نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مسواک ایپوچ مدل پرفکت متوسط

قیمت: 37,000 تومان
مسواک ایپوچ مدل پرفکت متوسط دارای الیافی مرغوب، با درجه ی سختی متوسط است، بنابراین به مینای دندان ها آسیب نمی رساند و سبب صدمه به لثه ها و خونریزی و التهاب آن ها نمی شود.

مسواک ایپوچ مدل پرودنتال نرم

قیمت: 37,000 تومان
مسواک ایپوچ مدل پرودنتال نرم با دارا بودن الیاف ته گرد و نرم موجب آسیب به دندان ها و لثه ها نمی شود و یک گزینه ی عالی برای کسانی که دندان و لثه ی حساسی دارند، می باشد.

مسواک ایپوچ مدل اسمارت متوسط

قیمت: 31,000 تومان
مسواک ایپوچ مدل اسمارت متوسط دارای الیاف ته گرد و مرغوب و با سختی متوسط می باشد که علاوه بر پاکسازی دندان ها از جرم و آلودگی ها، به لثه و دندان ها آسیب نمی رساند.

مسواک ایپوچ مدل کلاسیک متوسط

قیمت: 27,000 تومان
مسواک ایپوچ مدل کلاسیک متوسط دارای الیاف با درجه سختی متوسط و از نوع دوپون تاینکس می‌باشد که می‌تواند به صورتی مطلوب دندان‌ها را تمیز و سفید کند و تمامی جرم و باکتری روی مینای دندان را از بین ببرد.

مسواک ایپوچ مدل اولترا کلین متوسط

قیمت: 47,000 تومان
مسواک ایپوچ مدل اولترا کلین متوسط دارای الیافی با سختی متوسط است و قادر است 99 درصد پلاک های دندانی را پاک نماید.

خمیر دندان اپیچ توتال 100 میلی لیتر

قیمت: 88,000 تومان
خمیر دندان اپیچ توتال یک محصول چند منظوره جهت جلوگیری از ایجاد جرم، خوشبو کننده دهان، سفید کننده دندان، محافظ قوی لثه و ضد پلاک فرموله شده است.

خمیر دندان ضد حساسیت اپیچ سنسیتیو 100 میلی لیتر

قیمت: 88,000 تومان
خمیر دندان ضد حساسیت اپیچ سنسیتیو علاوه بر بهبود و رفع فوری درد و ناراحتی ناشی از حساسیت دندان‌ها، از تشکیل جرم دندانی پیشگیری نموده و محافظت و تقویت مینای دندان را نیز بر عهده دارد.