ساشه سوپراکل 200 نیچرز اونلی 30 عدد

۸۹.۱۰۰ تومان
ساشه سوپراکل ۲۰۰ نیچرز اونلی با دارا بودن ترکیبات موثر یک مکمل فوق‌العاده جهت حفظ سلامت استخوان و جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص بن فیت ایکس مارت 60 عدد

Original price was: ۳۵۴.۵۰۰ تومان.Current price is: ۳۱۱.۰۰۰ تومان.
قرص بن فیت ایکس مارت به دلیل داشتن کلسیم سیترات ، ویتامین D3 ، منیزیم و زینک نقش مهمی در سلامت استخوان‌ها، مفاصل، غضروف و ماهیچه‌ها ایفا کرده و جهت تقویت و سلامت استخوان و کاهش گرفتگی عضلانی قابل مصرف است.

قرص ویتامین دی 1000 واحد یوروویتال 60 عدد

۶۳.۸۰۰ تومان
قرص ویتامین دی 1000 واحد یوروویتال علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و سلامت استخوان‌ها، به جذب کلسیم کمک زیادی می‌کند.

قرص ویتامین D3 1000 iu هلث پلاس 30 عدد

۲۳.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 1000 iu هلث پلاس با فراهم کردن ویتامین دی مورد نیاز بدن و کمک به جذب کلسیم، از عوارض ناشی از کمبود این ویتامین از جمله پوکی استخوان، بیماری‌های قلبی و ضعف سیستم ایمنی جلوگیری می‌کند.

قرص کلسیم 600 میلی گرمی یوروویتال 50 عدد

۱۳۵.۲۰۰ تومان
قرص کلسیم 600 میلی گرمی یوروویتال حاوی ۶۰۰ میلی گرم کلسیم به همراه ویتامین های D3، K2 و E برای اثر پذیری بیشتر جهت کمک به حفظ سلامت استخوان و دندان‌ها فرموله شده است.

قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی

۷۰.۹۰۰ تومان
قرص جوشان کی بون پلاس نیچرز پلنتی دارای کلسیم ، ویتامین D3، منیزیم و پتاسیم می باشد که در حفظ تراکم و سلامت استخوان ها نقش مهمی ایفا می کند.

سافت ژل ویتامین D3 ابورنز

Original price was: ۴۷.۹۰۰ تومان.Current price is: ۴۳.۲۰۰ تومان.
سافت ژل ویتامین D3 ابورنز با بالا بردن سطح افزایش جذب کلسیم در استحکام و سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها نقش داشته و ریسک ابتلا به پوکی استخوان را تا میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

قرص ویتامین D3 2000 iu برونسون

۶۵.۴۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 2000 iu برونسون علاوه بر سلامت سیستم ایمنی بدن و بهبود جذب کلسیم و فسفر، موجب کاهش ریسک ابتلا به پوکی استخوان، بهبود سلامت خواب و جلوگیری از عفونت می شود.

قرص بون تونیک ساپلکس

۱۴۲.۸۰۰ تومان
قرص بون تونیک ساپلکس با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D در بهبود عملکرد بدن، کمک به افزایش تراکم استخوان ها، رفع پوکی استخوان و رفع دردهای استخوانی کمک شایانی می کند.

سافت ژل ویتامین D3 باریویتال، تقویت سیستم ایمنی

۲۴.۶۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین D3 باریویتال به بهبود جذب کلسیم و فسفر کمک نموده و سبب سلامتی استخوان‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می‌شود.

کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز، سلامت استخوان ها

۸۴.۵۰۰ تومان
کپسول ژلاتینی بونریچ ابورنز با دارا بودن کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین D3 سبب تقویت و استحکام استخوان ها و دندان شده و به ساخت بافت استخوان کمک می کند.

قرص کلسیم و ویتامین D سندروس

۳۴.۰۰۰ تومان
قرص کلسیم و ویتامین D سندروس با دارا بودن کلسیم و ویتامین D به استحکام استخوان‌ها و افزایش توده استخوانی کمک کرده و از بروز بیماری پوکی استخوان پیشگیری می‌کند.

قرص جوشان کلسیم + ویتامین D ویتافیز پلاس

۵۶.۰۴۰ تومان
قرص جوشان کلسیم + ویتامین D ویتافیز پلاس ترکیبی منحصر به فرد از کلسیم و ویتامین D می باشد که در حفظ تراکم و سلامتی بافت استخوانی و ماهیچه ها نقش بسزایی ایفا می کند.

کپسول ویتامین D3 2000 فیشر فلکسان

۶۰.۰۰۰ تومان
کپسول ویتامین D3 2000 فیشر فلکسان ویتامین D3 مورد نیاز بدن را تأمین می کند. بعلاوه این محصول سبب جذب کلسیم در استخوان‌ها و دندان‌ها می شود.

پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی

۹۰.۰۰۰ تومان
بیشتر افراد از فرآورده های لبنی برای دریافت نیاز روزانه کلسیم‌شان استفاده می کنند اما در صورتی که طعم و مزه شیر را دوست نداشته باشید و یا حتی به آن حساسیت داشته باشید، می توانید از پودر سوپراکل استفاده کنید. پودر سوپراکل 800 میلی گرم نیچرز اونلی حاوی کلسیم و ویتامین D3 به راحتی در دهان حل شده و به سرعت جذب می شود.

سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ

۹۱.۵۰۰ تومان۱۰۹.۹۰۰ تومان
سافت ژل زینک پلاس ویتامین دی 1000 آنتی ایجینگ گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامت خود اهمیت می دهند.

قرص کلسیم، منیزیم، زینک + ویتامین دی 21 سنتری

۹۵.۰۰۰ تومان
قرص کلسیم، منیزیم، زینک + ویتامین دی 21 سنتری برای استحکام و سلامت ساختار اسکلتی بدن، پیشگیری و درمان پوکی استخوان و افزایش تراکم توده استخوانی بدن بسیار لازم و ضروری است.

قطره کیدز پلاس ویتان

۳۲.۷۰۰ تومان
قطره کیدز پلاس ویتان حاوی ویتامین های A و D و C، به بهبود سیستم ایمنی، افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها و به استحکام دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی آن ها کمک می نماید. علاوه بر این، طعم مطلوب گیلاس باعث افزایش پذیرش در نوزادان و کودکان می شود.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما

۱۷۰.۵۰۰ تومان
قطره آیروفیکس دایونیکس فارما حاوی آهن لیپوزومی و ویتامین D3 می باشد که به جبران کمبود آهن کودکان کمک مؤثری می‌نماید و با قدرت جذب بالا و طعم مطلوب دندان‌ها را سیاه نمی‌کند .

قطره اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس 

۳۶.۰۰۰ تومان
قطره اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس جهت استحکام و تقویت استخوان‌ها، دندان‌ها و سیستم ایمنی بدن و همچنین برای رشد و تقویت بدن کودکان و نوزادان بسیار مفید می باشد.

قرص سوپرابیون اولترا-د

Original price was: ۵۸.۱۰۰ تومان.Current price is: ۵۲.۲۰۰ تومان.
قرص سوپرابیون اولترا-د سرشار از ویتامین دی مورد نیاز بدن بوده که برای حفظ سلامت استخوان‌ها، دندان‌ها، بافت‌ها و سیستم ایمنی بدن ضروری است.

سافت ژل ویتامین D3 2000 iu او پی دی فارما

۲۶.۲۰۰ تومان
سافت ژل ویتامین D3 2000 iu او پی دی فارما با داشتن ویتامین D3 به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

قرص ویتامین D3 1000 iu هلث اید

۳۱.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 1000 iu هلث اید علاوه بر بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن به استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها کمک کرده و باعث پیشگیری از برخی بیماری‌ها می‌شود.

قرص ویتامین D3 1000 iu برونسون

۸۰.۰۰۰ تومان
قرص ویتامین D3 1000 iu برونسون کمک شایانی به حفظ سلامت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن می کند.