نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش دادن همه 11 نتیجه

کرم لایه بردار قوی حاوی 50% اوره آتوپیا آردن

قیمت: 247,500 تومان
کرم لایه بردار قوی حاوی 50% اوره آتوپیا آردن با دارا بودن خواص کراتولیتیک جهت لایه برداری و رفع زبری، سفتی، ترک خوردگی‌های پوست ناشی از خشکی بیش از حد، ضخیم شدگی‌های موضعی پوست و کوتیکول‌های اطراف ناخن و همچنین از بین بردن میخچه و پینه، تولید و به بازار عرضه شده است.

ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

قیمت: 297,100 تومان
ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو دارای دانه های اسکراب می باشد که با لایه برداری و پاک کردن سلول های مرده از سطح پوست، کمک می کند منافذ مسدود شده توسط چربی های تجمعی رو پوست باز شوند.

لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ

قیمت: 90,000 تومان
لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ حجم 110 میلی لیترعلاوه بر روغن شترمرغ، حاوی اکالیپتوس، رزماری و آلوئه ورا، مناسب برای ماساژ، آرامش بخش و تسکین دهنده درد مفاصل می باشد.

کرم لایه بردار دوتینی

قیمت: 431,000 تومان
کرم لایه بردار دوتینی با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید 10 درصد از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری نموده و مانع از ایجاد جوش های سرسیاه و سرسفید می شود.

کرم اسکراب (لایه بردار) صورت شون

قیمت: 79,900 تومان
کرم اسکراب (لایه بردار) صورت شون با بهره گیری از ذرات پوست گردو، پوست را به طور ملایم لایه برداری کرده و موجب آبرسانی به پوست نیز می شود.

پاک کننده اسکراب 2 در 1 سی گل مناسب انواع پوست ۵۰ میلی لیتر

قیمت: 96,000 تومان
پاک کننده اسکراب سی گل مناسب انواع پوست، محصولی ویژه جهت پاکسازی عمیق پوست و از بین برنده جوش های سرسیاه و یک لایه بردار سطحی پوست می باشد.

ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم

قیمت: 75,000 تومان
ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم علاوه بر باز کردن منافذ بسته، رفع دانه‌های سر سیاه و سر سفید، کاهش چربی اضافی و براقیت پوست، به جذب ناخالصی‌ها و آلودگی‎ها پوست کمک کرده و لطافت، طراوت و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.

ژل لایه بردار دلانو

قیمت: 184,000 تومان
ژل لایه بردار دلانو با دارا بودن آلفا هیدروکسید اسید (AHA ) از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری نموده و مانع از ایجاد جوش های سرسیاه و سرسفید می شود.

ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه

قیمت: 125,700 تومان
ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه یک شوینده روزانه مناسب برای پوست های چرب و مستعد آکنه می باشد.

ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های معمولی

قیمت: 125,700 تومان
ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های معمولی موجب لایه برداری، حذف سلول های مرده و آلودگی ها از سطح پوست می شود.

اسکراب لایه بردار گردو و درخت چای بیوتیسا

قیمت: 230,000 تومان
اسکراب لایه بردار گردو و درخت چای بیوتیسا سطح پوست را از هر گونه آلودگی، سموم و پوست مرده پاکسازی نموده و به بازسازی پوست صورت کمک شایانی می کند.