مشاهده همه 17 نتیجه

قرص ویتامین B12 هلث اید ۵۰ عدد

۱۳۶.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین B12 هلث اید به تشکیل گلبول قرمز خون و حفظ عملکرد سیستم عصبی کمک زیادی می‌کند.

قرص آیزن پلاس یوروویتال ۶۰ عدد

Original price was: ۲۴۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۷.۸۰۰ تومان.
قرص آیزن پلاس یوروویتال به دلیل دارا بودن مقادیر کافی از آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 ، جهت استفاده در کم خونی های (آنمی) ناشی از فقر آهن، فقر اسید فولیک و فقر ویتامین B12 بسیار مناسب می باشد.

کپسول ففول گاین اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول گاین اینترافارم با بهره مندی از ترکیبات موثر برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن و کمبود فولیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول تحت لیسانس اینترا فارم آمریکا فرموله شده است.

کپسول ففول دئودنال اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول دئودنال اینترافارم با تامین آهن مورد نیاز بدن، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشیگیری می‌نماید. این فراورده به دلیل داشتن ویتامین ث به جذب بیشتر آهن کمک نموده و عوارض گوارشی را به حداقل می‌رساند.

قرص یونی فرو ابیان دارو 30 عدد

Original price was: ۲۷۷.۹۰۰ تومان.Current price is: ۲۵۰.۰۰۰ تومان.
قرص یونی فرو ابیان دارو حاوی ترکیباتی چون آهن با ساختار پلی ساکاریدی، آهن هم با ساختار پلی پپتیدی، ویتامین C، ویتامین B۱۲ و B۶ که در بهبود علائم کم خونی بدون داشتن عوارض گوارشی بسیار موثر است.

سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی

۲۰۰.۰۰۰ تومان
سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی حاوی آهن لیپوزومال، ویتامین B12 و فولیک اسید می باشد که کم خونی ناشی از فقر آهن در کودکان را برطرف نموده و ویتامین B12 مورد نیاز بدن کودکان را تأمین می کند.

قرص ویتامین B12 یوروویتال

۱۴۸.۸۰۰ تومان
قرص ویتامین B12 یوروویتال با تأمین ویتامین B12 مورد نیاز بدن، در تکثیر گلبول‌های قرمز، تقویت سیستم عصبی، افزایش انرژی و عملکرد سیستم ایمنی بدن نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی

۹۹.۰۰۰ تومان
قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 400 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص رافولیت رها 100 عدد

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قرص رافولیت رها با دارا بودن ویتامنی های موثری مانند: ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.   بهترین جایگزین برای این محصول قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی می باشد.

شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس

۱۳۰.۸۰۰ تومان
شربت فروگلوبین B12 ویتابیوتیکس با ترکیبات خاص خود جهت جلوگیری از ایجاد کم خونی در دوران بارداری و شیردهی و بهبود ضعف عمومی و خستگی مفرط فرموله شده است.

شربت زینک سافت آپوویتال

۱۵۴.۰۰۰ تومان
شربت زینک سافت آپوویتال جهت کمک به سلامت پوست، مو و ناخن، سلامت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت عموی بدن، ویژه کودکان بالای 4 سال و نوجوانان فرموله شده است.

کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد 30 عدد

۱۷۰.۰۰۰ تومان
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد جهت کمک به درمان کم خونی ناشی از رژیم های لاغری و گیاه خواری، دوران قاعدگی، دوران بارداری و شیردهی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کپسول ایزی آیرون دارای 4 برابر جذب بیشتر آهن نسبت به فروس سولفات بوده و دارای حداقل عوارض گوارشی از جمله تهوع و یبوست می باشد.

قرص ویتامین B12 آپوویتال 30 عدد

۷۵.۲۰۰ تومان
قرص ویتامین B12 آپوویتال در شکل گیری نرمال گلبول‌های قرمز، کمک به خون سازی، بهبود عملکرد سیستم ایمنی و رفع خستگی موثر است.

قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی، کم خونی

۱۵۱.۸۰۰ تومان
قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 1000 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

کپسول سیدرال فارمانوترا

۲۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول سیدرال فارمانوترا برای کم خونی های ناشی از فقرآهن بانوان و آقایان در مدت زمان طولانی بسیار مناسب است.

قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم مناسب جهت پیشگیری و درمان کم‌خونی است.

قرص آلگومد دی

۱۶۲.۰۰۰ تومان
قرص آلگومد دی یک مکملی گیاهی منحصر به فرد برای کاهش و کنترل وزن، درمان دیابت و کبد چرب می باشد.