مشاهده همه 12 نتیجه

قرص بیوتیو ویت اسکای 30 عدد

۱۲۴.۲۰۰ تومان
قرص بیوتیو ویت اسکای به دلیل داشتن ویتامین و مواد مغذی ضروری جهت سلامت پوست، مو و ناخن، به رشد مجدد مو و جلوگیری از ریزش مو، ساخت کلاژن، سلامت پوست و استحکام ناخن‌ها کمک موثری می‌کند.

قرص بیوتین 1000 ایکس مارت 60 عدد

Original price was: ۱۶۴.۵۰۰ تومان.Current price is: ۱۳۱.۶۰۰ تومان.
قرص بیوتین 1000 ایکس مارت یک مکمل غذایی ایده آل جهت سلامت پوست، مو و ناخن است که به افزایش انرژی بدن نیز کمک موثری می‌کند.

قرص پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت 30 عدد

۲۹۷.۵۰۰ تومان
قرص پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت سرشار از ویتامین C، زینک، بیوتین و ویتامین D۳ است که به سلامت پوست، مو و ناخن کمک شایانی می نماید.

قرص بیوتین 800 میکروگرم هلث اید 30 عدد

۴۵.۸۰۰ تومان
قرص بیوتین 800 میکروگرم هلث اید با دارا بودن ویتامین B7 به عنوان یک مکمل تغذیه ایی به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ها کمک می نماید.

کپسول مگابیت بیوتین 5000 میکروگرم برونسون

۲۳۱.۰۰۰ تومان
کپسول مگابیت بیوتین 5000 میکروگرم برونسون یک مکمل فوق العاده مفید جهت تأمین بیوتین مورد نیاز بدن و حفظ سلامت و تقویت پوست، مو و ناخن می باشد.

قرص بیوتین ۵۰۰۰ میکروگرمی رها، تامین کننده ویتامین B7

۷۶.۵۰۰ تومان
قرص بیوتین ۵۰۰۰ میکروگرمی رها برای پیشگیری و درمان کمبود ویتامین B7 مناسب برای افراد دچار نارسایی جذب مواد غذایی و یا افرادی که رژیم غذایی جهت کاهش وزن دارند، تجویز می‌شود.

قرص بیوتین 1000 میکروگرم رزاویت 60 عدد

۱۲۴.۲۰۰ تومان
قرص بیوتین 1000 میکروگرم رزاویت نقش مهمی برای سلامت موها، پوستی درخشان و داشتن ناخن‌های قوی داشته و به متابولیسم چربی‌ها، پروتئین‌ها و کربوهیدرات‌ها کمک می‌کند.

کپسول بیوتی هلث 1000 میکروگرم هلث اید 30 عدد

۶۲.۱۰۰ تومان
کپسول بیوتی هلث، هلث اید با دارا بودن ۱۰۰۰ میکروگرم ویتامینB7 نقش موثری در سلامتی پوست، مو و ناخن ایفا می کند.

کپسول مگابیت بیوتین 10000 میکروگرم برونسون، 60 عدد، تقویت پوست، مو و ناخن

۲۶۱.۶۰۰ تومان
کپسول مگابیت بیوتین 10000 میکروگرم برونسون با دارا بودن مقادیر زیادی ویتامین B7، علاوه بر رشد و استحکام پوست و مو، در حل مشکلاتی نظیر دیابت و کنترل کلسترول خون نیز نقش مهمی ایفا می کند.

کپسول بیوتین 10000 میکروگرم پرفرمنس اج

۲۶۱.۶۰۰ تومان
کپسول بیوتین 10000 میکروگرم پرفرمنس اج با دارا بودن میزان بالایی از بیوتین، به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کمک شایانی نموده و جهت پرپشتی، ضخامت و شادابی موها مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص زینک پلاس اکسترا استرنگ بایو فرمولا

۴۵.۸۰۰ تومان
قرص زینک پلاس اکسترا استرنگ بایو فرمولا با دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی و وجود ترکیباتی همچون بیوتین، روی و آهن نقش مهمی در سلامت بدن ایفا می کند.

کپسول بیوتین 5000 اس تی پی فارما

۳۷.۶۰۰ تومان
کپسول بیوتین 5000 اس تی پی فارما بیشترین اثر گذاری را در کنترل کیفیت و ریزش مو داشته و در کنار برطرف شدن عامل زمینه ای ریزش مو می تواند در رویش مجدد مو نیز مؤثر باشد.