، تنظیم فشار خون و پیشگیری از استرس کمک شایانی می‌کند. همچنین این محصول به عملکرد صحیح ماهیچه‌ها کمک کرده و از اسپاسم خود به خودی آنها پیشگیری می‌کند.

ساشه منیزیم دایرکت 400 تاکسوفیت

قیمت: 386,000 تومان
ساشه منیزیم دایرکت 400 تاکسوفیت حاوی منیزیم و ویتامین‌های دیگری همچون B1، B6، B12 و فولیک اسید می باشد که به سلامت عمومی بدن کمک می‌‎کنند.

کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز، سلامت استخوان ها

قیمت: 84,500 تومان
کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D3 سبب تقویت و استحکام استخوان ها و دندان شده و به ساخت بافت استخوان کمک می کند.

ساشه منیزیم 400 مگا مگ فرش مورنینگ

قیمت: 117,700 تومان
ساشه منیزیم 400 مگا مگ فرش مورنینگ به عنوان یک مکمل غذایی اثر بخش محصولی مناسب جهت حفظ عملکرد طبیعی عضلات و سیستم عصبی می باشد.