مشاهده همه 17 نتیجه

قطره کامویت ‌های هلث 30 میلی لیتر

۵۹.۰۰۰ تومان
قطره کامویت‌ های هلث با دارا بودن ویتامین A و D علاوه بر رشد و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری می کند. همچنین قطره کام ویت‌ های هلث به متابولیسم کلسیم و فسفر، عملکرد مناسب ماهیچه‌ها و سلامت بینایی نیز کمک می‌کند.

قطره آهن فلیپ فورت های هلث 30 میلی لیتر

۱۴۵.۰۰۰ تومان
قطره آهن فلیپ فورت های هلث با بهره گیری از فرم آهن لیپوزومال و با تامین آهن مورد نیاز بدن کودکان از کم خونی ناشی از فقر آهن آنان جلوگیری می نماید. قطره آهن فلیپ از سیاه شدن دندان کودک نیز جلوگیری نموده و عوارض گوارشی شایع قطره‌های آهن را به دنبال ندارد.

قطره آهن فلیپ های هلث 30 میلی لیتر

۱۰۱.۰۰۰ تومان
قطره آهن فلیپ های هلث با تامین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان، از کم خونی ناشی از فقر آهن پیشگیری نموده و به رشد و تکامل ذهنی کودکان کمک زیادی می‌کند. این قطره بدون سیاه کردن دندان، طعم بد آهن و عوارض جانبی گوارشی برای کودکان قابل استفاده است.

کپسول آپاکل و ویتامین D3 های هلث 30 عدد

Original price was: ۲۰۸.۰۰۰ تومان.Current price is: ۱۷۶.۸۰۰ تومان.
کپسول آپاکل و ویتامین D3 های هلث سرشار از ویتامین D3 و کلسیم بوده که با افزایش جذب کلسیم و فسفر به تقویت استحکام استخوان‌ها و پیشگیری و درمان پوکی استخوان کمک زیادی می‌کند.

کپسول فلیپ 30 های هلث 30 عدد

Original price was: ۲۹۵.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۵.۵۰۰ تومان.
کپسول فلیپ 30 های هلث با دارا بودن ترکیبات موثر یک مکمل غذایی جهت درمان کم خونی ناشی از فقر آهن است که استفاده از آن برای بانوان باردار، افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو و اختلالات گوارشی پیشنهاد می‌شود.

کپسول زوبوکس های هلث 30 عدد

۱۶۱.۰۰۰ تومان
کپسول زوبوکس های هلث به دلیل دارا بودن گلوکومانان، علاوه بر کاهش جذب کربوهیدرات و چربی ها و با تاخیر در تخلیه معده و احساس سیری موجب کاهش وزن و لاغری می شود.

کپسول کلسیم اگ های هلث

۷۶.۳۰۰ تومان
کپسول کلسیم اگ های هلث، سرشار از پودر پوسته تخم مرغ است که موجب کاهش درد مفاصل و بهبود تحرک آن‌ها از 7 تا 10 روز پس از مصرف می‌شود.

کپسول فلیپ 20 های هلث

Original price was: ۲۵۷.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۳۱.۰۰۰ تومان.
کپسول فلیپ 20 های هلث حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند.

کپسول آپاکل های هلث

۱۸۰.۰۰۰ تومان
کپسول کلسیم آپاکل منبع غنى از کلسیم هیدروکسى آپاتیت مى باشد که با داشتن 86 میلى گرم کلسیم و 75/40 میلى گرم فسفر از پوکى استخوان در خانم هاى یائسه جلوگیری نموده و در حفظ تراکم مواد معدنى استخوان نسبت به کلسیم کربنات موثرتر عمل می کند.

قرص جوشان اشتها آور کودکان اپ فیز های هلث

۸۶.۲۰۰ تومان
قرص جوشان اشتها آور کودکان اپ فیز های هلث با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد، محصولی مناسب جهت تأمین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان محسوب می شود.

قرص جوشان مولتی ویتامین های هلث، یک محصول چند منظوره

۶۹.۸۰۰ تومان

شاخصه های قرص جوشان مولتی ویتامین های هلث :

 • تأمین ویتامین های مورد نیاز بدن ورزشکاران در طول ورزش.
 • تأمین ویتامین های مورد نیاز روزانه افراد تحت رژیم خاص .
 • پیشگیری از کمبود ویتامین در بیماری ها و سوء تغذیه.
 • تأمین ویتامین های مورد نیاز روزانه افراد سالمند.
 • مؤثر در عملکرد طبیعی سیستم عصبی و عضلات.
 • افزایش انرژی و تنظیم سوخت و ساز بدن.
 • جلوگیری از مشکلات مربوط به بینایی.
 • کمک به حفظ سلامتی پوست و مو.
 • تقویت کننده سیستم ایمنی.
 • جذب سریع و مصرف آسان.
 • حفظ سلامت قلب و عروق.
 • بهبود عملکرد بدن

قرص جوشان ویتامین سی 500 های هلث، تقویت سیستم ایمنی✅

۵۰.۱۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین سی 500 های هلث ویتامین سی مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کرده که همین امر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و از بروز بیماری سرماخوردگی و آنفولانزا در فصول سرد سال جلوگیری می کند.

قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرم های هلث

۳۶.۰۰۰ تومان۷۹.۲۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین ث 1000 میلی گرم های هلث، ویتامین ث مورد نیاز روزانه بدن را تأمین می کند.

کپسول بیسرون های هلث 30 عدد

۹۶.۰۰۰ تومان
کپسول بیسرون های هلث با ملح آهن بیس گلیسینات به همراه ویتامین C بدون داشتن عوارض گوارشی مانند یبوست، اسهال و حالت تهوع با جذب بالایی که دارد به درمان کم خونی ناشی از فقر آهن می پردازد.

قرص جوشان لانگ تیل های هلث 20 عدد

۵۷.۰۰۰ تومان
قرص جوشان لانگ تیل های هلث با دارا بودن 600 میلی گرم استیل سیستئین در هر قرص، به عنوان محصولی مناسب جهت تقویت سیستم ایمنی بدن شناخته شده است.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص جوشان اسستين (استیل سیستئین) حکیم ، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

سافت ژل روغن گل مغربی، های ای پی او، های هلث

۵۷.۲۲۵ تومان
سافت ژل روغن گل مغربی های هلث حاوی 1000 میلی گرم روغن گل مغربی در هر سافت ژل، به بانوان کمک می‌کند تا دوران قاعدگی و یائسگی آرامی را طی کنند.

قرص جوشان منیزیم های هلث و سلامت قلب و مغز✅

۵۰.۵۰۰ تومان
قرص جوشان منیزیم های هلث حاوی ماده معدنی منیزیم می باشد که برای سلامت قلب، عضله و کلیه بسیار مفید بوده و در متابولیسم انرژی و توانایی بیشتر در کشش ماهیچه ها نقش مهمی ایفا می کند.