ساشه ویتامین ث 1000 میلی گرم یوروویتال 30 عدد

۱۵۲.۶۰۰ تومان
ساشه ویتامین ث 1000 میلی گرم یوروویتال به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری و درمان بیماری‌های عفونی، به کلاژن سازی و حفظ سلامت پوست نیز کمک شایانی می‌نماید.

کپسول ففول گاین اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول گاین اینترافارم با بهره مندی از ترکیبات موثر برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن و کمبود فولیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول تحت لیسانس اینترا فارم آمریکا فرموله شده است.

کپسول ففول دئودنال اینترافارم 30 عدد

۱۷۶.۶۰۰ تومان
کپسول ففول دئودنال اینترافارم با تامین آهن مورد نیاز بدن، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشیگیری می‌نماید. این فراورده به دلیل داشتن ویتامین ث به جذب بیشتر آهن کمک نموده و عوارض گوارشی را به حداقل می‌رساند.

کپسول آلکوژن با ویتامین C آلفا ویتامینز

۱۹۵.۰۰۰ تومان۳۷۳.۰۰۰ تومان
کپسول آلکوژن با ویتامین C آلفا ویتامینز به دلیل داشتن کلاژن هیدرولایز شده به همراه ویتامین C سبب تقویت بافت همبند پوست و کمک به سلامت غضروف و مفاصل می شود.

قرص یونی فرو ابیان دارو 30 عدد

۲۷۷.۹۰۰ تومان
قرص یونی فرو ابیان دارو حاوی ترکیباتی چون آهن با ساختار پلی ساکاریدی، آهن هم با ساختار پلی پپتیدی، ویتامین C، ویتامین B۱۲ و B۶ که در بهبود علائم کم خونی بدون داشتن عوارض گوارشی بسیار موثر است.

قرص بیوتیو ویت اسکای 30 عدد

۱۲۴.۲۰۰ تومان
قرص بیوتیو ویت اسکای به دلیل داشتن ویتامین و مواد مغذی ضروری جهت سلامت پوست، مو و ناخن، به رشد مجدد مو و جلوگیری از ریزش مو، ساخت کلاژن، سلامت پوست و استحکام ناخن‌ها کمک موثری می‌کند.

قرص پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت 30 عدد

Original price was: ۲۹۷.۵۰۰ تومان.Current price is: ۲۲۰.۰۰۰ تومان.
قرص پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت سرشار از ویتامین C، زینک، بیوتین و ویتامین D۳ است که به سلامت پوست، مو و ناخن کمک شایانی می نماید.

قرص جویدنی 500 میلی گرم ویتامین C نوتری پاد 30 عدد

۸۱.۸۰۰ تومان
قرص جویدنی 500 میلی گرم ویتامین C نوتری پاد با تامین ویتامین سی به تقویت سیستم ایمنی کمک نموده و موجب کوتاه شدن طول دوره درمان سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر عفونت‌های تنفسی می شود.

کپسول ویتامین C و زینک آپوویتال 40 عدد

۱۵۰.۴۰۰ تومان
کپسول ویتامین C و زینک آپوویتال یک مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن است که باعث ترمیم‌ بافت‌های بدن و جذب آهن بیشتر نیز می شود.

قرص مکیدنی روژویت زیست تخمیر 30 عدد

۱۹۶.۲۰۰ تومان
قرص مکیدنی روژویت زیست تخمیر در تقویت و تنظیم عملکرد سیستم ایمنی نقش داشته و به طور کلی به سلامت عمومی بدن کمک می‌کند.

قرص جویدنی ویتامین ث کاراسی امید طب کوشا 60 عددی

۲۰۴.۰۰۰ تومان
قرص جویدنی ویتامین ث کاراسی امید طب کوشا، حاوی مقادیر زیاد آنتی اکسیدانی مثل ویتامین ث، ویتامین ای، بتاکاروتن و لیکوپن می باشد، این عصاره خوش بو در پیشگیری و بهبود آنفولانزا و سرماخوردگی بسیار تاثیر گذار است.

ویال خوراکی ویتامین سی 1000 میلی گرم یوروویتال 6 عدد

۱۶۲.۵۰۰ تومان
ویال خوراکی ویتامین سی 1000 میلی گرم یوروویتال یک آنتی اکسیدان قوی برای تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت عمومی بدن به حساب می اید.

قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما 30 عدد

۳۰۷.۶۰۰ تومان
قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما با مخلوط گیاهان جینسینگ، رویال ژلی، منیزیم، ویتامین‌های گروه ب و ویتامین C به تقویت قوای جسمی و ذهنی و تقویت سیستم ایمنی کمک بسزایی می‌کند. این محصول علاوه بر آزادسازی انرژی در بدن با کمک منیزیم موجود در آن به افزایش مقاومت بدن در برابر خستگی نیز کمک می‌کند. در واقع می توان گفت این مکمل همزمان هم به ذهن و هم به بدن کمک می کند.

ساشه منیزیم و ب کمپلکس و ویتامین C ام پلاس، 30 عدد

۱۵۰.۰۰۰ تومان
ساشه منیزیم و ب کمپلکس و ویتامین C ام پلاس با دارا بودن ترکیبات موثر و با تامین ویتامین‌های گروه B، به سلامت سیستم ایمنی و عصبی کمک نموده و موجب کاهش اسپاسم های عضلانی می شود.

قرص اولترا ویتامین C ویتابیوتیکس، 60 عدد

۱۹۲.۰۰۰ تومان
قرص اولترا ویتامین C ویتابیوتیکس با دارا بودن ۵۰۰ میلی گرم ویتامین C نقش موثری در سلامت سیستم ایمنی بدن بر عهده دارد.

قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز 50 عدد

۱۰۹.۲۰۰ تومان
قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز علاوه بر ترمیم بافت‌های بدن، با تقویت سیستم ایمنی، افزایش توان و سلامت عمومی بدن از بروز بیماری‌ها پیشگیری می‌کند.

قرص ویتامین C آسه رولا سپید طب 36 عدد

۱۴۲.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین C آسه رولا سپید طب با دارا بودن ۱۲۵ میلی گرم ویتامین ث در هر قرص، به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، به بهبود علائم سرماخوردگی، زخم بیماری‌های مزمن، شکستگی و تقویت دستگاه سیستم ایمنی کمک موثری می‌کند.

قرص ویتامین C ابورنز

۱۰۰.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین C ابورنز علاوه بر تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد از بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند.

قرص جوشان ویتامین سی 2000 میلی گرم نیچرز پلنتی

۵۹.۰۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین سی 2000 میلی گرم نیچرز پلنتی علاوه بر تأمین ویتامین سی مورد نیاز بدن با دوز بالا ، سیستم ایمنی بدن را تقویت نموده و و ریسک ابتلا به برخی بیماری‌ها مثل سرماخوردگی را کاهش می‌دهد.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم نیچرز پلنتی

Original price was: ۶۹.۸۰۰ تومان.Current price is: ۶۲.۸۰۰ تومان.
قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرم نیچرز پلنتی به تقویت سیستم ایمنی و تسریع روند بهبود زخم، جذب آهن و سلامت پوست کمک شایانی می‌کند.

قرص تگ و نخت (شب و روز) یوروویتال

۱۷۴.۴۰۰ تومان
قرص تگ و نخت یوروویتال که به قرص روز و شب معروف است در روز موجب تأمین انرژی و کاهش خستگی شده و در شب به بهبود کیفیت خواب شبانه و ایجاد آرامش کمک می‌نماید.

شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس

۷۲.۵۰۰ تومان
شربت زینک همراه ب کمپلکس و ویتامین C ساپلکس به بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان، تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد، تنظیم و تعادل در سوخت و ساز بدن و پیشگیری از بی اشتهایی، کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها و همچنین به رشد و نمو کودکان کمک شایانی می کند.

قرص جوشان ویتامین C فلوریسون 1000 میلی گرم

۵۰.۱۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین C فلوریسون 1000 میلی گرم با دارا بودن اسید اسکوربیک، نیاز کامل به این ویتامین را به طور کامل تأمین می کند.

قرص جوشان ویتامین C + زینک نیچرز پلنتی

۷۰.۹۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین C + زینک نیچرز پلنتی با دارا بودن دو عنصر مهم زینک و ویتامین C نقش مهمی در حفظ سلامت عمومی بدن، تقویت سیستم ایمنی و حفاظت بدن در برابر رادیکال های آزاد را ایفا می کند.