نمایش دادن همه 24 نتیجه

نمایش دادن همه 24 نتیجه

کاندوم نوبل ناچ کدکس

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم تأخیری نوبل ناچ کدکس تحریک کننده و تأخیری، شاهکاری برای همزمان کننده ارگاسم زن و مرد، دارای خار و حلقه برای تحریک بیشتر، همچنین دارای نیاسین و ال آرژینین برای افزایش نیرو و عملکرد جنسی می باشد.

کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم دبل دیلی ناچ کدکس با طراحی متفاوت با دارا بودن حلقه تأخیری در ناحیه نزدیک به قسمت نوک کاندوم، باعث تأخیر فیزیکی در آقایان می شود.

کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم تأخیری پرولانگ دیلی ناچ کدکس با داشتن مواد ویژه خود باعث ایجاد تأخیر در انزال می شود، این کاندوم تأخیری ساخته شده از لاتکس بسیار نازک است و به خوبی احساس را انتقال می دهد.

کاندوم بست لایف مدل Ribbed Dealy بسته 12 عددی

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم بست لایف مدل Ribbed Dealy دارای شیارهای برجسته همراه با لیدوکائین برای رفع زود انزالی در مدت زمان بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کاندوم بست لایف مدل Ribbed بسته 12 عددی

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم بست لایف مدل Ribbed دارای شیارهای برجسته همراه با طراحی آناتومیک جهت تاخیر فیزیکی و رفع زود انزالی در مدت زمان بالا تهیه و تولید شده است.

کاندوم بست لایف مدل Delay بسته 12 عددی

قیمت: 70,000 تومان
کاندوم بست لایف مدل Delay ساخته شده از لاتکس طبیعی همراه با لیدوکائین برای رفع زودانزالی با دارا بودن خارهای برجسته باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم بست لایف مدل Largo بسته 12 عددی

قیمت: 80,000 تومان
کاندوم بست لایف مدل Largo با دارا بودن خاصیت سفت و بزرگ کنندگی و افزایش دهنده حجم سلولی و تحریک سلول های تناسلی لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی را به زوجین هدیه می دهد.

کاندوم استند آپ کلاسیک ناچ کدکس

قیمت: 52,000 تومان
کاندوم استند آپ کلاسیک ناچ کدکس از لاتکس با کیفیت همراه با مواد روان کننده و کاملا چرب تهیه شده است.

کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس 10 عدد

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم خاردار بیگ داتس ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس طبیعی و آغشته به مواد روان کننده سبب افزایش میل جنسی بین زوجین طراحی شده است.

کاندوم بست لایف مدل Classic بسته 12 عددی

قیمت: 70,000 تومان
کاندوم بست لایف مدل Classic با دارا بودن ترکیبات روان کننده، خشکی واژن را برطرف نموده و با رایحه خوشبویی که دارد باعث افزایش لذت رابطه جنسی زوجین می شود.

کاندوم دابل پامگرنت ناچ کدکس 12 عدد

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم دابل پامگرنت ناچ کدکس از لاتکس کاملا طبیعی و نرم ساخته شده و با عصاره انار خاصیت تنگ کنندگی داشته و سبب افزایش لذت جنسی زوجین می‌شود.

کاندوم زیرو ناچ کدکس

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم زیرو ناچ کدکس ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعی و بسیار نازکی می باشد که بیشترین حس را در رابطه جنسی (همانند رابطه بدون کاندوم)، انتقال می دهد.

کاندوم ناچ کدکس مدل کلاسیک زیرو زیرو تری 12 عدد

قیمت: 60,000 تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل کلاسیک زیرو زیرو تری که به کاندوم فوق نازک نیز معروف است از جمله مقاوم ترین و نازکترین کاندوم های جهان به شمار می رود و مناسب برای زوجینی است که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند.

کاندوم ماتادور ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم ماتادور ناچ کدکس با داشتن سطحی خاردار و شیاردار باعث تحریک فوق العاده خانم های سرد مزاج می شود. بعلاوه این کاندوم با داشتن مواد روان کننده لذت رابطه را بیشتر کرده و مشکلاتی از جمله درد در ناحیه تناسلی بانوان را برطرف می سازد‏.‏

کاندوم تأخیری مدل قهوه ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم تأخیری مدل قهوه ناچ کدکس با عطر خوش قهوه و تحریک فوق العاده هنگام رابطه جنسی جایگاه خود را بین بهترین کاندوم های میوه ای پیدا کرده است.

کاندوم جینسینگ ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم جینسینگ ناچ کدکس از جنس لاتکس صد درصد طبیعی ساخته شده و ترکیب جنس و شکل طراحی آن باعث شده استقامت بسیار بالایی داشته باشد.

کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم تأخیری مستر 3 در 1 ناچ کدکس از لاتکس فوق العاده مرغوب تهیه شده و باعث می شود مرد و زن در ارتباط زناشویی اندام جنسی یکدیگر را به خوبی احساس کنند.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس به دلیل داشتن  690 خار در سطح این کاندوم یکی از بهترین و پرطرفدارترین کاندوم های بازار شناخته شده است.

کاندوم بلک داتد ناچ کدکس 12 عدد

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم بلک داتد ناچ کدکس به دلیل داشتن رنگ مشکی و همچنین نازک بودن بسیار تحریک کننده و جذاب بوده و با داشتن ژل روان کننده لوبریکانت باعث تجربه کردن لذت بسیار بیشتری در حین رابطه جنسی می شود.

کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر 3 عدد

قیمت: 9,000 تومان
کاندوم 5 کاره ناچ کدکس مدل کلد چلنجر یک محصول چند منظوره از جنس لاتکس طبیعی و مرغوب ترین مواد ساخته شده است.

کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس 3 عدد

قیمت: 9,000 تومان
کاندوم پاور سنسیتیو ناچ کدکس، با دارا بودن ژل لوبریکنت LA محصولی است مناسب برای خانم هایی است که ترجیح می‌دهند از کاندوم با روان‌کننده نسبتاً زیاد برای کنترل و کاهش درد مقاربت استفاده نمایند.

کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part بسته 3 عددی

قیمت: 9,000 تومان
کاندوم ناچ کدکس مدل Game Over In One Part با دارا بودن بنزوکایین انزال مردان را به تاخیر انداخته و لذت ارگاسم بانوان را چندین برابر خواهد کرد.

کاندوم کلاسیک آلوئه ورا ناچ کدکس

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم کلاسیک آلوئه ورا ناچ کدکس با کیفیتی فوق العاده بالا و نازک، برای حفاظت و اطمینان و راحتی بیشتر زوجین در هنگام آمیزش جنسی طراحی شده و از رایحه بسیار مطبوعی برخوردار است.

کاندوم سنسیتیو ناچ کدکس 12 عدد

قیمت: 27,000 تومان
کاندوم سنسیتیو ناچ کدکس علاوه بر پوشش بسیار نازک خاصیت روان کنندگی بالایی داشته و موجب افزایش تحریک جنسی می‌شود.