نمایش دادن همه 16 نتیجه

نمایش دادن همه 16 نتیجه

کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد

قیمت: 111,000 تومان
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد جهت کمک به درمان کم خونی ناشی از رژیم های لاغری و گیاه خواری، دوران قاعدگی، دوران بارداری و شیردهی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل

قیمت: 133,000 تومان
قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل احتمال بارداری، کاهش ناباروری و کیفیت جنین و تخمک را ارتقا داده و از اختلال در تشکیل جنین جلوگیری کرده و کمبودهای دوران بارداری را برطرف می کند.

قرص فولیک اسید ۴۰۰ میکروگرم هلث اید

قیمت: 58,000 تومان
قرص فولیک اسید ۴۰۰ میکروگرم هلث اید محصولی جهت استفاده خانم‌های باردار برای تأمین میزان فولات بدن در دوران بارداری مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول ففول اینترافارم

قیمت: 70,000 تومان
کپسول ففول اینترافارم برای کمک به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کپسول آیروویت ویتان

قیمت: 65,000 تومان
کپسول آیروویت ویتان در پیشگیری و درمان کم خونی های ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص رافولیت رها

قیمت: 96,800 تومان
قرص رافولیت رها حاوی ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.

قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی، کم خونی

قیمت: 72,000 تومان
قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 1000 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی

قیمت: 45,700 تومان
قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 400 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص روفولیک پریناتال عبیدی

قیمت: 55,500 تومان
قرص روفولیک پریناتال عبیدی حاوی فولات (۵۰۰ میکروگرم) با جذب بالا و یُد ( ۱۵۰ میکروگرم) می باشد که مصرف آن قبل و حین بارداری تا ماه سوم، برای پیشگیری از ناهنجاری‌های جنینی و رشد و نمو مغز ضرورت دارد.

کپسول فلیپ 20 های هلث

قیمت: 174,400 تومان
کپسول فلیپ 20 های هلث حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند.

قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم

قیمت: 120,000 تومان
قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم مناسب جهت پیشگیری و درمان کم‌خونی است.

قرص گلوبیفر پلاس

قیمت: 359,000 تومان
قرص گلوبیفر پلاس مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن یا آنمی است.

کپسول تورن ریسرچ 5 – ام تی اچ اف، او پی دی فارما

قیمت: تومان
کپسول تورن ریسرچ 5- ام تی اچ اف او پی دی فارما محصولی فوق العاده و با کیفیت جهت کمک به بهبود عملکرد سیستم قلبی – عروقی و اعصاب می باشد.

قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال

قیمت: 140,000 تومان
قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال که با عنوان قرص آیزن نیز شناخته شده است برای دوران بارداری و حتی پیش از بارداری فرموله شده است و به رشد و تکامل سیستم عصبی جنین کمک کرده و از تولد نوزاد با وزن کم جلوگیری می‌نماید.

کپسول آیرون پلاس مارینوکس

قیمت: 48,996 تومان
کپسول آیرون پلاس مارینوکس یک مکمل غذایی و دارویی، سرشار از آهن به همراه ویتامین C، ویتامین های گروه B و ویتامین D می باشدکه به درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از فقرآهن و رفع علائم آن کمک می نماید.

قرص بست فولات کواترفولیک

قیمت: 55,600 تومان
قرص بست فولات کواترفولیک حاوی ماده کواترفولیک، معادل ۶۰۰ میکروگرم فولات فعال شده می باشد که فولات مورد نیاز بدن را تأمین می کند.