مشاهده همه 15 نتیجه

فلوئید ضد آفتاب پوست حساس ویتالیر مدل سنسی ویت SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۲۹۳.۶۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب پوست حساس ویتالیر مدل سنسی ویت SPF50 از پوست در برابر اشعه آفتاب محافظت می کند. استفاده از فلوئید ضد آفتاب پوست حساس ویتالیر در کنار یک روتین روزانه پوست به کاهش التهاب و قرمزی پوست کمک می کند.

کرم ضد آفتاب رنگی درمال فوکوس مدل سانیلیا SPF50 حجم 50 میلی لیتر

۳۵۰.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی درمال فوکوس مناسب پوست خشک و حساس، علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر نورخورشید به دلیل داشتن ترکیباتی با قدرت آنتی اکسیدانی بالا ، با مهار رادیکال‌های آزاد و تسکین التهابات پوستی از بروز علائم خشکی پوست و حساسیت‌های پوستی پیشگیری خواهد کرد.

کرم ضد آفتاب پوست حساس ویتالیر SPF50 ، حجم 40 میلی لیتر

۱۹۹.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست حساس ویتالیر SPF50 علاوه بر محافظت کامل پوست در برابر اشعه هایUVB ،UVB ،IR ، منجر به کاهش التهاب و قرمزی پوست نیز می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی دکتر ژیلا SPF30

۱۴۴.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی دکتر ژیلا  SPF30 علاوه بر محافظت کامل پوست در برابر اشعه های زیان بار نورخورشید، فاقد چربی بوده و خاصیت ضد التهاب و قرمزی پوست، مرطوب کننده و ضد چروک نیز دارد.

ضد آفتاب کرم پودری پوست چرب و حساس فیتووان SPF40

۳۰۰.۰۰۰ تومان
ضد آفتاب کرم پودری پوست چرب و حساس فیتووان SPF40 از پوست در برابر تشعشعات مضر خورشید UVA و UVB محافظت نموده و به افزایش قوام و کشسانی پوست کمک شایانی می کند.

کرم ضدآفتاب درموبای SPF65

۷۳۰.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب درموبای SPF65، علاوه بر محافظت از پوست در مقابل اشعه های UVA و UVB  نور خورشید، از ایجاد لک، آفتاب سوختگی، التهاب، لک و حتی جوش های صورت نیز جلوگیری می کند .

کرم ضد آفتاب پوست قرمز و حساس درماتیپیک SPF50

۳۹۹.۸۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب پوست قرمز و حساس درماتیپیک SPF50 به واسطه یک ترکیب انحصاری (سیم کالمین) سبب کاهش فوری قرمزی، خارش و التهاب می‌شود.

فلوئید ضد آفتاب فیزیکال سان سیف، SPF50

۳۶۹.۸۰۰ تومان
فلوئید ضد آفتاب فیزیکال سان سیف با SPF50 از پوست در برابر انواع آسیب‌های ناشی از تابش نور خورشید محافظت می نماید. این محصول مناسب پوست‌های حساس و مستعد به قرمزی است.

کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف فاقد جاذب های شیمیایی مناسب پوست حساس، SPF50

۲۲۰.۹۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی سان سیف فاقد جاذب های شیمیایی مناسب پوست حساس باSPF50 به علت سازگاری بالا با پوست های حساس به افزایش زیبایی پوست و همچنین پوشاندن برخی ضایعات پوستی کمک می نماید.

کرم ضد آفتاب رنگی هیدرودرم با SPF60 مناسب پوست های خشک و حساس

۵۶.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب رنگی هیدرودرم با SPF60 فاقد جاذب های شیمیایی است و برای افراد با پوست های خشک و حساس مناسب می باشد.

کرم ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن دکتر ژیلا SPF50

۸۲.۵۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن دکتر ژیلا SPF50 به عنوان یک ضد آفتاب طیف گسترده و ۱۰۰% فیزیکال با بافت سبک و جذب سریع از آفتاب سوختگی و پیری پوست ناشی از نور خورشید جلوگیری می‌کند.

کرم ضدآفتاب رنگی پوست خشک و حساس رزالیا SPF50

۱۵۵.۰۰۰ تومان

شاخصه های کرم ضدآفتاب رنگی پوست خشک و حساس رزالیا SPF50 :

  • ضد رادیکال های آزاد و تقویت کننده سطح دفاعی پوست.
  • دارای پوشش مشابه کرم پودر ( با ماندگاری ۶ ساعته).
  • مناسب پوست های خشک و حساس.
  • رفع التهاب و التیام بخش پوست.
  • کمک به نرمی و لطافت پوست.
  • ضد خشکی پوست و آبرسان.
  • دارای خاصیت آبرسانی.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20

۵۰۲.۳۰۰ تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF20 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.

کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF50

۵۴۲.۷۰۰ تومان
کرم پودر مایع همراه با ضد آفتاب فارماسریز SPF50 بیشترین محافظت را از پوست در برابر اشعه خورشید نموده و از تشدید و تشکیل لک های جدید جلوگیری می نماید.

کرم ضد آفتاب مینرال الارو مناسب پوست های حساس، SPF30

۳۱۱.۰۰۰ تومان
کرم ضد آفتاب مینرال الارو مناسب پوست های حساس با به کارگیری فیلترهای فیزیکی UV جهت محافظت از پوست‌های حساس طراحی شده و با در برداشتن طیف وسیع محافظتی، امکان استفاده را برای کودکان و زنان باردار و همچنین افراد با آلرژی‌های پوستی فراهم شده است.