نمایش 1–24 از 248 نتیجه

ژل کرم آبرسان پوست چرب و جوش دار رویوال حجم 40 میلی لیتر

۲۷۴.۹۰۰ تومان
ژل کرم آبرسان پوست چرب و جوش دار رویوال با کمک ترکیباتی موثری که دارد، پوست را به صورت عمیق آبرسانی کرده و علائم خشکی پوست را برطرف می کند.

سرم ضد جوش نیاسینامید 10% و زینک 1% اوردینری 30 میلی لیتر

۱.۰۷۲.۰۰۰ تومان
سرم ضد جوش نیاسینامید 10% و زینک 1% اوردینری یکی از بهترین محصولات مراقبت از پوست برند اوردینری است که عملکرد غدد ترشح کننده چربی را کنترل نموده، از بروز جوش و آکنه جلوگیری کرده و موجب کاهش منافذ باز پوست می شود.

ژل کرم ضد جوش 6 در 1 اسکین وان 30 میلی لیتر

۱۹۹.۸۰۰ تومان
ژل کرم ضد جوش ۶ در ۱ اسکین وان به عنوان یک محصول کاربردی علاوه بر از بین بردن جوش‌های صورت، به طور همزمان با خواص ترمیم کنندگی و التیام دهندگی که دارد، پوست را بازسازی و جای جوش‌ها را برطرف می‌کند.

ژل شوینده پوست چرب اسکین وان 100 میلی لیتر

۲۴۹.۸۰۰ تومان
ژل شوینده پوست چرب اسکین وان با پاکسازی عمقی چربی و آلودگی‌ها از سطح پوست و با کنترل ترشح چربی از بروز جوش و آکنه جلوگیری نموده و ظاهری مات و زیبا را به پوست شما هدیه می دهد.  

محلول ضد لک و جوش نیاسینامید ال2 لوتارو 30 میلی لیتر

۴۰۱.۰۰۰ تومان
محلول ضد لک و جوش نیاسینامید ال2 لوتارو LOTARO با بهره مندی از دو ترکیب موثر زینک و نیاسینامید، با کنترل ترشح چربی پوست، جوش های فعال را از بین می برد و منافذ باز پوست را نیز کوچک تر می کند. این محلول یک محصول برای درمان جوش و آکنه به حساب می آید.

کرم آبرسان پوست چرب و مستعد آکنه وچه 60 میلی لیتر

Original price was: ۲۹۶.۰۰۰ تومان.Current price is: ۲۶۶.۰۰۰ تومان.
کرم آبرسان پوست چرب و مستعد آکنه وچه به دلیل بهره مندی از ترکیبات موثری همچون هیالورونیک اسید، روغن هسته انگور، عصاره گیاه بامبو، ریشه گیاه بابا آدم، عصاره مورینگا موجب رطوبت رسانی و آبرسانی عمیق پوست می‌شود.

میسلار واتر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
میسلار واتر پوست چرب بیکن یکی از محصولات مراقبتی پوست چرب می باشد که به عنوان یک شوینده آرایشی مورد استفاده قرار گرفته و نیازی به آبکشی ندارد. میسلار واتر بیکن پوست چرب به دلیل داشتن فرمولاسیون ویژه از بروز جوش و آکنه جلوگیری نموده و با باز کردن منافذ پوست باعث شادابی پوست چرب می شود.

تونر پوست چرب بیکن 200 میلی لیتر

۲۳۲.۰۰۰ تومان
تونر پوست چرب بیکن با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، تمام اثرات باقی مانده از مواد آرایشی، چربی و آلودگی را از سطح پوست و منافذ آن پاکسازی نموده و با آبرسانی و تغذیه پوست، به افزایش الاستیسیته و شادابی آن کمک زیادی می‌کند.

کرم آبرسان پوست چرب درمالوگ 50 میلی لیتر

۲۲۰.۰۰۰ تومان
کرم آبرسان پوست چرب درمالوگ یک محصول عالی برای آبرسانی پوست و متعادل سازی چربی پوست چرب است که موجب مات شدن پوست صورت می شود و طراوت و شادابی را به آن برمی گرداند.

کرم آبرسان پوست چرب برایت مکس مدل هیدرا برایت 50 میلی لیتر

۳۴۶.۲۰۰ تومان
کرم آبرسان پوست چرب برایت مکس با دارا بودن ترکیبات موثر جهت آبرسانی و تامین رطوبت لایه های درونی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم مناسب پوست های چرب ۱۷۵ میلی لیتر

۱۳۰.۰۰۰ تومان
ژل پاک کننده اسکراب لوفا پریم یک پاک کننده عمیق منافذ مسدود شده پوست می باشد که رشد باکتری های مولد آکنه را مهار می کند. همچنین این ژل با افزایش خون‌رسانی و گردش مواد مغذی و اکسیژن سبب کاهش ترشح سبوم و مانع از تکثیر باکتری‌های مولد آکنه می‌شود.

سرم ضد جوش راکوتن 30 میلی لیتر

۳۵۷.۳۰۰ تومان
سرم ضد جوش راکوتن با داشتن ترکیبات موثر و قوی،علاوه بر از بین‌ بردن جوش های سرسیاه و آکنه، پوست را از هرگونه آلودگی ها پاک کرده و سلول های مرده را از بین می برد. 

لوسیون فلوئید مرطوب کننده پوست چرب ویتالیر 40 میلی لیتر

۱۸۹.۷۰۰ تومان
لوسیون فلوئید مرطوب کننده پوست چرب ویتالیر، حاوی کمپلکس آبرسان مناسب پوست چرب بوده که رطوبت پوست شما را در بلند مدت تامین نموده و از ایجاد هرگونه چین و چروک در پوست جلوگیری می‌کند.

ژل کرم مرطوب کننده و کنترل کننده چربی پوست سین بیونیم 40 میلی لیتر

۳۷۹.۸۰۰ تومان
ژل کرم مرطوب کننده و کنترل کننده چربی پوست سین بیونیم مناسب پوست مختلط تا چرب با دارا بودن ساختار فلوئید و خاصیت ضد براقی و غنی از اسید هیالورونیک درشت مولکول، بلافاصله پوست را مرطوب کرده و سبوم اضافی پوست را جذب می‌نماید و سبب شادابی و متعادل شدن چربی پوست می شود.

کرم مرطوب کننده سبولیا هیدرا درمال فوکوس مخصوص پوست چرب و مختلط 40 میلی لیتر

۳۵۶.۲۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده سبولیا هیدرا درمال فوکوس مخصوص پوست چرب، یک مرطوب کننده فاقد چربی بوده که بر اساس پوست های چرب، مختلط و مستعد آکنه فرموله شده است.

فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس مناسب پوست چرب و جوش دار 175 میلی لیتر

۳۹۰.۶۰۰ تومان
فوم شوینده سبولیا درمال فوکوس انتخابی مناسب برای پوست‌های چرب و مستعد جوش است که با داشتن ترکیباتی قوی، مواد آرایشی و چربی پوست را پاک کرده و مانع از ایجاد جوش بر روی پوست می‌شود.

ژل ضد جوش برایت مکس 15 میلی لیتر

۲۷۲.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش برایت مکس در مرحله اول شدت آکنه را کاهش می دهد و از بروز آکنه جلوگیری می کند و سبب کنترل چربی پوست نیز می شود. این محصول برای رفع انواع آکنه از جمله سر سیاه، سر سفید، پاپول و پاسچول مناسب است.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی توتال درم SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۴۸۷.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب فاقد چربی توتال درم به دلیل دارا بودن ترکیبات موثر، از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌نماید؛ این فرآورده فاقد هرگونه چربی است و در برابر تعریق بسیارمقاوم است.

کرم مرطوب کننده پوست چرب درم انجلین 50 میلی لیتر

۱۱۴.۹۰۰ تومان
کرم مرطوب کننده پوست چرب درم انجلین با داشتن بهترین ترکیبات، سبب رطوبت رسانی عمیق به لایه‌های پوست شده و با جذب سریع باعث نرمی، لطافت و رطوبت رسانی طولانی مدت به پوست می‌شود و با ایجاد تعادل آب در لایه‌های مختلف پوست و بازسازی آن، باعث کوچک شدن منافذ و کنترل ترشح چربی سطح پوست می‌گردد.

ژل ضد جوش موضعی پرودرما مناسب پوست چرب 20 میلی لیتر

۱۱۸.۰۰۰ تومان
ژل ضد جوش موضعی پرودرما فرمولاسیونی بسیار سبک و بر پایه آب و عوامل ژل ساز دارد که بر خلاف اکثر محصولات، هیچ گونه چربی یا روغن در ساختار آن به کار نرفته و باعث خشک شدن جوش ها و از بین بردن جای آنها می شود و از رشد باکتری های ایجاد کننده ی جوش و آکنه های پوستی نیز جلوگیری می کند.

فوم شستشوی پوست‌ چرب و جوشدار نوآکنه، 150 میلی لیتر

۱۵۰.۰۰۰ تومان
فوم شستشوی پوست‌ چرب و جوشدار نوآکنه با بهره‌گیری از فرمولاسیون موثر یک محصول مناسب جهت پاک کنندگی پوست جوش دار و چرب می باشد که با کنترل ترشح چربی و جلوگیری از رشد باکتری های مولد جوش، از ایجاد جوش جلوگیری می کند.

ژل شستشوی صورت اسکین کد مدل اسنشیال 125 میلی لیتر

۶۴۴.۸۰۰ تومان
ژل شستشوی صورت اسکین کد با داشتن ترکیبات طبیعی و بسیار موثر، با تنظیم ترشح غدد چربی و خاصیت ضد باکتری که دارد از ایجاد جوش بر روی پوست صورت جلوگیری می نماید.

کرم آبرسان پوست چرب و مختلط راکوتن 50 میلی لیتر

۲۴۷.۳۰۰ تومان
کرم آبرسان پوست چرب و مختلط راکوتن یک مرطوب کننده و آبرسان منحصر به فرد  است که علاوه بر حفظ رطوبت طبیعی پوست، به متعادل سازی pH پوست کمک نموده و از بروز آکنه پیشگیری و ترشح چربی را کنترل می کند.

فلوئید ضدجوش قوی سین بیونیم مدل اکنیل 40 میلی لیتر

۴۵۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضدجوش قوی سین بیونیم با دارا بودن ترکیبات موثر علاوه بر تقویت و مرطوب کردن پوست صورت، با کنترل چربی پوست، از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.