مشاهده همه 8 نتیجه

پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن

Original price was: ۸۷۹.۰۰۰ تومان.Current price is: ۷۹۲.۰۰۰ تومان.
پودر خوراکی گین آپ بزرگسالان کارن به علت داشتن کالری بالا و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی به افراد با فعالیت عادی که دچار کمبود وزن شدید هستند، کمک می کند تا به وزن ایده آل برسند.

پودر کربوهیدرات ویتارگو 908 گرم

۵۷۰.۰۰۰ تومان
پودر کربوهیدرات ویتارگو سرشار از پتاسیم و کربوهیدرات می باشد که موجب افزایش متابولیسم، انرژی، وزن و حجم عضلات می‌شود.

پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی

۱.۰۸۹.۰۰۰ تومان۱.۵۸۵.۰۰۰ تومان
پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی با دارا بودن کربوهیدرات بالا به خوبی در کمترین زمان ممکن وزن ایده‌الی به ورزشکاران داده و وجود پروتئین در آن، به عضله سازی ورزشکاران کمک موثری می‌نماید.

پودر سولید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن

۱.۰۹۵.۰۰۰ تومان۱.۵۹۰.۰۰۰ تومان
پودر سولید مس گلد کر لاین ترک نوتریشن یک مکمل مناسب بر پایه کربوهیدرات و پروتئین می باشد که علاوه بر افزایش وزن، عضله سازی و افزایش حجم توده‌های عضلانی به تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن ورزشکاران می‌پردازد.

پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن

۳۶۰.۰۰۰ تومان
پودر کربو ۱۰۰ درصد انرژی بوستر دوبیس نوتریشن، با دارا بودن ویتامین ها، مواد معدنی ، قندهای ساده ( گلوکز و فروکتوز ) و کربو هیدراتهای پیچیده به ساخت توده عضلانی و افزایش قدرت عضلات کمک شایانی می نماید.

پودر تانک مس مگنوم

۶۶۵.۰۰۰ تومان۱.۵۳۷.۰۰۰ تومان
پودر تانک مس مگنوم پودر تانک مس مگنوم با دارا بودن کالری و درصد کربوهیدرات بالا به عنوان یک مکمل رژیمی در تقویت رشد عضلات، ریکاوری و افزایش وزن در سریع‌ترین زمان قابلیت مصرف دارد.

پودر کربوهیدرات نوتریمد

۳۵۶.۰۰۰ تومان
پودر کربوهیدرات نوتریمد، فرموله شده با مالتودکسترین و دکستروز می باشد که می‌تواند به تأمین انرژی و افزایش وزن و رشد عضلات بدن ورزشکار کمک کند.

پودر کربوهیدراتی یوتام 500 گرم رایا آتیس آریا

۱۱۰.۰۰۰ تومان
پودر کربوهیدراتی یوتام 500 گرم ساخت شرکت رایا آتیس آریا، دارای مقادیر قابل توجهی کربوهیدرات (ساده و مرکب) بوده که به صورت ذخایر گلیکوژنی در کبد ذخیره شده و در هنگام فعالیت بدنی شکسته شده و به این ترتیب انرژی مورد نیاز سلول های بدن را در هنگام فعالیت سنگین بدنی تأمین می کند.