قرص استروکل سیتی کولین اشبال شیمی 30 عدد – تقویت حافظه

۶۳۷.۶۰۰ تومان
قرص استروکل سیتی کولین اشبال شیمی با داشتن ۵۰۰ میلی گرم ماده موثره سیتی کولین در هر قرص علاوه بر بهبود عملکرد مغز و تقویت حافظه، در رژیم درمانی بیماران مبتلا به افسردگی و دو قطبی نیز نقش موثر ایفا می کند.

کپسول سیتی کولین 500 میلی گرم یوروویتال 30 عدد

۶۱۰.۴۰۰ تومان
کپسول سیتی کولین ۵۰۰ میلی گرم یوروویتال با بهره گیری از ترکیبات موثر یکی از موثرترین مکمل‌هایی است که جهت بهبود عملکرد شناختی در سالمندان و بیماران دچار سکته مغزی، بهبود عملکرد مغز و پیشگیری از بروز زوال عقل مورد استفاده قرار می کیرد.

قرص دینو نیچرز اونلی، سلامت سیستم عصبی مرکزی✅

۲۵۸.۰۰۰ تومان
قرص دینو نیچرز اونلی جهت حفظ سلامت سیستم عصبی مرکزی و محیطی و برطرف نمودن کمبود ویتامین‌های گروه B در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص دوپاویت ویتابیوتیکس، پارکینسون✅

۳۲۷.۰۰۰ تومان
قرص دوپاویت ویتابیوتیکس با کمک گرفتن از ترکیبات منحصر به فرد و با حفظ عملکرد نرمال ماهیچه‌ها، به افرادی که با بیماری پارکینسون دست و پنجه نرم می کنند کمک شایانی می کند.   با توجه به کمیاب بودن این محصول در بازار، قرص نروزان ویتابیوتیکس  و همچنین قرص میلواید نانو ، بعنوان بهترین جایگزین آن پیشنهاد می گردد.

قرص نروزان ویتابیوتیکس 30 عدد، بهبود اختلالات مغز✅

۲۸۳.۰۰۰ تومان
قرص نروزان ویتابیوتیکس با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد می تواند مغز و سیستم عصبی را حتی در سنین میانسالـی و پیری به طـور سالم محافظت کند.

کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها، 30 عدد، یک محصول چند منظوره

۱۵۷.۰۰۰ تومان
کپسول آلپیک (آلفا لیپوئیک اسید) رها به عنوان یک آنتی اکسیدان شبه ویتامین برای درمان دیابت و بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی و کبد مورد استفاده قرار می گیرد.