مشاهده همه 20 نتیجه

قرص آیزن پلاس یوروویتال ۶۰ عدد

Original price was: ۲۴۲.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۱۸.۰۰۰ تومان.
قرص آیزن پلاس یوروویتال به دلیل دارا بودن مقادیر کافی از آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 ، جهت استفاده در کم خونی های (آنمی) ناشی از فقر آهن، فقر اسید فولیک و فقر ویتامین B12 بسیار مناسب می باشد.

کپسول ففول گاین اینترافارم 30 عدد

Original price was: ۱۷۶.۶۰۰ تومان.Current price is: ۱۵۹.۰۰۰ تومان.
کپسول ففول گاین اینترافارم با بهره مندی از ترکیبات موثر برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن و کمبود فولیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول تحت لیسانس اینترا فارم آمریکا فرموله شده است.

کپسول فلیپ 30 های هلث 30 عدد

Original price was: ۲۵۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۲۵.۰۰۰ تومان.
کپسول فلیپ 30 های هلث با دارا بودن ترکیبات موثر یک مکمل غذایی جهت درمان کم خونی ناشی از فقر آهن است که استفاده از آن برای بانوان باردار، افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو و اختلالات گوارشی پیشنهاد می‌شود.

کپسول فلیپ 20 های هلث

Original price was: ۲۲۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۸۷.۰۰۰ تومان.
کپسول فلیپ 20 های هلث حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند.

سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی

۲۰۰.۰۰۰ تومان
سوسپانسیون خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی حاوی آهن لیپوزومال، ویتامین B12 و فولیک اسید می باشد که کم خونی ناشی از فقر آهن در کودکان را برطرف نموده و ویتامین B12 مورد نیاز بدن کودکان را تأمین می کند.

قرص روفولیک پریناتال عبیدی

Original price was: ۸۸.۳۰۰ تومان.Current price is: ۸۰.۰۰۰ تومان.
قرص روفولیک پریناتال عبیدی حاوی فولات (۵۰۰ میکروگرم) با جذب بالا و یُد ( ۱۵۰ میکروگرم) می باشد که مصرف آن قبل و حین بارداری تا ماه سوم، برای پیشگیری از ناهنجاری‌های جنینی و رشد و نمو مغز ضرورت دارد.

قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی

۷۳.۶۰۰ تومان
قرص روفولیک پلاس رگولار عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 400 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص رافولیت رها 100 عدد

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قرص رافولیت رها با دارا بودن ویتامنی های موثری مانند: ویتامین B6، B12 و فولیک اسید به بهبود عملکرد قلب و عروق کمک کرده، سطح خونی هوموسیستئین را کنترل کرده و کاهش می دهد و در متابولیسم کربوهیدرات، چربی و پروتئین ها به انرژی نقش مؤثری ایفا می کند.   بهترین جایگزین برای این محصول قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی می باشد.

کپسول آیروویت ویتان

Original price was: ۱۲۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۰۸.۰۰۰ تومان.
کپسول آیروویت ویتان در پیشگیری و درمان کم خونی های ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص گلوبیفر پلاس، درمان کم خونی

۹۸.۰۰۰ تومان۳۵۹.۷۰۰ تومان
قرص گلوبیفر پلاس مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن یا آنمی است.

کپسول ففول اینترافارم

Original price was: ۱۲۳.۷۰۰ تومان.Current price is: ۱۱۲.۰۰۰ تومان.
کپسول ففول اینترافارم برای کمک به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص فولیک اسید ۴۰۰ میکروگرم هلث اید

۵۸.۰۰۰ تومان
قرص فولیک اسید ۴۰۰ میکروگرم هلث اید محصولی جهت استفاده خانم‌های باردار برای تأمین میزان فولات بدن در دوران بارداری مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل

Original price was: ۱۶۰.۳۰۰ تومان.Current price is: ۱۴۵.۰۰۰ تومان.
قرص کوالی فول (فولات) دکتر گیل احتمال بارداری، کاهش ناباروری و کیفیت جنین و تخمک را ارتقا داده و از اختلال در تشکیل جنین جلوگیری کرده و کمبودهای دوران بارداری را برطرف می کند.

کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد 30 عدد

Original price was: ۱۷۰.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۶۱.۵۰۰ تومان.
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد جهت کمک به درمان کم خونی ناشی از رژیم های لاغری و گیاه خواری، دوران قاعدگی، دوران بارداری و شیردهی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی، کم خونی

Original price was: ۸۳.۴۰۰ تومان.Current price is: ۷۶.۰۰۰ تومان.
قرص روفولیک پلاس مکس عبیدی با فرمولاسیونی ویژه حاوی فولات (به صورت کلسیم-ال-متیل فولات) 1000 میکروگرم و ویتامین B12 به میزان 50 میکروگرم، در بهبود کم خونی ناشی از فقر فولات و ویتامین B12 نقش بسزایی ایفا می کند.

قرص بست فولات کواترفولیک

۸۹.۴۰۰ تومان
قرص بست فولات کواترفولیک حاوی ماده کواترفولیک، معادل ۶۰۰ میکروگرم فولات فعال شده می باشد که فولات مورد نیاز بدن را تأمین می کند.

کپسول آیرون پلاس مارینوکس

۴۸.۹۹۶ تومان
کپسول آیرون پلاس مارینوکس یک مکمل غذایی و دارویی، سرشار از آهن به همراه ویتامین C، ویتامین های گروه B و ویتامین D می باشدکه به درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از فقرآهن و رفع علائم آن کمک می نماید.

قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص آهن + ید + اسید فولیک یوروویتال که با عنوان قرص آیزن نیز شناخته شده است برای دوران بارداری و حتی پیش از بارداری فرموله شده است و به رشد و تکامل سیستم عصبی جنین کمک کرده و از تولد نوزاد با وزن کم جلوگیری می‌نماید.

کپسول تورن ریسرچ 5 – ام تی اچ اف، او پی دی فارما

۰ تومان
کپسول تورن ریسرچ 5- ام تی اچ اف او پی دی فارما محصولی فوق العاده و با کیفیت جهت کمک به بهبود عملکرد سیستم قلبی – عروقی و اعصاب می باشد.

قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم

۱۲۰.۰۰۰ تومان
قرص آیرون کمپلکس والمارک 20 میلی گرم مناسب جهت پیشگیری و درمان کم‌خونی است.