ژل شستشوی اسکراب دار رزاکلین 150 میلی لیتر

۲۶۴.۵۰۰ تومان
ژل شستشوی اسکراب دار رزاکلین یک محصول دو منظوره است که در عین از بین بردن آلودگی‌های سطحی با ذرات اسکراب فیزیکی خود لایه‌ی سلول‌های مرده را از بین می‌برد و لایه برداری ملایمی را نیز برای شما انجام می دهد.

ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم مناسب پوست های چرب ۱۷۵ میلی لیتر

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم یک پاک کننده عمیق منافذ مسدود شده پوست می باشد که رشد باکتری های مولد آکنه را مهار می کند. همچنین این ژل با افزایش خون‌رسانی و گردش مواد مغذی و اکسیژن سبب کاهش ترشح سبوم و مانع از تکثیر باکتری‌های مولد آکنه می‌شود.

ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو، 200 میلی لیتر

۲۹۷.۱۰۰ تومان
ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب ام کیو دارای دانه های اسکراب می باشد که با لایه برداری و پاک کردن سلول های مرده از سطح پوست، کمک می کند منافذ مسدود شده توسط چربی های تجمعی رو پوست باز شوند.

کرم لایه بردار قوی حاوی 50% اوره آتوپیا آردن

۲۴۷.۵۰۰ تومان
کرم لایه بردار قوی حاوی 50% اوره آتوپیا آردن با دارا بودن خواص کراتولیتیک جهت لایه برداری و رفع زبری، سفتی، ترک خوردگی‌های پوست ناشی از خشکی بیش از حد، ضخیم شدگی‌های موضعی پوست و کوتیکول‌های اطراف ناخن و همچنین از بین بردن میخچه و پینه، تولید و به بازار عرضه شده است.

ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های معمولی

۳۶۸.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های معمولی موجب لایه برداری، حذف سلول های مرده و آلودگی ها از سطح پوست می شود.

ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه

۳۶۸.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت با اثر لایه برداری لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه یک شوینده روزانه مناسب برای پوست های چرب و مستعد آکنه می باشد.

لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ 110 میلی لیتر

۱۵۰.۰۰۰ تومان
لوسیون بدن ام ایل، حاوی روغن شترمرغ، علاوه بر افزایش گردش خون، گرمی و داغی موضع و رفع التهاب، برای ماساژ و تسکین درد مفاصل بسیار موثر است.

اسکراب لایه بردار صورت حاوی عصاره زرد آلو بیوتیسا، ۱۵۰ میلی لیتر

۲۵۴.۲۰۰ تومان
اسکراب لایه بردار صورت حاوی عصاره زرد آلو بیوتیسا علاوه بر پاکسازی کامل پوست و لایه برداری آن، لک های پوستی را کمرنگ نموده و خشکی و زبری آن را برطرف می سازد.

ژل شستشو و اسکراب صورت آقایان کامان، 500 میلی لیتر

۶۷.۹۰۰ تومان
ژل شستشو و اسکراب صورت آقایان کامان با دارا بودن هیالورونیک اسید علاوه بر خاصیت شویندگی دارای خاصیت ترمیم کنندگی و رطوبت‌رسانی می باشد و رطوبت پوست را تا ۴۸ ساعت حفظ می‌نماید.

اسکراب و لایه بردار صورت پیلاری الکسیس، 150 میلی لیتر

۲۴۵.۰۰۰ تومان
اسکراب و لایه بردار صورت پیلاری الکسیس با لایه برداری ملایم پوست، موجب از بین رفتن سلول‌های مرده، جوانسازی و رفع ضایعاتی مانند جوش‌های سر سیاه و زیر پوستی می‌شود.

اسکراب لایه بردار گردو و درخت چای بیوتیسا

۲۳۰.۰۰۰ تومان
اسکراب لایه بردار گردو و درخت چای بیوتیسا سطح پوست را از هر گونه آلودگی، سموم و پوست مرده پاکسازی نموده و به بازسازی پوست صورت کمک شایانی می کند.

کرم اسکراب (لایه بردار) صورت شون

۷۹.۹۰۰ تومان
کرم اسکراب (لایه بردار) صورت شون با بهره گیری از ذرات پوست گردو، پوست را به طور ملایم لایه برداری کرده و موجب آبرسانی به پوست نیز می شود.

ژل لایه بردار دلانو

۱۸۴.۰۰۰ تومان
ژل لایه بردار دلانو با دارا بودن آلفا هیدروکسید اسید (AHA ) از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری نموده و مانع از ایجاد جوش های سرسیاه و سرسفید می شود.

کرم لایه بردار دوتینی

۴۳۱.۰۰۰ تومان
کرم لایه بردار دوتینی با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسید 10 درصد از تجمع سلول های فرسوده در منافذ پوست جلوگیری نموده و مانع از ایجاد جوش های سرسیاه و سرسفید می شود.

ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم

۷۵.۰۰۰ تومان
ماسک شکری ساینده و اسکراب قوی پوست هیدرودرم علاوه بر باز کردن منافذ بسته، رفع دانه‌های سر سیاه و سر سفید، کاهش چربی اضافی و براقیت پوست، به جذب ناخالصی‌ها و آلودگی‎ها پوست کمک کرده و لطافت، طراوت و شادابی را برای پوست به ارمغان می آورد.

پاک کننده اسکراب 2 در 1 سی گل مناسب انواع پوست ۵۰ میلی لیتر

۹۶.۰۰۰ تومان
پاک کننده اسکراب سی گل مناسب انواع پوست، محصولی ویژه جهت پاکسازی عمیق پوست و از بین برنده جوش های سرسیاه و یک لایه بردار سطحی پوست می باشد.